Deburring machine GP 1000 4Z
Stroj na odhrotovanie plechov
MADORA
Deburring machine GP 1000 4Z
VB plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
(plne funkčný)
Umiestnenie
Kotlin
Údaje o stroji
- Označenie stroja:
- Výrobca:
- MADORA
- Rok výroby:
- 2025
- Stav:
- nový
- Funkčnosť:
- plne funkčný
Cena a lokalita
VB plus DPH
- Umiestnenie:
- T.Kosciuszki 37, 63-220 Kotlin, Polska
Zavolať
Technické detaily
- Pracovná šírka:
- 1 000 mm
- Typ vstupného prúdu:
- trojfázový
- Max. hrúbka plechu:
- 100 mm
- Max. hrúbka oceľového plechu:
- 100 mm
- Max. hrúbka hliníkového plechu:
- 100 mm
- Max. hrúbka medeného plechu:
- 100 mm
- Max. hrúbka mosadzného plechu:
- 100 mm
- Celková dĺžka:
- 2 230 mm
- Celková šírka:
- 1 600 mm
- Celková výška:
- 2 000 mm
- Hmotnosť obrobku (max.):
- 500 kg
- Celková hmotnosť:
- 3 580 kg
- Pracovná výška:
- 100 mm
- Vstupné napätie:
- 400 V
- Dĺžka záruky:
- 12 mesiace
- Dĺžka stola:
- 3 470 mm
- Šírka stola:
- 1 000 mm
- Výška obrobku (max.):
- 100 mm
- Vstupná frekvencia:
- 50 Hz
- Šírka obrobku (max.):
- 1 000 mm
- Prevádzková rýchlosť:
- 33 mm/s
- Výška stola:
- 1 010 mm
- Priemer brúsneho kotúča:
- 150 mm
- Šírka brúsenia:
- 1 000 mm
- Typ nastavenia výšky:
- mechanický
- Vstupný prúd:
- 71 A
- Počet vretien:
- 9
- Priechodná šírka:
- 1 000 mm
- Výbava:
- Dostupný typový štítok, Označovanie CE
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A19578341
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 18.08.2025
Popis
Poľská odhrotovacia linka – priamo od výrobcu
Gsdpfx Aswzttgspyoit
Model GP1000-4Z je špičkový, viacúčelový odhrotovací stroj určený na čistenie plechov po rôznych procesoch delenia. So štyrmi obrábacími jednotkami typu „Z“ sa vyznačuje vynikajúcou univerzálnosťou a vysokou produktivitou. Čo to znamená v praxi? Znamená to, že umožňuje vykonávať až štyri operácie súčasne: nielenže odstráni okuje po plazmovom rezaní, ale tiež umožňuje odhrotovanie a zaoblenie hrán dielcov po laserovom rezaní – to všetko v jednom prechode. Široký rozsah obrábaných hrúbok a šírok do 1000 mm umožňuje obrábanie malých aj veľkých dielcov. Pri použití vhodného náradia je stroj vhodný aj na intenzívne zaobľovanie hrán a odstraňovanie oxidu. Odhrotovací stroj GP 1000 4Z je vybavený dotykovým TFT panelom, ktorý umožňuje obsluhe plne a kontinuálne riadiť parametre obrábania, ako sú výška obrobku, posuv a rýchlosť otáčania nástroja. Každá jednotka je ovládateľná nezávisle, vďaka čomu môže obsluha určiť, ktoré obrábacie procesy vykonať v jednom prechode.
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Gsdpfx Aswzttgspyoit