Stefan Rottenwallner
Stefan Rottenwallner z Vilsbiburg
Tento predajca zatiaľ nezverejnil opis spoločnosti.
Stefan Rottenwallner
Geiselsdorf 51
84137 Vilsbiburg
Nemecko
Aktuálne ponuky podobných predajcov
Malý inzerát
Königsbronn
703 km
Systém povrchové úpravy laku
Durst Lackier- und TrocknungsanlageD-LTA 30/30-ü-Erdgas
Durst Lackier- und TrocknungsanlageD-LTA 30/30-ü-Erdgas
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2022, prevádzkové hodiny: 360 h, Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: 521080, celková výška: 3 780 mm, celková dĺžka: 10 800 mm, celková šírka: 5 160 mm, objemový prietok: 27 000 m³/h, typ vstupného prúdu: Klimatizácia, vnútorná výška: 3 000 mm, vnútorná dĺžka: 10 000 mm, vnútorná šírka: 5 000 mm, vstupné napätie: 400 V, potrebná výška: 3 780 mm, požiadavok na dĺžku priestoru: 10 800 mm, Výbava: dokumentácia / manuál, kabína, núdzové zastavenie, osvetlenie, DURST, kombinovaný lakovací a sušiaci systém D-LTA 30/30-ü-plyn – rok výroby 2022
Na predaj je vysoko kvalitný kombinovaný lakovací a sušiaci systém od výrobcu DURST, typ D-LTA 30/30-ü-plyn, rok výroby 2022.
Systém je v veľmi dobrom a udržiavanom stave a je vhodný na profesionálne spracovanie ako konvenčných, tak aj na vodou riediteľných lakov. Môže byť flexibilne použitý v lakovacom aj v sušiacom režime a je vybavený výkonným systémom prívodu a odvodu vzduchu, plynovým vykurovacím systémom, rekuperáciou tepla a moderným PLC a frekvenčným meničom.
Technické prednosti a vybavenie:
• Výrobca: DURST Lackier- und Trocknungsanlagen GmbH
• Typ: D-LTA 30/30-ü-plyn
• Rok výroby: 2022
• Vyhotovenie: kombinovaná lakovacia a sušiaca kabína
• Vnútorné rozmery kabíny: približne 10 000 × 5 000 × 3 000 mm
• Vonkajšie rozmery kabíny: približne 10 800 × 5 160 × 3 080 – 3 780 mm
• Prietok vzduchu: približne 27 000 m³/h pre prívod a odvod vzduchu
• Výkon ventilátora: 2 × 11 kW
• Celkový elektrický príkon: približne 25 kW
• Vykurovací výkon: až približne 250 kW
• Vykurovací systém: priamy plynový povrchový horák, plyn
• Teplota sušenia: až približne 70 °C
• Výmena vzduchu: približne 180-násobná
• Rýchlosť prúdu vzduchu: približne 0,50 m/s
• Rekuperácia tepla prostredníctvom protiprúdového výmenníka tepla
• Informácie výrobcu o rekuperácii tepla: približne 47 % účinnosti v priemere za rok, za optimálnych podmienok až do 80 %
• Systém DURST Ökotronik s frekvenčne riadeným ventilátorom
• Režimy prevádzky, vrátane lakovania, čiastočného zaťaženia, pohotovostného režimu a vykurovania priestorov
• Systém HPS na reguláciu vykurovania pre efektívne sušenie, najmä vodou riediteľných lakov
• PLC riadenie s frekvenčnými meničmi a monitorovacími zariadeniami
• Modul pre diaľkovú údržbu
• LED osvetlenie stropu, protivýbušná zóna 2
• Intenzita osvetlenia približne 1 090 luxov
• Zadná odsávacia stena s odlučovačom farebnej hmly
• Predbežné a následné filtrovanie prívodu a odvodu vzduchu
• Čiastočný filter stropu s filtrom pre jemné prachové častice
Ijdpezubtlofx Ac Nsba
• Sekcionálna brána a dvoje čiastočne presklené únikové dvere
• Izolovaný, dvojvrstvový kryt kabíny s 80 mm hrubými panelmi z minerálnej vlny
Počas lakovania pracuje systém v režime prívodu čerstvého vzduchu / odvodu vzduchu. Nasávaný čerstvý vzduch je filtrovaný a temperovaný cez plynový povrchový horák. Odvádzaný vzduch prechádza cez odlučovač farebnej hmly a následne sa filtruje.
Počas sušenia pracuje systém predovšetkým v režime cirkulácie vzduchu s podielom čerstvého vzduchu približne 10 %. Integrovaný systém HPS umožňuje energeticky efektívne a rovnomerné sušenie a je obzvlášť vhodný na spracovanie moderných vodou riediteľných lakov.
Ďalšou významnou výhodou je integrovaná rekuperácia tepla, vďaka ktorej sa významná časť tepla obsiahnutého v odvzdušňovanom vzduchu môže opäť priviesť do procesu.
Systém pochádza z roku 2022 a je v veľmi dobrom stave. Vďaka rozsiahlym vnútorným rozmerom kabíny, vysokému prietoku vzduchu a rozsiahlej technike riadenia a energetiky je ideálny pre priemyselné a komerčné lakovacie aplikácie.
Ďalšie technické dokumenty a dokumentácia k systému sú k dispozícii a môžu byť poskytnuté v prípade vážneho záujmu.
