Hydraulické lisy PROFI PRESS 100T M/H-M/C-2, dielenský lis 2026PROFI PRESS
100T M/H-M/C-2, Workshop-press
Hydraulické lisy PROFI PRESS 100T M/H-M/C-2, dielenský lis 2026
PROFI PRESS
100T M/H-M/C-2, Workshop-press
Stav
Použitý
Umiestnenie
Wijchen 

Základné údaje
- Označenie stroja:
- Hydraulické lisy PROFI PRESS 100T M/H-M/C-2, dielenský lis 2026
- Výrobca:
- PROFI PRESS
- Stav:
- použitý
Cena a lokalita
- Umiestnenie:
- Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland

Zavolať
Technické detaily
Rozmery a hmotnosť
Celková dĺžka:
1 200 mm
Celková šírka:
800 mm
Celková výška:
2 200 mm
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A23071361
- Referenčné číslo:
- MET12.372
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 19.10.2026
Popis
Rok výroby: 2026
Farba: Modrá
Vlastná hmotnosť: 970 kg
Cena: Na vyžiadanie
- Rok výroby: 2026
- Dokumentácia k dispozícii: Áno
- CE označenie: Áno
- Prevádzkové hodiny: 0
- Riadenie: Konvenčné
- Model lisu: Stolový lis
- Vyhotovenie lisu: Jednostranné
- Lisovacia sila [ton]: 100
- Max. zdvih [mm]: 380
- Dĺžka stola [mm]: 1000
- Šírka stola [mm]: 300
- Šírka puzdra [mm]: 120
- Výstup [mm]: 1000
Kodpe Aacybefx Afhonc
- Rýchlosť puzdra [mm/s]: 10
- Vzdialenosť stĺpov (šírka) [mm]: 1000
- Prepravné rozmery: 1200 mm x 800 mm x 2200 mm (d x š x v)
- Prepravná hmotnosť [kg]: 970 kg
- Prepravné balenia [ks]: 1
Finančné informácie
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/daň z pridanej hodnoty: Pre podnikateľov je možné odpočítať DPH
Dodanie a odber možný kedykoľvek pre všetky zariadenia z priemyselnej oblasti
Lukas van Rossum
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Farba: Modrá
Vlastná hmotnosť: 970 kg
Cena: Na vyžiadanie
- Rok výroby: 2026
- Dokumentácia k dispozícii: Áno
- CE označenie: Áno
- Prevádzkové hodiny: 0
- Riadenie: Konvenčné
- Model lisu: Stolový lis
- Vyhotovenie lisu: Jednostranné
- Lisovacia sila [ton]: 100
- Max. zdvih [mm]: 380
- Dĺžka stola [mm]: 1000
- Šírka stola [mm]: 300
- Šírka puzdra [mm]: 120
- Výstup [mm]: 1000
Kodpe Aacybefx Afhonc
- Rýchlosť puzdra [mm/s]: 10
- Vzdialenosť stĺpov (šírka) [mm]: 1000
- Prepravné rozmery: 1200 mm x 800 mm x 2200 mm (d x š x v)
- Prepravná hmotnosť [kg]: 970 kg
- Prepravné balenia [ks]: 1
Finančné informácie
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/daň z pridanej hodnoty: Pre podnikateľov je možné odpočítať DPH
Dodanie a odber možný kedykoľvek pre všetky zariadenia z priemyselnej oblasti
Lukas van Rossum
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wijchen
1 050 km
Hydraulické lisy PROFI PRESS 100T M/H-M/C-2-1500mm, dielenský lis 2026
PROFI PRESS100T M/H-M/C-2-1500mm, Workshop-press
PROFI PRESS100T M/H-M/C-2-1500mm, Workshop-press
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Súradnicový merací stroj
BROWN & SHARPEETALON Derby 454
BROWN & SHARPEETALON Derby 454
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Aukcia
Aukcia ukončená
Holandsko
1 090 km
Hydraulický lis
PROFI PRESS100T M/H-M/C-2, Workshop-press
PROFI PRESS100T M/H-M/C-2, Workshop-press
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Enschede
993 km
Tlač v dielni
AYEL-TECHWP-HDS 100
AYEL-TECHWP-HDS 100
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Velen
974 km
Dielenské lisy - hydraulické
HIDROLIKSANHD 60 - 820
HIDROLIKSANHD 60 - 820
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Mindelheim
683 km
Hydraulický dielenský lis
MIOTAL®WHP 60
MIOTAL®WHP 60
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Burgoberbach
668 km
Vstrekovacie stroje
Arburg Allrounder820S 4000-2100 mit Multilift 55t Stunden
Arburg Allrounder820S 4000-2100 mit Multilift 55t Stunden
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Krefeld
984 km
Dielenský lis - hydraulický
HUVEMAHU 60 MMH
HUVEMAHU 60 MMH
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Mindelheim
683 km
Hydraulický dielenský lis
MIOTAL®WHP 160
MIOTAL®WHP 160
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wiefelstede
958 km
Hydraulický lis 40 až
EitelEZ 40 B
EitelEZ 40 B
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe








































































