AutokarMercedes-Benz
O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious ...
Autokar
Mercedes-Benz
O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious ...
Rok výroby
2026
Stav
Nový
Umiestnenie
Schiedam 

Údaje o stroji
Cena a lokalita
- Umiestnenie:
- Schiedam, Holandsko

Zavolať
Technické detaily
- Výkon:
- 265 kW (360,30 k)
- Typ paliva:
- nafta
- Počet sedadiel:
- 49
- Typ prevodu:
- automatický
- Konfigurácia náprav:
- 4x2
- Emisná trieda:
- Euro 3
- Výbava:
- ABS, klimatizácia, tempomat, elektronický stabilizačný program (ESP), posilňovač riadenia, systém kontroly trakcie
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A21912018
- Referenčné číslo:
- O500_Viaggio_1050_Bus_1
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 21.08.2026
Popis
- Adaptívny tempomat
- EBS
- Elektrické ovládanie okien
- Rádio/CD
HLAVNÉ VÝHODY
✔ Autobusový podvozok Mercedes-Benz O500-RS 1936/30
✔ Karoséria Marcopolo Viaggio 1050 G8
✔ 49 sedadiel Executive pre cestujúcich
✔ Motor Mercedes-Benz OM460LA EURO 3
✔ 360 k (265 kW)
✔ Automatizovaná prevodovka ZF TraXon AMT12
✔ ZF Retarder / Intarder
Lodpfoy R Arwox Ai Dorr
✔ Konfigurácia 4x2 s motorom vzadu
✔ Samonivelačné vzduchové odpruženie
✔ Klimatizácia Valeo CC356W – 40 kW
✔ Batožinový priestor 8 m³
✔ Palivová nádrž 500 litrov
✔ Electronic Stability Program & EBS
✔ Cúvacia kamera s monitorom na palubnej doske
✔ Navrhnutý pre profesionálnu osobnú dopravu
Vyrobený pre profesionálnu osobnú dopravu
Spoľahlivá osobná doprava vyžaduje viac než len prepravu ľudí z jedného miesta na druhé.
Či už ide o medzimestské linky, dopravu zamestnancov, turistické služby, súkromných autobusových dopravcov alebo regionálne siete osobnej dopravy, prevádzkovatelia potrebujú autobus, ktorý kombinuje komfort cestujúcich, spoľahlivý výkon a praktickú prevádzkovú efektivitu.
Mercedes-Benz O500-RS 1936 s karosériou Marcopolo Viaggio 1050 G8 bol vyvinutý presne s ohľadom na tieto požiadavky.
Kombináciou osvedčeného motora Mercedes-Benz OM460LA EURO 3, automatizovanej prevodovky ZF TraXon, podvozku 4x2 s motorom vzadu a modernej karosérie Marcopolo G8 poskytuje tento autobus profesionálne dopravné riešenie navrhnuté pre spoľahlivú každodennú prevádzku.
So 49 miestami pre cestujúcich, výkonnou klimatizáciou a batožinovým priestorom s objemom 8 m³ ponúka vozidlo kapacitu a komfort potrebný pre regionálnu aj diaľkovú osobnú dopravu.
Poháňaný osvedčeným motorom Mercedes-Benz OM460LA
Srdcom modelu Mercedes-Benz O500-RS je osvedčený dieselový motor OM460LA.
S výkonom 265 kW (360 k) poskytuje tento motor EURO 3 výkon potrebný pre profesionálnu osobnú dopravu, pričom si zachováva odolnosť očakávanú od technológie úžitkových vozidiel Mercedes-Benz.
Konfigurácia EURO 3 robí vozidlo obzvlášť vhodným aj pre medzinárodné exportné trhy, kde jednoduchá prevádzka, servisovateľnosť a osvedčená technológia úžitkových vozidiel zostávajú dôležitými kritériami pri nákupe.
Hlavné vlastnosti motora & hnacieho ústrojenstva
Dieselový motor Mercedes-Benz OM460LA
Emisná norma EURO 3
265 kW (360 k)
Motor umiestnený vzadu
Konfigurácia náprav 4x2
Motorová brzda
Funkcia Power Mode
Funkcia EcoRoll
Tempomat
Automatizovaná prevodovka ZF TraXon
Osobná doprava vyžaduje plynulý a predvídateľný prenos výkonu.
Mercedes-Benz O500-RS je vybavený automatizovanou prevodovkou ZF TraXon AMT12, ktorá umožňuje efektívne radenie a zároveň znižuje zbytočnú záťaž vodiča počas intenzívnej každodennej prevádzky.
V kombinácii s funkciami EcoRoll a Power Mode sa môže hnacie ústrojenstvo prispôsobiť rôznym prevádzkovým podmienkam pri zachovaní komfortného chodu vozidla.
ZF Retarder / Intarder poskytuje dodatočnú podporu pri brzdení, čo je obzvlášť užitočné pri intenzívnej osobnej doprave a na trasách s častým brzdením alebo premenlivým terénom.
...
- EBS
- Elektrické ovládanie okien
- Rádio/CD
HLAVNÉ VÝHODY
✔ Autobusový podvozok Mercedes-Benz O500-RS 1936/30
✔ Karoséria Marcopolo Viaggio 1050 G8
✔ 49 sedadiel Executive pre cestujúcich
✔ Motor Mercedes-Benz OM460LA EURO 3
✔ 360 k (265 kW)
✔ Automatizovaná prevodovka ZF TraXon AMT12
✔ ZF Retarder / Intarder
Lodpfoy R Arwox Ai Dorr
✔ Konfigurácia 4x2 s motorom vzadu
✔ Samonivelačné vzduchové odpruženie
✔ Klimatizácia Valeo CC356W – 40 kW
✔ Batožinový priestor 8 m³
✔ Palivová nádrž 500 litrov
✔ Electronic Stability Program & EBS
✔ Cúvacia kamera s monitorom na palubnej doske
✔ Navrhnutý pre profesionálnu osobnú dopravu
Vyrobený pre profesionálnu osobnú dopravu
Spoľahlivá osobná doprava vyžaduje viac než len prepravu ľudí z jedného miesta na druhé.