Malý inzerát
Handewitt
985 km
Systém povrchové úpravy laku
VenthermLackieranlage Ventilation
VenthermLackieranlage Ventilation
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Funkcionalita: plne funkčný, 7 jednotiek systému Ventherm pre zariadenia na povrchovú úpravu vrátane vykurovacieho zariadenia s hliníkovými a medenými vodnými vykurovacími registrami, jednotlivých protiprúdových výmenníkov tepla na rekuperáciu tepla a ventilačného systému.
Sme otvorení ponukám na 1 až 7 zariadení.
Ibsdpfezpzqtjx Ac Nsa
Kontrola je vítaná.
Malý inzerát
Königsbach-Stein
814 km
Systém povrchové úpravy laku
Heimer und weitere
Heimer und weitere
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1998, Funkcionalita: plne funkčný, Každá inštalácia má svoju životnosť a my sme sa rozhodli našu lakovaciu linku darovať.
Iedpfxozl Ambe Ac Njba
Termín: do konca septembra.
Ide o unikátne dielo, ktoré sme sami zostavili, rozšírili a udržiavali. Lakovaciu jednotku, odsávací systém, vodnú stenu, teda všetko, čo vidíte na obrázkoch, chceme odovzdať.
Momentálne na tejto linke ešte lakujeme – je plne funkčná.
Inštaláciu musí kupujúci sám demontovať.
Podmienky dodania: osobný odber z výrobnej prevádzky v Königsbach-Stein.
Ste pozvaní, aby ste nás kedykoľvek navštívili a osobne si inštaláciu prezreli.
Malý inzerát
Hövelhof
857 km
Systém povrchové úpravy laku
HeimerTSW-R 22-22
HeimerTSW-R 22-22
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, Funkcionalita: plne funkčný, celková výška: 2 900 mm, celková dĺžka: 1 100 mm, celková šírka: 3 150 mm, pracovná šírka: 3 000 mm, Výrobca: Heimer
Model: TSW-R 22-22
Rok výroby: 2007
Všeobecné / technické údaje:
Použitá deliaca stena so systémom suchých filtrov (TSW). Deliaca stena má modulárnu konštrukciu a umožňuje pripojenie odsávacieho zariadenia. Filtrové podložky nad lakovacou kabínou zachytávajú častice počas lakovania v svojej štruktúre. Vďaka modulárnej konštrukcii je možné filtre jednoducho vymeniť.
Rozmery (v x š x h): 2900 mm x 3150 mm x 1100 mm
Iodozlrrmspfx Ac Njba
Malý inzerát
Tatabánya
157 km
Ponorná odstredivka / Zinková lamela
ForplanMKS800R
ForplanMKS800R
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, prevádzkové hodiny: 4 717 h, Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: 222319, celková výška: 6 500 mm, celková dĺžka: 18 500 mm, celková šírka: 12 500 mm, typ vstupného prúdu: trojfázový, teplota: 250 °C, prevádzková teplota: 250 °C, potrebná výška: 6 500 mm, požiadavok na dĺžku priestoru: 19 000 mm, požadovaná šírka: 12 500 mm, vykurovací výkon: 30 kW (40,79 k), rok poslednej generálnej opravy: 2023, Výbava: dokumentácia / manuál, núdzové zastavenie, osvetlenie, Predávame našu inštaláciu na povrchové úpravy pomocou ponornej metódy, ktorú v roku 2018 inštalovala spoločnosť Forplan AG. Inštalácia je plne funkčná, bola použitá na prekonávanie kapacitných obmedzení až do roku 2022/2023 a umožňovala prevádzku približne v jednej smene. K inštalácii patria 4 sady košov (16 kusov) s rôznymi priemerami drôtu, vďaka čomu je vhodná na menšie spojovacie prvky, diely vyrazené a ohnuté, ktoré sa môžu povrchovo upravovať ako voľne ložené materiály. Po dohode je možné inštaláciu kedykoľvek prehliadnuť.
Iodpfxszkt I Ts Ac Nsba
Malý inzerát
Hradec Králové
327 km
Systém povrchové úpravy laku
Reinox 30x140
Reinox 30x140
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Výbava: kabína, Lakovacia/striekacia stena
Profesionálna lakovacia/striekacia stena Reinox 300 × 185 je určená na čiastočné lakovanie a striekanie vo výrobných prevádzkach, kde je potrebná kontrolovaná filtrácia a bezpečnostné opatrenia v prostredí s výbušnými látkami (ATEX). Vďaka výkonnému odsávaniu a trojstupňovej filtrácii je zabezpečená čistota pracovného priestoru aj pri intenzívnej prevádzke.
De Dsia Ta Hskryqzeci
!! Vždy sa jedná o nový stroj (fotografia z realizácií u zákazníka). Sme výrobca. !!
Technické parametre:
- ventilátor je certifikovaný pre ATEX zónu 22
- Odsávacia plocha: 3 000 × 1 400 mm
- Napájanie: 400 V / trojfázové
- Regulácia: frekvenčný menič – plynulá regulácia výkonu potenciometrom na ovládacom paneli.
- Filtrácia: trojstupňový filter
Ibedjzkfnropfx Ac Nsa
Certifikácia a dokumentácia: CE, ATEX, kompletné technické podklady
Záruka: 12 mesiacov
Možnosť objednať stroje v rôznych individuálnych konfiguráciách a rozmeroch!
Neváhajte nás kontaktovať.
