Renner DV1650AB
EXW Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2023
Stav
výstavný stroj (plne funkčný)
Umiestnenie
Erlangen Nemecko
Chladiaca sušička na stlačený vzduch Renner DV1650AB
more Images
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Chladiaca sušička na stlačený vzduch
Výrobca:
Renner
Model:
DV1650AB
Rok výroby:
2023
Stav:
ako nová (výstavný stroj)
Funkčnosť:
plne funkčný
Prevádzkové hodiny:
2 h
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
Umiestnenie:
Frauenauracher Str. 61, 91056 Erlangen, Deutschland Nemecko
Zavolať
Technické detaily
Objemový prietok:
1 680 m³/h
Celková šírka:
1 000 mm
Celková dĺžka:
790 mm
Celková výška:
1 590 mm
Celková hmotnosť:
262 kg
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A14213287
Aktualizácia:
naposledy dňa 07.04.2025
Popis
Showroom item:
Renner DV 1650 AB Refrigerated Compressed Air Dryer (Made by Donaldson Ultrafilter)
with hot gas bypass control
with electronically level-controlled condensate drain
Year of manufacture: 2023
Gisdpfx Aeqv Egiopyjt
Technical data:
Flow rate: 28.00 m³/min
Power consumption: 3.10 kW
Pressure drop: 0.16 bar
Connection: DN 80 PN 16
Condensate connection: 1/2"
Electrical supply: 3 Ph/ 400V/ 50 Hz