Goudsmit SZEB160004
Rok výroby
2017
Stav
Použitý
Umiestnenie
Helmond Holandsko
Magnet na prepásanie Goudsmit SZEB160004
more Images
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Goudsmit SZEB160004
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Magnet na prepásanie
Výrobca:
Goudsmit
Model:
SZEB160004
Číslo stroja:
PO3503522
Rok výroby:
2017
Stav:
veľmi dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Umiestnenie:
Vossenbeemd 90, 5705CL Helmond, Nederland Holandsko
Zavolať
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A7900343
Aktualizácia:
naposledy dňa 06.06.2024
Popis
Nadmietový magnet s veľmi vysokým výkonom
Celková dĺžka = 3610 +0/-100 mm | Magnety = 1600 + 800 mm
Celková šírka = 2240 mm | Pás = 1600 mm | Oškrabávač = 1500 mm
Godpjivdg Dsfx Apysub
Výška = 1120 mm
Hmotnosť = cca 8000 kg
Elektromagnet na zdvíhanie, 10 kW, uzavretý, olejové chladenie
Pohon pásu SEW, 5,5 kW