Pravidlá trhu Machineseeker

Betón ponúka len

Zadajte do databázy iba konkrétne ponuky. Záznamy, ktoré pozostávajú zo všeobecnej reklamy, napríklad „Všetky typy strojov XY“, nebudú zverejnené. Pre každý zoznam musí byť ponúknutý buď konkrétny stroj alebo pevný balík niekoľkých strojov. V prípade balíka strojov je potrebný jasný popis pridružených strojov v texte výpisu. Skúsenosti však ukázali, že jednotlivé zoznamy strojov priťahujú podstatne viac pozornosti ako balíky strojov.

Reklamy by malo vždy obsahovať jasný technický popis

Pri predkladaní ponuky Machineseekerovi vždy uveďte do poľa „Technické údaje“ jasný popis stroja. Nepovoľujeme záznamy, ktoré neobsahujú žiadne technické údaje. Tu nájdete užitočné tipy na vytváranie záznamov zvyšujúcich predaj.

Anonymné zoznamy a zoznamy s alternatívnymi spôsobmi komunikácie nie sú povolené

Pri odosielaní záznamu vždy uveďte svoje celé meno a adresu. Anonymné zoznamy nie sú povolené.

V zozname by sa nemali uvádzať žiadne telefónne čísla, faxové čísla, e-mailové adresy ani internetové adresy

Zoznamy nemusia obsahovať telefónne čísla, faxové čísla ani e-mailové adresy. Vaše kontaktné údaje sa automaticky generujú z vášho zákazníckeho účtu a zobrazia sa aj v hotovom zozname. Preto nie je potrebné ďalšie zadávanie vašich kontaktných údajov do textu záznamu.

V zoznamoch nie sú žiadne internetové adresy

Text výpisu a obrázky ponúkaných zariadení nemusia obsahovať internetové adresy. Ak máte záujem o inzerciu loga pre svoju domovskú stránku, môžete si ju zarezervovať tu .

Nové demonštračné a demonštračné stroje nemožno klasifikovať ako použité stroje

Predajcovia sú povinní jasne uviesť, či je stroj nový, predvádzací alebo ex-display. Použite možnosti vo vstupnom poli Podmienka. Nové demonštračné a demonštračné stroje sa nesmú zoskupovať ako použité stroje.

Odstránenie predané stroje

Odstráňte (alebo pozastavte) zoznamy strojov, ktoré sa predali čo najrýchlejšie. Snažíme sa udržiavať našu databázu čo najaktuálnejšiu, preto vypršané ponuky sú v našich Zmluvných podmienkach veľmi nevítané a zakázané.

Vymazanie zoznamov strojov - namiesto zrušenia

Okamžite nahrať predtým odstránené reklamy nie je povolené, pretože to predstavuje nekalým obchodným praktikám.

Firemné logá sa nesmú používať na strojových obrázkoch ani ako obrázky strojov

Nepoužívajte logá namiesto obrázkov strojov. Umiestňovanie firemných log do strojových obrazov je tiež zakázané.

Nahrať iba obrázky, ktoré sú oprávnené používať.

Fotografie, ktoré výrobcovia alebo vaši konkurenti držiteľom autorských práv sa môžu zasielať iba so výslovného písomného súhlasu vlastníka autorských práv.

Bez obrázkov "symbol"

Nie sú povolené obrázky strojov, ktoré obsahujú iba text, napríklad "Foto už čoskoro".

Nikdy nekopírujte texty od svojich konkurentov

Prosím, napíšte svoj vlastný technický popis položiek, ktoré ponúkate na predaj. Kopírovanie textov a častí textu zo zoznamov iných predajcov je zakázané a zvyčajne vedie k nepríjemným situáciám, ktorým je najlepšie sa vyhnúť.

V zoznamoch by nemali byť uvedené žiadne kľúčové slová ani hľadané výrazy

Zahrňte iba technické popisy, ktoré sa vzťahujú na stroj, ktorý ponúkate. Používanie zoznamov kľúčových slov alebo hľadaných výrazov nie je povolené. Zahrnutie zoznamov pre iné stroje, výrobky, spotrebný materiál a všeobecnú reklamu nie je tiež povolené.

V názve zoznamu nie sú žiadne názvy spoločností a opakovania slov

Pomenovanie vlastného názvu spoločnosti a opakovanie slov v nadpise sú zakázané. Výrobcovia sú z tohto nariadenia vylúčení.

Vyberte správnu kategóriu stroja

Uistite sa, že ste svoj záznam umiestnili do správnych kategórií - vo vašom vlastnom záujme.

Žiadne výpisy v hodnote 1 €

V zoznamoch neuvádzajte ceny 1 €. Zoznamy, ktoré zobrazujú 1 € ako nákupnú cenu (tiež ako pevnú cenu alebo rokovaciu bázu), nebudú aktivované. Ak nechcete zadať cenu, nechajte pole ceny prázdne. Potom sa pri vašom zázname automaticky zobrazí poznámka „Cena žiadosti“.

Žiadne propagačné tituly v zoznamoch

Do označenia stroja, ako aj do výrobcu a typu stroja zadajte zmysluplné informácie a žiadne propagačné formulácie. Až potom vaše potenciálne kupujúci nájdu vaše stroje pomocou funkcie vyhľadávania.

Dostupné telefónne čísla v kontaktných údajoch

Pri zadávaní kontaktných údajov sa uistite, že ste zadali prístupné telefónne číslo.

Vyskúšajte teraz aplikáciu Machineseeker!
Aplikácia Machineseeker pre iPhone a Android.