Autobus Mercedes-Benz Tourismo RHD-MMercedes-Benz
Tourismo RHD-M
Autobus Mercedes-Benz Tourismo RHD-M
Mercedes-Benz
Tourismo RHD-M
Pevná cena plus DPH
119 000 €
Stav
Použitý
Umiestnenie
Untersteinach 

Základné údaje
- Označenie stroja:
- Autobus Mercedes-Benz Tourismo RHD-M
- Výrobca:
- Mercedes-Benz
- Model:
- Tourismo RHD-M
- Stav:
- použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
119 000 €
- Umiestnenie:
- Untersteinach, Nemecko

Zavolať
Technické detaily
Motor a prevodovka
Typ paliva:
nafta
Typ prevodu:
automatický
Brzdy
Brzdy:
retardér
Vybavenie
Klimatizácia
Tempomat
Posilňovač riadenia
Centrálne zamykanie
Imobilizačný systém
Hmlové svetlá
Bezpečnostné prvky
ABS
Elektronický stabilizačný program (ESP)
Systém kontroly trakcie
Dokumentácia a certifikácia
Emisná trieda:
Euro 6
Ďalšie podrobnosti
Najazdené kilometre:
488 397 km
Výkon:
290 kW (394,29 k)
Prvá registrácia:
11/2016
Farba:
biely
Počet sedadiel:
55
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A21807358
- Referenčné číslo:
- 11846
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 16.10.2026
Popis
= Ďalšie možnosti a príslušenstvo =
- Elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá
- Elektronický brzdový systém (EBS)
- Kúrenie
- Klimatizácia
- Chladnička
- Rádio
- Rádio/CD prehrávač
- Slnečná clona
- Tachograf
= Poznámky =
+++horizontálne otvárané dvere batožinového priestoru+++
- Všeobecné:
-
- Motor: Mercedes-Benz
- AdBlue
- Emisná norma: EURO6
- Prevodovka: Automatická
- Celkový počet sedadiel: 55
- Počet sedadiel: 53+1+1 – sedadlá s možnosťou sklopenia a bezpečnostnými pásmi
-
- Bezpečnosť:
-
- Spomaľovač
- Tempomat
- Adaptívny tempomat
- ABS
- ASR
- ESP
- EBS
- Imobilizér
- Hmlové svetlá
- Xenónové svetlomety
- Asistent brzdenia
- Asistent udržiavania v jazdnom pruhu
- Spätná kamera
-
- Priestor pre cestujúcich:
-
- Nezávislé kúrenie
- Dekor dreva na podlahe
- Klimatizácia
- Stolíky
- Závesy
- Odkladacie priestory na batožinu
- Sieťky na batožinu
- Ventilačné trysky
- Čítacie lampičky
- Dvojité presklenie
- Opierky nôh
Lrsdpfey Hui Tjx Anlju
- Chladnička
- Prídavná chladnička
- Centrálna toaleta
- Kožené vložky na opierkach hlavy
- Mikrofón pre sprievodcu
- Mikrofón pre vodiča
-
- Exteriér:
-
- Príprava na ťažné zariadenie
- Hydraulický zdvihací systém
- Posilňovač riadenia
- Karta do tachografu
- Slnečná clona
- Elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá
- Centrálne zamykanie
- Strešné okná
- Strešné ventilátory
- Strešný vetrací otvor
-
- Audio, komunikácia, elektronika:
-
- Rádio
- CD
- USB port pri každom sedadle
- USB rádio
- Video
- DVD
-
- Ostatné:
-
- Dvojité pneumatiky
- Rozmery vozidla: Dĺžka 12,96 m; Šírka 2,55 m; Výška 3,65 m
- Kryty kolies
- Pneumatiky: Predná náprava približne 50 %; Zadná náprava približne 50 %
-
- Naše interné číslo vozidla: 11846
-
- Chyby vyhradené. Obrázky a text sa môžu líšiť od vozidla. Neustále v ponuke viac ako 400 vozidiel.
