CRONOSSTECH CEHP - TB - 200
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umiestnenie
Turecko Turecko
H-TYP 200 TON JEDNORAMENNÝ EXCENTRICKÝ LIS CRONOSSTECH CEHP - TB - 200
more Images
CRONOSSTECH CEHP - TB - 200
Údaje o stroji
Označenie stroja:
H-TYP 200 TON JEDNORAMENNÝ EXCENTRICKÝ LIS
Výrobca:
CRONOSSTECH
Model:
CEHP - TB - 200
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Umiestnenie:
İkitelli OSB, S6B Blok NO:113, 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye Turecko
Zavolať
Technické detaily
Lisovacia sila:
200 t
Zdvih:
200 mm
Šírka stola:
1 000 mm
Dĺžka stola:
1 200 mm
Dĺžka záruky:
24 mesiace
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A20837442
Aktualizácia:
naposledy dňa 29.12.2025
Popis
Gijdsx N Sccspfx Apyot
Hlavní výhody
- Stabilní práce s velkými formami díky rozměru stolu 1200×1000 mm
- Ochrana formy/vybavení pomocí hydraulické pojistky proti přetížení
- Řízený, uživatelsky přívětivý provoz díky PLC a dotykové obrazovce
- Vysoká bezpečnost obsluhy prostřednictvím světelné bezpečnostní clony
- Nízké nároky na údržbu díky automatickému systému mazání
Oblasti použití
- Děrování / stříhání / tváření v matricích
- Sériová výroba s automatickými podávacími linkami
- Těžké formy a výrobní procesy s vysokou tonáží
✅ STANDARDNÍ VÝBAVA
- Rám ze svařované oceli
- Pneumatická spojka-brzda
- Přídavná T-drážková deska
- Beran vedený v 8 ložiskách
- Nastavitelný zdvih na jedné ojnici
- Vyvažovací píst na beranu
- Plně automatický jemný mazací systém
- PLC řídicí systém
- Ovládací panel typu „piano“
- Dotyková LCD obrazovka
- Zpětný chod motoru
- Hydraulická pojistka proti přetížení
- Motoricky nastavitelný beran
- Světelná bezpečnostní clona
- Uzavřená olejová nádrž s ozubenými koly
- Dvojitý bezpečnostní ventil
- Soulad s požadavky normy CE
✅ VOLITELNÁ VÝBAVA
- Systémy přívodu materiálu do lisu
- Systémy odstraňování odpadu
- Bezpečnostní posuvné kryty před stolem
- Formy dle požadavků zákazníka
✅ TECHNICKÉ SPECIFIKACE (CEHP-TB-200)
Kapacita: 200 t
Vzdálenost stůl–beran: 500 mm
Vzdálenost mezi sloupy: 1230 mm
Nastavení beranu: 120 mm
Šířka lisu: 2900 mm
Hloubka lisu: 2550 mm
Výška lisu: 4600 mm
Rozměr stolu: 1200×1000 mm
Rozměr beranu: 1200×1000 mm
Zdvih (pevný): 200 mm
Výkon motoru: 30 kW