Samzon MPT1700-10
Rok výroby
2026
Stav
Nový (plne funkčný)
Umiestnenie
Dalmose Dánsko
Mobilný otočný manipulátor paliet Samzon MPT1700-10
more Images
YouTube video
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Mobilný otočný manipulátor paliet
Výrobca:
Samzon
Model:
MPT1700-10
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Funkčnosť:
plne funkčný
Cena a lokalita
Umiestnenie:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Dánsko
Zavolať
Technické detaily
Menič paliet:
manuálny
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A20710780
Aktualizácia:
naposledy dňa 24.02.2026
Popis
Samzon Mobile Pallet Turner 1700-10 je vybavený najnovšou generáciou mechanických a elektronických komponentov. Pohonná jednotka je vybavená elektromotorom s výkonom 2,2 kW a oleodynamický systém je riadený motorom s výkonom 3 kW s integrovaným čerpadlom.
Godjx Ebn Ropfx Apyoit
Servoriadenie – jednoduchý pohyb volantu.
Maximálne otvorenie do 1700 mm / minimum 550 mm
Maximálna hmotnosť do 1000 kg
24 V – 210 Ah