Malý inzerát
Oblas
323 km
Systém povrchové úpravy laku
SUPERFICITU166/35-3UV55
SUPERFICITU166/35-3UV55
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2001, UV lampy SUPERFICI
Typ: TU166/35-3UV55
Pracovná šírka: 1300 mm
3 UV žiariče s výkonom 120 W/cm
Valčekový dopravník s reguláciou rýchlosti 4–16 m/min
Ibsdpfx Aozg Ht Usc Nsa
Vonkajšie vzduchové filtre
Rozmery lámp: 250x360x160 cm
Rozmery riadiacej skrine: 80x200x210 cm
Malý inzerát
Straubing
520 km
Manuálna lakovacia linka
Walther Pilot und Hege
Walther Pilot und Hege
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2008, Funkcionalita: plne funkčný, Technické údaje:
Umývacia kabína:
Výrobca: Hege
Rok výroby: 2017
Umývacie zariadenie: parný čistič s elektrickým ohrevom
Iedpezdc D Sofx Ac Neba
Vetranie: prívod a odvod vzduchu
Vykurovanie: plynový horák
Rozmery (d x š x v): 8000 x 5000 x 3000 mm
Pracovný priestor na prípravu:
Výrobca: Walther Pilot
Rok výroby: 2008
Vetranie: prívod a odvod vzduchu
Vykurovanie: plynový horák
Rozmery (d x š x v): 5140 x 4120 x 3000 mm
Lakovnícka kabína:
Výrobca: Walther Pilot
Rok výroby: 2008
Vetranie: prívod a odvod vzduchu / možná recirkulácia
Vykurovanie: plynový horák
Rozmery (d x š x v): 6250 x 4120 x 3000 mm
Sušiareň 1:
Výrobca: Walther Pilot
Rok výroby: 2008
Vetranie: recirkulačná prevádzka
Vykurovanie: plynový horák
Rozmery (d x š x v): 6250 x 4120 x 3000 mm
Sušiareň 2:
Výrobca: Hege
Rok výroby: 2017
Vetranie: recirkulačná prevádzka
Vykurovanie: ohrev vodou z čerpadla
Rozmery (d x š x v): 5840 x 4120 x 3000 mm
Zdvíhacia a spúšťacia stanica:
Výrobca: Hege
Rok výroby: 2017
Nosnosť: 980 kg
Ručná pojazdná dráha:
Rok výroby: 2008 / rozšírenie 2017
Nosnosť: 400 kg/m
Spôsob prevádzky: manuálny
Malý inzerát
Lomm
1 013 km
Systém povrchové úpravy laku
GarmatM 6/ 7A
GarmatM 6/ 7A
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1989, Funkcionalita: plne funkčný, Výbava: kabína, Výrobca: Garmat Belgicko
Typ: M 6/7A
Rok výroby: 07/1989
Objem pracovného priestoru: 70,5 m³
Výkon ventilátora: 24 000 m³/h
Výkon motora: 7,5 kW
Plynový horák: 200 kW
Celkový elektrický príkon: 14 kW
Prevádzkové napätie: 380/220 V
Tieto 24 000 m³/h a plynový horák 200 kW z tohto robia skutočne profesionálnu kabínu, nie hobby prevedenie.
Plne funkčné;
horák a ventilátor fungujú;
filtračný systém je kompletný;
bez vážnych koróznych poškodení;
Vnútorná dĺžka: cca 6,70 m
Vnútorná šírka: cca 4,0 m
Vnútorná výška: cca 2,5 m Rozmery sú orientačné.
Vonkajšie rozmery: 6,85 x 6,00 x 3,10 m cca.
Isdpozcfp Iefx Ac Nsba
Kabína je k nahliadnutiu, rozobratie si zabezpečuje kupujúci sám. Na nakládku zabezpečíme vysokozdvižný vozík.
Malý inzerát
Bad Erlach
279 km
2K Komfort
Wagner2K Comfort
Wagner2K Comfort
Zavolať
Stav: takmer ako nový (použitý), Rok výroby: 2016, prevádzkové hodiny: 100 h, Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: 16P1269203, typ vstupného prúdu: trojfázový, prevádzkový tlak: 7 lišta, kapacita čerpadla: 7 l/min, výkon: 0,06 kW (0,08 k), Výbava: dokumentácia / manuál, OPERATIONAL PRINCIPLE
The system is suitable for proportioning (metering) and mixing two- or multi-component products.
An electronic controller monitors and regulates the predefined mixing ratio. The base paint flows continuously, and the controller adds the required amount of hardener (in cycles) via a valve at short intervals.
The flow of base paint and hardener is measured using flow sensors. For piston pumps, stroke sensors can also be used as an option.
Components and cleaning agents are supplied by supply pumps.
Color selection
Mixing ratios, pot life, etc. are saved as recipes. Color changes can be performed by simply switching the recipe.
Other features and areas of application:
- For low to medium pressure (32.5 MPa; 325 bar; 4714 psi).
- 2K COMFORT XL suitable for high pressure (53 MPa; 530 bar; 7687 psi).
- Modular design – can be configured according to customer requirements.
- Electronic dosing precision ensures consistent quality.
- Also processes water-based 2K materials, as all wetted parts are suitable – for example, made of stainless steel.
- The fluid section of the Ex variant is suitable for use in hazardous (explosive) areas (Zone 1 and 2).
- Most function indicators are language-independent, using simple symbols. Text appears in the selected language.
- Consumption summary for each component and cleaning agent, VOC documentation.
- Storage of the last 700 error messages with date and time.
- Safety due to continual monitoring of system parameters, notifying the operator of even minor faults and automatically interrupting production if necessary.
- Parameter protection via security code. Settings can be saved to a USB stick.
- Electronic setting of the mixing ratio between 0.1:1 and 50:1.
- Up to 100 work recipes (including robot communication or Profibus).
