Formátovacia píla
Sicar SEGA 315SE

EXW Pevná cena plus DPH
6 800 €
Stav
Nový
Umiestnenie
Izdebnik Poľsko
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
Formátovacia píla Sicar SEGA 315SE
more Images
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE
Sicar SEGA 315SE

Údaje o stroji

Označenie stroja:
Formátovacia píla
Výrobca:
Sicar
Model:
SEGA 315SE
Stav:
nový

Cena a lokalita

EXW Pevná cena plus DPH
6 800 €
Umiestnenie:
Biertowice, ul. Krakowska 37, 32-440 Sułkowice, Polska Poľsko
Zavolať

Podrobnosti ponuky

ID inzerátu:
A21627663
Referenčné číslo:
6613
Aktualizácia:
naposledy dňa 31.03.2026

Popis

Dĺžka vozíka 1600 mm
Podrezávač
Giodpfsyya Etsx Anqou
Manuálne zdvíhanie píly a nastavovanie uhla
Výkon motora 4 kW
Rok výroby 2025 NOVÁ
Označenie CE

Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.

Poskytovateľ

Registrovaný od: 2011

273 Inzeráty online

Zavolať

Odoslať dopyt

Pozemokus 
Nemecko
Rakúsko
Švajčiarsko
Spojené štáty americké
Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Belgicko
Španielsko
Mexiko
Taliansko
Holandsko
Poľsko
Ruská federácia
Bielorusko (Bieloruská republika)
Ukrajina
Estónsko
Turecko
Nový Zéland
Írsko
Česká republika
Dánsko
Fínsko
Švédsko
Nórsko
Luxembursko
Grécko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazília
Venezuela
Argentína
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Čierna Hora
Albánsko
Chorvátsko
Bulharsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
India
Indonézia
Južná Kórea
Japonsko
Thajsko
Malajzia
Vietnam
Čína, Ľudová republika
Taiwan
Irán
Bangladéš
Poznámka: Vaša požiadavka bude odoslaná všetkým predajcom v kategórii strojov. Vďaka tomu môžete získať veľmi veľa ponúk.
Požiadavku nebolo možné odoslať. Skúste to prosím neskôr znova.

Telefón & Fax

+48 12 20... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
more images
Holandsko Wijchen
1 050 km
Stolová fréza SCM T 130N 2001
SCMT 130N
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
Hrubovačka, hobľovačka Steton S630 12/22
more images
Poľsko Naprawa
109 km
Hrubovačka, hobľovačka
StetonS630 12/22
Zavolať
Malý inzerát
Vertikálna panelová píla Putsch Meniconi SVP 133 BABY
Vertikálna panelová píla Putsch Meniconi SVP 133 BABY
Vertikálna panelová píla Putsch Meniconi SVP 133 BABY
Vertikálna panelová píla Putsch Meniconi SVP 133 BABY
Vertikálna panelová píla Putsch Meniconi SVP 133 BABY
more images
Taliansko Scerne
802 km
Vertikálna panelová píla
Putsch MeniconiSVP 133 BABY
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
CNC obrábacie centrum okien a dverí MASTERWOOD 4 Win,Fenster,Tueren - Video -
more images
Nemecko Oberkochen
704 km
CNC obrábacie centrum okien a dverí
MASTERWOOD4 Win,Fenster,Tueren - Video -
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
Hobľovačka, Hobľovací stroj Paoloni Fimal PF530N
more images
Poľsko Naprawa
109 km
Hobľovačka, Hobľovací stroj
PaoloniFimal PF530N
Zavolať
Malý inzerát
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom SCM T130
more images
Poľsko Miechucino
642 km
Spodná frézka SCM T130 s predĺženým stolom
SCMT130
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
Panelová píla Casolin ASTRA SE 400 15/24
more images
Poľsko Naprawa
109 km
Panelová píla
CasolinASTRA SE 400 15/24
Zavolať
Malý inzerát
Zvislá píla na panely Striebig Standard II Plus 6220 A
Zvislá píla na panely Striebig Standard II Plus 6220 A
Zvislá píla na panely Striebig Standard II Plus 6220 A
Zvislá píla na panely Striebig Standard II Plus 6220 A
Zvislá píla na panely Striebig Standard II Plus 6220 A
more images
Nemecko Saerbeck
939 km
Zvislá píla na panely
StriebigStandard II Plus 6220 A
Zavolať
Malý inzerát
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá - SCM T130 NPS
more images
Nemecko Bad Honnef
917 km
Stolová frézka SCM T130 NPS - použitá -
SCMT130 NPS
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
more images
Nemecko Lambsborn
898 km
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav
PaoloniFimal TX 160 L
Overený predajca
Zavolať