KBF80A8/2
Prevodový motor 0,13/0,50 kW 43,4/186,8 ot/min
DEMAG
KBF80A8/2
Stav
Použitý
Umiestnenie
Wiefelstede
Údaje o stroji
- Označenie stroja:
- Výrobca:
- DEMAG
- Model:
- KBF80A8/2
- Stav:
- dobrý (použitý)
Cena a lokalita
- Umiestnenie:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
Zavolať
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A19788905
- Referenčné číslo:
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 18.08.2025
Popis
-Výrobca motora: DEMAG Typ: KBF80A8/2
-Výrobca prevodovky: DEMAG Typ: AF04-M
Gjdpjw N Sdlofx Apyjit
Výkon: 0,13/0,50 kW
Otáčky: 43,4/186,8 ot/min
Konštrukcia: dutý hriadeľ
Priemer dutého hriadeľa: drážkovaný Ø 22/25 mm
Stupeň ochrany: IP54
Rozmery: 445/155/V270 mm
Hmotnosť: 22,4 kg
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Gjdpjw N Sdlofx Apyjit
Výkon: 0,13/0,50 kW
Otáčky: 43,4/186,8 ot/min
Konštrukcia: dutý hriadeľ
Stupeň ochrany: IP54
Rozmery: 445/155/V270 mm
Hmotnosť: 22,4 kg
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 4402 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Oebisfelde
744 km
Deckenkran + Hubwerk
Bielemeyer/DemagDemag KBF 80 A 8/2
Malý inzerát
Gondelsheim
809 km
Kranový most, halový mostový žeriav, rozchod koľají 14 260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Maarheeze
1 047 km
Mostový žeriav ± 11 365 mm x 5 000 kg