Iodozb I Spspfx Ac Nsba
- Capability for two separate fluid circuits:
– for simultaneous operation,
– for rapid color changes,
– or to separate two incompatible 2K materials (e.g., PUR and epoxy paints).
- Programmable cleaning recipes enable up to 60% savings in cleaning agent compared to conventional systems.
- Fully automatic control and monitoring for 1–4 spray guns.
- Compatible with both solvent-based and water-based products, with selective automatic cleaning by water and/or solvent.
- Use of manual or automatic sprayers.
- Release for automatic booths, automatic gun cleaning devices, etc.
- Capability for robot communication.
Malý inzerát
Trittau
851 km
Systém povrchové úpravy laku
HEIMERLackieranlage
HEIMERLackieranlage
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2008, Max. hmotnosť na závesný bod: 44 kg
Iedpfx Acjzbvlws Nsba
Dopravná technika (frekvenčne riadená): 0,6 - 2,0 m/min
Celková dĺžka reťaze: cca 40 500 mm
Rozteč: 270 mm
Podľa nášho posúdenia je lakovacia linka v dobrom použitom stave.
Príslušenstvo, zobrazené nástroje a upínacie zariadenia patria k dodávke len v prípade, ak je to uvedené v dodatočných informáciách.
Zmena a omyly v technických údajoch a špecifikáciách, ako aj medzipredaj, vyhradené!
Malý inzerát
San Vito al Tagliamento
600 km
Smaltovaná linka na práškové lakovanie
WAGNERseryjna 30210
WAGNERseryjna 30210
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, Inštalácia Wagner na elektrostatické práškové lakovanie smaltom, rok 2018, sériové číslo 30210, s ovládacím panelom s dotykovou obrazovkou, pozostávajúca z:
• 1 PVC kabíny s rozmermi (d x š x v): 3200 x 2130 x 4000 mm
• Rozmery vstupného/výstupného otvoru: 1000 x 1000 mm
• 1 filtra HERDING (cyklón) s automatickým spätným ziskom prášku
• 1 otriasača závesiek s odsávaním a spätným ziskom prášku
• 1 podávača EP s 32 čerpadlami (injektormi)
• 12 automatických striekacích pištolí model PEA-C2 na aplikáciu smaltu, s dvojitou lopatkovou hlavou
• 9 univerzálnych riadiacich zariadení EPG/S2 pre práškové pištole
• 1 súpravy na úpravu stlačeného vzduchu GCA používanej v inštalácii (ohrev/zvlhčovanie)
• 1 jednokoľajového zaveseného dopravného systému s dĺžkou 35 m, obsluhujúceho kabínu.
Ibedpfx Aoy Tn Atoc Nea
Linka sa nachádza v materskej spoločnosti v Taliansku, v blízkosti mesta Pordenone.
Možný je priamy kontakt po predchádzajúcej dohode.
Malý inzerát
Ravensburg
754 km
Lakovacia a sušiaca linka
SehonSE-Professional Futura
SehonSE-Professional Futura
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, Profesionálna kombinovaná lakovacia a sušiaca kabína so deliacu stenou od firmy Sehon s veľkou kapacitou kabíny a SPS riadením.
Výrobca: Sehon Innovative Lackieranlagen und Technik
Model: SE-Professional Futura
Rok výroby: 2007
Typ zariadenia: Kombinovaná lakovacia a sušiaca kabína
Vnútorné rozmery kabíny: 14 000 x 5 000 x 4 400 mm
Vonkajšia výška kabíny: cca 4 900 mm
Vstupné/výstupné brány: 2 kusy vpredu a vzadu
Veľkosť priechodu brány: 4 000 mm (výška) x 4 500 mm (šírka)
Konštrukcia brán: izolovaná oceľová sendvičová konštrukcia
Hrúbka bránového krídla: 54 mm
Plášť: oceľové kazety izolované minerálnou vlnou
Hrúbka kaziet: 50 mm
Farba plášťa: RAL 9010 čistobiela
Materiál: chromovaná oceľ
Riadenie: Siemens C7 SPS
Ovládanie: Soft-Touch panel s dotykovým displejom
Režimy prevádzky: lakovanie, sušenie, ručný režim, časovač
Regulácia teploty: plynulo mikroprocesorom riadená
Sledovanie filtrov: stropný filter, predfilter, lakovací filter
Počítadlo prevádzkových hodín: integrované
Hlásenie porúch: vizuálne a akustické
Regulácia tlaku: polautomatická
Výkon motora prívodu vzduchu: 7,5 kW
Výkon motora odvodu vzduchu: 7,5 kW
Napájanie motorov: 4 x 400 Volt
Celkový pripojovací výkon: cca 37 kW
Prívodné zariadenie: vysokotlakový radiálny ventilátor
Odvodné zariadenie: vysokotlakový radiálny ventilátor
Regulácia objemového prietoku: nastaviteľný pojazd motora
Filtračný systém: vreckové filtre na vodiacich koľajniciach
Trieda predfiltra: EU3
Prívodný vzduchový kanál: pozinkovaný plech
Odvodný vzduchový kanál: pozinkovaný plech
Výška prívodného kanála: cca 6 m nad úrovňou podlahy
Výška odvodného kanála: cca 10 m nad úrovňou podlahy
Rúra na rozpúšťadlo: prítomná
Zdroj teplého vzduchu: nepriame olejové alebo plynové kúrenie
Materiál spaľovacej komory: chrómová oceľ V4A
Čísla materiálu spaľovacej komory: 1.4828 / 1.4541
Ibjdpfey Tiaasx Ac Nea
Systém horáka: 4-tahový systém
Olejový horák: Elco-Klöckner Vectron L04.480 Duo
Výkonový rozsah olejového horáka: 110 - 350 kW
Plynový horák: Elco-Klöckner EK04.34 G-ZVT1+QS
Výkonový rozsah plynového horáka: 90 - 330 kW
Prevedenie plynového horáka: Low-NOx s Quick-Start typ QS93
Magnetický ventil: 1/2 palca
Bezpečnostné funkcie: bezpečnostný a dobeh termostat
Konštrukcia kabíny: tepelne a zvukovo izolovaná
Stav: použitý
Ďalšie vybavenie pre lakovanie na požiadanie. Zariadenie je stále v prevádzke, dostupné od júna 2026.