= Ďalšie informácie =
Objem motora: 10 677 cm³
Rozmery (D x Š x V): 1296 x 255 x 365 cm
Značka motora: Mercedes-Benz
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
- Elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá
- Elektronický brzdový systém (EBS)
- Kúrenie
- Klimatizácia
- Chladnička
- Rádio
- Rádio/CD prehrávač
- Slnečná clona
- Tachograf
= Poznámky =
+++horizontálne otvárané dvere batožinového priestoru+++
- Všeobecné:
-
- Motor: Mercedes-Benz
- AdBlue
- Emisná norma: EURO6
- Prevodovka: Automatická
- Celkový počet sedadiel: 55
- Počet sedadiel: 53+1+1 – sedadlá s možnosťou sklopenia a bezpečnostnými pásmi
-
- Bezpečnosť:
-
- Spomaľovač
- Tempomat
- Adaptívny tempomat
- ABS
- ASR
- ESP
- EBS
- Imobilizér
- Hmlové svetlá
- Xenónové svetlomety
- Asistent brzdenia
- Asistent udržiavania v jazdnom pruhu
- Spätná kamera
-
- Priestor pre cestujúcich:
-
- Nezávislé kúrenie
- Dekor dreva na podlahe
- Klimatizácia
- Stolíky
- Závesy
- Odkladacie priestory na batožinu
- Sieťky na batožinu
- Ventilačné trysky
- Čítacie lampičky
- Dvojité presklenie
- Opierky nôh
Lrsdpfey Hui Tjx Anlju
- Chladnička
- Prídavná chladnička
- Centrálna toaleta
- Kožené vložky na opierkach hlavy
- Mikrofón pre sprievodcu
- Mikrofón pre vodiča
-
- Exteriér:
-
- Príprava na ťažné zariadenie
- Hydraulický zdvihací systém
- Posilňovač riadenia
- Karta do tachografu
- Slnečná clona
- Elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá
- Centrálne zamykanie
- Strešné okná
- Strešné ventilátory
- Strešný vetrací otvor
-
- Audio, komunikácia, elektronika:
-
- Rádio
- CD
- USB port pri každom sedadle
- USB rádio
- Video
- DVD
-
- Ostatné:
-
- Dvojité pneumatiky
- Rozmery vozidla: Dĺžka 12,96 m; Šírka 2,55 m; Výška 3,65 m
- Kryty kolies
- Pneumatiky: Predná náprava približne 50 %; Zadná náprava približne 50 %
-
- Naše interné číslo vozidla: 11846
-
- Chyby vyhradené. Obrázky a text sa môžu líšiť od vozidla. Neustále v ponuke viac ako 400 vozidiel.
= Ďalšie informácie =
Objem motora: 10 677 cm³
Rozmery (D x Š x V): 1296 x 255 x 365 cm
Značka motora: Mercedes-Benz
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 9225 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Viersen
993 km
Diaľkový autobus
MERCEDES-BENZTourismo Evobus RHD-M/2A 50+2
MERCEDES-BENZTourismo Evobus RHD-M/2A 50+2
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Untersteinach
613 km
Diaľkový autobus
Mercedes-BenzTourismo RHD
Mercedes-BenzTourismo RHD
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Hirschau
572 km
Diaľkový autobus
MERCEDES-BENZTourismo RHD-M
MERCEDES-BENZTourismo RHD-M
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD / plná výbava / 14 m
Mercedes-BenzTourismo 17 RHD / Full Options / 14m
Mercedes-BenzTourismo 17 RHD / Full Options / 14m
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Mercedes-Benz Tourismo 15RHD / Plná výbava / Nový model / 12,3 m
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / Full Options / New model /12,3m
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / Full Options / New model /12,3m
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Hoogerheide
1 137 km
Diaľkový autobus
MERCEDES-BENZTourismo RHD-M/2A 57 Sitze EURO 6
MERCEDES-BENZTourismo RHD-M/2A 57 Sitze EURO 6
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wiener Neudorf
258 km
Diaľkový autobus
MERCEDES-BENZTourismo R2 16 RHD (M/2)
MERCEDES-BENZTourismo R2 16 RHD (M/2)
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Diaľkový autobus
Mercedes-BenzTourismo 17 RHD / Full Options / 14m
Mercedes-BenzTourismo 17 RHD / Full Options / 14m
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Mercedes-Benz Tourismo 16RHD M2 / zdvíhací zariadenie / USB / plná výbava
Mercedes-BenzTourismo 16RHD M2 / Lift / USB / Full Options
Mercedes-BenzTourismo 16RHD M2 / Lift / USB / Full Options
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Diaľkový autobus
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / R07 / Acron / 12.3m / Full Option
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / R07 / Acron / 12.3m / Full Option
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tildonk
1 109 km
Diaľkový autobus
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / R07 / Acron / 12.3m / Full Option
Mercedes-BenzTourismo 15RHD / R07 / Acron / 12.3m / Full Option
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe




























































































































































































































































































