Či už ide o medzimestské linky, dopravu zamestnancov, turistické služby, súkromných autobusových dopravcov alebo regionálne siete osobnej dopravy, prevádzkovatelia potrebujú autobus, ktorý kombinuje komfort cestujúcich, spoľahlivý výkon a praktickú prevádzkovú efektivitu.
Mercedes-Benz O500-RS 1936 s karosériou Marcopolo Viaggio 1050 G8 bol vyvinutý presne s ohľadom na tieto požiadavky.
Kombináciou osvedčeného motora Mercedes-Benz OM460LA EURO 3, automatizovanej prevodovky ZF TraXon, podvozku 4x2 s motorom vzadu a modernej karosérie Marcopolo G8 poskytuje tento autobus profesionálne dopravné riešenie navrhnuté pre spoľahlivú každodennú prevádzku.
So 49 miestami pre cestujúcich, výkonnou klimatizáciou a batožinovým priestorom s objemom 8 m³ ponúka vozidlo kapacitu a komfort potrebný pre regionálnu aj diaľkovú osobnú dopravu.
Poháňaný osvedčeným motorom Mercedes-Benz OM460LA
Srdcom modelu Mercedes-Benz O500-RS je osvedčený dieselový motor OM460LA.
S výkonom 265 kW (360 k) poskytuje tento motor EURO 3 výkon potrebný pre profesionálnu osobnú dopravu, pričom si zachováva odolnosť očakávanú od technológie úžitkových vozidiel Mercedes-Benz.
Konfigurácia EURO 3 robí vozidlo obzvlášť vhodným aj pre medzinárodné exportné trhy, kde jednoduchá prevádzka, servisovateľnosť a osvedčená technológia úžitkových vozidiel zostávajú dôležitými kritériami pri nákupe.
Hlavné vlastnosti motora & hnacieho ústrojenstva
Dieselový motor Mercedes-Benz OM460LA
Emisná norma EURO 3
265 kW (360 k)
Motor umiestnený vzadu
Konfigurácia náprav 4x2
Motorová brzda
Funkcia Power Mode
Funkcia EcoRoll
Tempomat
Automatizovaná prevodovka ZF TraXon
Osobná doprava vyžaduje plynulý a predvídateľný prenos výkonu.
Mercedes-Benz O500-RS je vybavený automatizovanou prevodovkou ZF TraXon AMT12, ktorá umožňuje efektívne radenie a zároveň znižuje zbytočnú záťaž vodiča počas intenzívnej každodennej prevádzky.
V kombinácii s funkciami EcoRoll a Power Mode sa môže hnacie ústrojenstvo prispôsobiť rôznym prevádzkovým podmienkam pri zachovaní komfortného chodu vozidla.
ZF Retarder / Intarder poskytuje dodatočnú podporu pri brzdení, čo je obzvlášť užitočné pri intenzívnej osobnej doprave a na trasách s častým brzdením alebo premenlivým terénom.
...
Poskytovateľ
Poznámka: Zaregistrujte sa zadarmo alebo sa prihláste, aby ste získali všetky informácie.
Registrovaný od: 2005
42 Inzeráty online
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+31 10 25... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Kirchheim bei München
589 km
Diaľkový autobus
SetraS 516 HD (515 Tourismo)
SetraS 516 HD (515 Tourismo)
Malý inzerát
Püttlingen
938 km
Diaľkový autobus
MERCEDES-BENZTourismo RHD 15
MERCEDES-BENZTourismo RHD 15
Malý inzerát
Untersteinach
613 km
Diaľkový autobus
Mercedes-BenzO 510 Tourino
Mercedes-BenzO 510 Tourino
Malý inzerát
Iffezheim
847 km
Mestský autobus
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
Malý inzerát
Haßfurt
682 km
Medzimestský autobus
SETRAS 415 UL ZF Automatik Neulack
SETRAS 415 UL ZF Automatik Neulack
Malý inzerát
Bad Bentheim
978 km
Diaľkový autobus
VWCrafter 2.5 Tdi Maxi Reisebus ViP DachKlima
VWCrafter 2.5 Tdi Maxi Reisebus ViP DachKlima
Malý inzerát
Untersteinach
613 km
Diaľkový autobus
SetraS 515 HD
SetraS 515 HD
Malý inzerát
Schwabach
635 km
Diaľkový autobus
SETRAS516 HD
SETRAS516 HD
Malý inzerát
Regau
451 km
Minibus
Mercedes-BenzMB 516 CDI Supersprinter
Mercedes-BenzMB 516 CDI Supersprinter
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Diaľkový autobus
IvecoMagelys Pro / 12,8m / full option
IvecoMagelys Pro / 12,8m / full option
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe







































































































































































































