Malý inzerát
Σίνδος
921 km
Systém povrchové úpravy laku
3K Power of PowderLab075
3K Power of PowderLab075
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkcionalita: plne funkčný, Toto riešenie predstavuje inovatívny vývoj spoločnosti 3K, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval kompaktný, no vysoko efektívny laboratórny pecný systém s celkovými rozmermi 1000 × 1000 × 1200 mm. Jednotka je poháňaná elektrickým motorom s výkonom 0,75 kW v spojení so spätným zakriveným obežným kolesom s priemerom 200 mm, čím je zabezpečená optimalizovaná dynamika prúdenia vzduchu vnútri pracovnej komory. Táto konfigurácia zabezpečuje rovnomernú cirkuláciu vzduchu, čím zlepšuje rozloženie tepla a konzistentnosť procesov v pracovnom objeme. Z inžinierskeho hľadiska je systém skonštruovaný tak, aby dosahoval stabilný aerodynamický výkon s minimalizovanou turbulenciou a energetickými stratami, čo vedie k vyššej prevádzkovej efektivite a spoľahlivosti. Jednoducho povedané — ide o kompaktné, robustné a inteligentne navrhnuté pecné riešenie, ktoré kombinuje presnú reguláciu prúdenia vzduchu so spoľahlivým výkonom a je tak ideálne pre náročné laboratórne a ľahké priemyselné aplikácie.
Isdpfxey A Eb So Ac Neba
Malý inzerát
Porażyn
470 km
Systém povrchové úpravy laku
Lackierlinie für Hängewerkstücke
Lackierlinie für Hängewerkstücke
Zavolať
Stav: použitý, Lakovňa pozostáva z nasledujúcich prvkov:
1) Monorail MTL.120, nosnosť 600 kg, vybavený hákmi a rotačným pohonom
2) Suchá striekacia kabína pre lakovacie aplikácie
3) Kabína na odsávanie prachu
Isdpfx Acsyy Rive Nsba
4) Potrubný systém na odsávanie výparov rozpúšťadiel
5) Potrubný systém pre lakovaciu pec
6) Rekuperátor pre elektrostatické striekacie pištole
7) Vysokotlakové čerpadlo Wagner 30:1 pre elektrostatický systém na rozpúšťadlové materiály
8) Ochranné oplotenie nízkotlakového systému ASAI
9) Flow-coating zariadenie
10) Nízko-tlakové čerpadlo pre ASAI elektrostatický systém
Malý inzerát
Cabanillas del Campo
2 014 km
Systém povrchové úpravy laku
GracoMerkur 45:1 | 30:1
GracoMerkur 45:1 | 30:1
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2024, prevádzkové hodiny: 300 h, Funkcionalita: plne funkčný, 1. Čerpadlo MERKUR Airless 45:1
Poměr: 45:1
Maximální výstupní tlak kapaliny: 310 bar
Maximální vstupní tlak vzduchu: 6,2 bar
Průtok kapaliny při 60 cpm: 3 l/min
Objem na cyklus: 50 cm³
Spotřeba vzduchu při 7 barech a 20 cpm: 0,48 m³/min
Vstup kapaliny: ¾”
Výstup kapaliny: 3/8”
Obsahuje: nástěnný držák, kompenzační filtr (plíce), sací hadice, sací trubka, sací filtr.
2. Ruční airless stříkací pistole XTR 5
Maximální tlak kapaliny: 345 bar
Průřez průtoku: 2,3 mm
Ibodpfx Aoyx Irljc Nea
Vstup kapaliny: ¼”
Hmotnost: 411 g
Rozměry: délka 111 mm x výška 180 mm
Materiály zvlhčených částí: hliník, nerezová ocel, polyethylen, polyuretan, polypropylen, nylon, acetal, karbid, rozpouštědlům odolná O-kroužková těsnění.
3. Mini Merkur Airless 30:1
Poměr: 30:1
Maximální provozní tlak: 207 bar
Maximální velikost trysky: 0,019”
Průtok kapaliny při 240 cpm: 1,5 l/min
Vstup vzduchu: 3/8”
Výstup kapaliny: ¼”
Minimální velikost kompresoru: 1,5 HP
Obsahuje: nástěnný držák, sací hadice, sací trubka, sací filtr.
Hlavní výhody: možnost převodu na nástěnnou montáž, pneumatický motor, rovnoměrné povrchy, nízká spotřeba vzduchu a materiálu/rozpouštědel.
4. Ruční airless stříkací pistole Silver Plus
Maximální tlak kapaliny: 345 bar
Vstup kapaliny: ¼”
Hmotnost: 510 g
Materiály zvlhčených částí: nerezová ocel, polyethylen, polyuretan, nylon, teflon.
