Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
VB plus DPH
Rok výroby
2018
Stav
Použitý (plne funkčný)
Umiestnenie
D- Eckental Nemecko
Elektrický vysokozdvižný vozík s 3 kolesami Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Elektrický vysokozdvižný vozík s 3 kolesami
Výrobca:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Číslo stroja:
FN568605
Rok výroby:
2018
Stav:
použitý
Funkčnosť:
plne funkčný
Prevádzkové hodiny:
2 737 h
Cena a lokalita
VB plus DPH
prenájom:
je možné
Umiestnenie predajcu:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Nemecko Nemecko
Zavolať
Technické detaily
Nosnosť:
2 000 kg
Zdvíhacia výška:
4 800 mm
Voľný zdvih:
1 490 mm
Typ paliva:
elektrický
Typ stožiara:
triplex
Stavebná výška:
2 105 mm
Šírka nosiča vidlíc:
980 mm
Dĺžka vidlíc:
1 050 mm
Pohotovostná hmotnosť:
3 698 kg
Celková dĺžka:
1 995 mm
Typ pohonu:
Elektro
Šírka konštrukcie:
1 120 mm
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A21914528
Referenčné číslo:
345
Aktualizácia:
naposledy dňa 13.05.2026
Popis
Electric 3-Wheel Forklift
Chassis Number: FN568605
Load Center: 500 mm
Fork Width: 100 mm
Fork Thickness: 40 mm
ISO Class: ISO Class 2 = 1,000 - 2,500 kg
Mast Type: Triplex
Technical Condition: Very Good
Front Tire Type: Superelastic
Front Tire Size: 200-50/10
Front Tire Condition: 40 - 60%
Rear Tire Type: Superelastic
Rear Tire Size: 140-55/9
Rear Tire Condition: 20 - 40%
Battery Voltage: 48V
Battery Capacity: 750Ah
Battery Manufacturer: Jungheinrich
Battery Type: PzS
Battery Year of Manufacture: 2018
Battery Condition: 60 - 80%