Camozzi 25N2A25A660
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umiestnenie
Wiefelstede Nemecko
Pneumatický valec Camozzi 25N2A25A660
more Images
Camozzi 25N2A25A660
Camozzi 25N2A25A660
Camozzi 25N2A25A660
Camozzi 25N2A25A660
Camozzi 25N2A25A660
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Pneumatický valec
Výrobca:
Camozzi
Model:
25N2A25A660
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umiestnenie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemecko
Zavolať
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A16045255
Referenčné číslo:
32955
Aktualizácia:
naposledy dňa 23.06.2024
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický píst, vzduchový píst, standardní válec
Gijdpfx Ajtlzhiepyet
- Výrobce: Camozzi, pneumatický válec typ 25N2A25A660, nepoužitý, originální balení
- Zdvih: 660 mm
- Píst: Ø 25 mm
- Pístní tyč: Ø 10 mm
- Množství: k dispozici 2 kusy
- Cena: za kus
- Rozměry: Ø 27 x 800 mm