5. Produktové hadice s nerezovou ocelovou výztuží
Výztužná síť: AISI 304
Vnitřní trubka: teflon
Použití: chemikálie, rozpouštědla, pára.
Délka: 10 metrů
Průměr: ¼"
Aukcia
Aukcia ukončená
Piemonte
1 016 km
Systém povrchové úpravy laku
GIARDINAG 90/24
GIARDINAG 90/24
Stav: neskontrolované (použité), Rok výroby: 1999, Funkcionalita: neoverené, pracovná šírka: 1 300 mm, pracovná výška: 110 mm, TECHNICKÉ ÚDAJE
Maximálna pracovná šírka: 1 300 mm
Maximálna pracovná výška: 110 mm
Ibodpfx Aceyqynuj Nea
Minimálna pracovná výška: 8 mm
VYBAVENIE
Motorizované podávacie valce
2 kefové jednotky
Stroj sa predáva a dodáva v skutočnom a právnom stave („ako vidieť a páči sa“) na základe fotodokumentácie a technických/obchodných podkladov opisného charakteru. Kupujúci má právo tovar pred prevzatím skontrolovať a preberá zodpovednosť za inštaláciu, zaistenie a používanie stroja na mieste určenia.
Externá referencia: 7615
Okamžitý nákup
Tamási
247 km
Systém povrchové úpravy laku
INDUSTRIEPLANIP- OB-13
INDUSTRIEPLANIP- OB-13
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2016, celková výška: 2 640 mm, celková dĺžka: 3 300 mm, celková šírka: 3 960 mm, objemový prietok: 8 m³/h, Výbava: kabína, Technické údaje:
75 m3 plocha vrátane lakovacej kabíny, sušiacej kabíny a skladu farieb.
Vnútorné rozmery lakovacej kabíny: 3300 x 3960 x 2640 mm
Plocha podlahy kabíny: 13,1 m2
Vnútorný objem kabíny: 34,5 m3
Isdpsyhbggofx Ac Noba
Spôsob vykurovania: prívod vzduchu z klimatizovanej miestnosti
Prúd vzduchu: 8 000 m3/h
Sušiaca kabína:
Vnútorné rozmery kabíny: 3300 x 3960 x 2640 mm
Plocha podlahy kabíny: 13,1 m2
Vnútorný objem kabíny: 34,5 m3
Spôsob vykurovania: elektrické výhrevné patrony, 22 kW 3x400V
Prúd vzduchu: 2 500 m3/h
Sklad farieb:
Vnútorné rozmery lakovacej kuchyne: 3100 x 2000 x 2600 mm
Spôsob vykurovania: prívod vzduchu z klimatizovanej miestnosti
Plocha lakovacej kuchyne: 6,2 m2
Malý inzerát
Καβαλλάρι
924 km
Systém povrchové úpravy laku
3K Power of powdermikri
3K Power of powdermikri
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkcionalita: plne funkčný, Týmto Vám predkladáme našu ponuku na dodávku veľkej otvorenej priemyselnej kabíny určenej pre efektívne manipulovanie so vzduchom a vetracie aplikácie. Ponúkané zariadenie je konštruované pre spoľahlivú prevádzku a stabilný výkon v priemyselných podmienkach.
Kabína má celkové rozmery 2000 mm na dĺžku, 2050 mm na šírku a 2850 mm na výšku. Je vybavená elektromotorom s menovitým výkonom 3 kW a menovitými otáčkami 2800 ot./min. Motor je priamo spojený s dynamicky vyváženým radiálnym obežným kolesom s priemerom Ø452 mm, čo zaručuje plynulú prevádzku, nízke vibrácie a vysokú mechanickú účinnosť.
Systém je navrhnutý na prietok vzduchu 4000 m³/h, čo poskytuje efektívne odsávanie a cirkuláciu vzduchu pre rôzne priemyselné procesy. Otvorená konštrukcia kabíny umožňuje neobmedzený prístup, jednoduchú údržbu a optimalizované rozloženie vzduchového prúdu, čím je vhodná na vetranie, odsávanie spalín a všeobecné priemyselné vzduchotechnické aplikácie.
Všetky mechanické a konštrukčné súčasti sú vyrobené v súlade so štandardnými priemyselnými inžinierskymi postupmi s cieľom zabezpečiť odolnosť, spoľahlivosť prevádzky a dlhú životnosť. Zariadenie je navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a spĺňa bežné požiadavky na bezpečnosť a výkon v priemysle.
Táto ponuka zahŕňa kompletný stroj podľa vyššie uvedeného popisu, plne zmontovaný a pripravený na inštaláciu.
Ibjdpoygh Alofx Ac Nea
Malý inzerát
Καβαλλάρι
924 km
Systém povrchové úpravy laku
3K Power of powderMegali
3K Power of powderMegali
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkcionalita: plne funkčný, Týmto predkladáme našu ponuku na dodávku veľkej otvorenej priemyselnej kabíny určenej pre vysoko účinné aplikácie manipulácie so vzduchom. Ponúkané zariadenie je navrhnuté na nepretržitú priemyselnú prevádzku a zabezpečuje robustný výkon v náročných podmienkach. Kabína má celkové rozmery 2500 mm na dĺžku, 2250 mm na šírku a 2650 mm na výšku. Je vybavená vysokovýkonným elektromotorom s výkonom 5,5 kW, ktorý pracuje pri menovitých otáčkach 2800 ot./min. Motor je priamo spojený s dynamicky vyváženým radiálnym obežným kolesom s priemerom Ø452 mm, čo zaručuje stabilnú prevádzku, nízku úroveň vibrácií a vysokú aerodynamickú účinnosť. Systém je navrhnutý na maximálny prietok vzduchu 7000 m³/h, čím zabezpečuje efektívne odsávanie a cirkuláciu vzduchu pre priemyselné procesy. Otvorená konfigurácia kabíny umožňuje jednoduchý prístup, zjednodušenú inštaláciu a efektívne rozloženie prúdenia vzduchu, čo ju činí vhodnou pre aplikácie ako vetranie, odsávanie pár a všeobecnú úpravu priemyselného vzduchu. Všetky mechanické komponenty sú vyrábané v súlade s priemyselnými štandardmi, čo zaručuje dlhú životnosť, spoľahlivosť a odolnosť. Zariadenie je vhodné na nepretržitú prevádzku a je skonštruované tak, aby spĺňalo typické požiadavky na bezpečnosť a výkonnosť v priemysle. Táto ponuka zahŕňa kompletné zariadenie vyššie uvedené v špecifikácii, plne zmontované a pripravené na inštaláciu.
Iodpfxeyghwie Ac Njba
Malý inzerát
Καβαλλάρι
924 km
Systém povrchové úpravy laku
3K Power of powderNanos2600
3K Power of powderNanos2600
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Otvorený priemyselný box navrhnutý pre efektívne odsávanie vzduchu a ventiláciu v profesionálnych a priemyselných prevádzkach. Jednotka má celkové rozmery 1269 × 1367 × 2379 mm a je vybavená elektromotorom s výkonom 1,1 kW pracujúcim pri 2800 ot./min. Pohyb vzduchu zabezpečuje obežné koleso s priemerom Ø315 mm a s prietokom vzduchu 2600 m³/h. Box je skonštruovaný na spoľahlivú nepretržitú prevádzku, zabezpečuje stabilný prietok vzduchu a efektívne odsávanie, vďaka čomu je vhodný pre priemyselné aplikácie vyžadujúce kontrolovanú ventiláciu a manipuláciu so vzduchom.
Ibjdpsyghnnjfx Ac Nea
Malý inzerát
Diest
1 079 km
Lakovacia linka (mokrý lak)
Natlakinstallatie Belmeco
Natlakinstallatie Belmeco
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2003, Funkcionalita: plne funkčný, celková výška: 4 000 mm, celková dĺžka: 7 100 mm, celková šírka: 8 100 mm, teplota: 80 °C, vykurovací výkon: 116 kW (157,72 k), Výbava: kabína, Komplettna mokrolakiernia z obszarem przygotowawczym, kabiną lakierniczą na mokro, kabiną mieszalniczą, piecem suszącym i strefą odbioru.
Instalację można jeszcze zobaczyć w Diest.
Więcej szczegółów w załączniku lub na życzenie.
- Wymiary: Dł x Szer x Wys = 8.100 x 7.100 x 4.000 mm na zewnątrz oraz 8.000 x 7.000 x 3.950 mm wewnątrz.
- Wysokość do dolnej krawędzi szyny = 3.740 mm, mierzona od poziomu podłogi.
- Wspólne drzwi przesuwne z kabiną lakierniczą.
- Drzwi przesuwne jako drzwi wyjściowe z pieca: Szer x Wys = 1.200 x 3.800 mm, wyposażone w jedno okno, dwa skrzydła.
- Drzwi ewakuacyjne z oknem w ścianie bocznej: Szer x Wys = 800 x 1.900 mm, samozamykające z pompą do drzwi i napinaczem. Drzwi ewakuacyjne wyposażone są w uszczelki gumowe o dużej średnicy i bardzo elastycznej jakości EPDM.
- Typ ścian: pionowe, dwuwarstwowe panele typu sandwich wypełnione wełną mineralną, grubość 55 mm.
Ibodsx H Rhrepfx Ac Nja
W zestawie: oświetlenie, centrala wentylacyjna, panel sterowania oraz pełny system monorail przez całą instalację aż do strefy odbioru.
Malý inzerát
San Giovanni Al Natisone
563 km
1999 CM System D8 letecký dopravník (lakovacia reťaz) na manipuláciu so stoličkami alebo a...
CMSystem D8
CMSystem D8
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1999, 1999 CM System D8 Letecký dopravník (lakovacia reťaz) na manipuláciu so stoličkami alebo podobnými výrobkami, farbenými na hákoch. Lineárne metre: 80.
Pohon: ľahký motorizovaný Caterpillar
Iodjxyi Uuopfx Ac Nsba
Pracovná rýchlosť: min/max 0,9 m/min
Výkon motora: 2 HP
Reťaz D8 a valčeky d. 37: 80 m
Priamy koľajnicový úsek na mieru: 72 m
Horizontálne oblúky 90° r=500 mm: 10 ks
Rozostup hákov: 0,80 m
Potrebný priestor na prepravu: 5 voľných metrov na kamióne
Malý inzerát
Toruń
492 km
Lakovacia kabína EZ-séria model 5x3,5
Kabina lakierniczamodel serii EZ 5x3,5
Kabina lakierniczamodel serii EZ 5x3,5
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkcionalita: plne funkčný, celková dĺžka: 5 000 mm, celková šírka: 3 500 mm, celková výška: 2 950 mm, vnútorná výška: 2 650 mm, vnútorná dĺžka: 4 900 mm, vnútorná šírka: 3 400 mm, Výbava: kabína, Kabína na lakovanie vozidiel
Kabína na lakovanie vozidiel je základným zariadením pre technológiu opráv lakov. Umožňuje vykonávať lakovacie práce v bezpečných a komfortných podmienkach a zároveň minimalizuje negatívny vplyv na okolité prostredie a životné prostredie.
Technické údaje:
- Vonkajšie rozmery: 5 000 (+ prívod vzduchu 1 350 × 2 900 mm) × 3 500 × 2 950 mm
- Vjazdová brána: 3 000 × 2 600 mm (trojkrídlová)
- Servisné dvere: 700 × 2 000 mm
- Konštrukcia: vyrobené z oceľového plechu
- Výmenník tepla: bežná oceľ
- Panely: oceľové panely s minerálnou vlnou v stenách
Iedpfoxnpczjx Ac Nsba
Konštrukcia steny kabíny:
- Hrúbka: 50 mm
- Výplň: EPS polystyrén
- Farba: biela
Podlaha kabíny:
- Kabína montovaná priamo na podlahu / betónovú platňu
Dvojitý strop:
- Vonkajší obklad stropu
- Plenum po celej stropnej ploche pre prívod vzduchu
Vzduchotechnický systém:
- Prívod vzduchu:
- Radiálna turbína 4 kW – 2 kusy
- Výkon vzduchu: 26 000 m³/h
- Odvod vzduchu:
- Radiálna turbína 5,5 kW – 1 kus
- Výkon vzduchu: 18 000 m³/h
Osvetlenie:
- 8 bočných lámp
- Stropné osvetlenie: 24 LED žiariviek
Systém ohrevu vzduchu:
- Jednostupňový olejový horák Riello model 40 G20
- Ovládanie horáka: manuálne
- Doba ohrevu: 8–15 minút
Filtračný systém:
- Dvojvrstvová filtračná štruktúra
- Vysokovýkonný systém čistenia vzduchu s účinnosťou filtrácie až 99 %
Malý inzerát
Toruń
492 km
Lakovačka kabína Model Basic PLUS 7x4
Kabina lakierniczaBasic PLUS 7x4
Kabina lakierniczaBasic PLUS 7x4
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkcionalita: plne funkčný, celková dĺžka: 7 000 mm, celková šírka: 4 000 mm, celková výška: 3 130 mm, vnútorná výška: 2 700 mm, vnútorná dĺžka: 6 900 mm, vnútorná šírka: 3 900 mm, Výbava: kabína, Automobilová lakovacia kabína je základným zariadením technológie opráv lakov, ktoré umožňuje vykonávať lakovacie práce v bezpečných a komfortných podmienkach, pričom zároveň minimalizuje ich negatívny vplyv na bezprostredné okolie a životné prostredie.
Parametre:
- Vonkajšie rozmery: 7000x4000x3130 mm
- Vnútorné rozmery: 6900x3900x2700 mm
- Vjazdová brána: 3000x2600 mm (trojkrídlová)
- Servisné dvere: 640x1800 mm
- Konštrukcia: bežná oceľ
- Výmenník tepla: bežná oceľ
- Panely: EPS polystyrén
- Celkový výkon: 7 kW
- Umiestnenie: vo vnútri
Konštrukcia stien lakovacej kabíny:
- Hrúbka 50 mm
- Výplň: EPS polystyrén
- Farba: biela
Predsadenie kabíny:
- Kabína je položená priamo na podlahe/betónovej doske
- Umiestnenie kabíny len vo vnútri budovy
Dvojitá strecha:
- Horná vonkajšia vrstva:
- Panely z vlnitej oceľovej plechoviny
- Vnútorná konštrukcia:
- Čiastočne začiatočkovaná
Systém výmeny vzduchu (ventilačný systém):
- Prúdová turbína 5,5 kW – 1 kus
- Výkonnosť: 20 000 m3/h
- Na remeňovom prevode
- Riadenie vzdušného okruhu: nie
Osvetlenie (bočné svetlá):
- Bočné lampy: 20 ks
- Nie je možné namontovať horné osvetlenie
Systém ohrevu vzduchu:
Jednostupňový naftový horák Riello G10 54–120 kW
- Ovládanie horáka: ručné
- Doba ohrevu: 20 minút
Komunikácia v lakovacej kabíne:
Hlavné dvere:
- Rozmery 3200x2600 mm
- Trojkrídlový systém dverí
Servisné dvere:
- Kabína je vybavená servisnými dverami
- Tlakové zámky
Iedoxnbf Uspfx Ac Noba
Filtrácia lakovacej kabíny:
- Nasávací otvor / prívod: Predbežný filter
Stropný filter: Hlavná filtrácia (vysokoprietoková).
Špecifikácia filtra:
- Hmotnosť – 600 g/m3
- Hrúbka – 50 mm
- Prietok vzduchu – 900 m3/h
- Účinnosť záchytu – 97%
- Rýchlosť vzduchu – 0,25 m/s
- Zadržanie prachu – 650 g/m3
- Max. teplota – 100 °C
- Trieda filtrácie (EN 779) – M5
- Odolnosť proti ohňu (DIN 53438) – F1






































































































































































































































