Slovak
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bezpečné podnikanie po celom svete

Viacjazyčný vzor kúpnej zmluvy na použité stroje


Poptávka, obhliadka, nákup. Toto je rýchly a jednoduchý spôsob nákupu použitého stroja. Nie vždy však ide všetko tak hladko. Machineseeker preto vypracovala vzorovú kúpnu zmluvu pre kupujúcich a predávajúcich. Právnym sporom sa tak dá predísť vopred.

Skryté závady, chýbajúce rozvádzače alebo riadiace jednotky. Pri kúpnej zmluve kupujúci aj predávajúci hrajú na istotu. Najlepšie je, že vzor zmluvy je nielen dostupný v mnohých jazykoch, ale môže sa používať aj dvojjazyčne, t. j. v dvoch rôznych jazykoch. Nemecký kupujúci a poľský predávajúci môžu teraz použiť ako základ jedinú zmluvu. Obchodovanie sa tak stáva jednoduchším na celom svete.

Vertrag
Vzor zmluvy je k dispozícii v týchto jazykoch a možno ho ľubovoľne kombinovať:
Stiahnite si teraz vzorovú zmluvu vo formáte PDF:
Jednojazyčné:
Dvojjazyčná stránka:

DAJTE NÁM SPÄTNÚ VÄZBU!

Machineseeker má záujem na neustálom rozvoji a zlepšovaní služby! Poskytnite nám spätnú väzbu k návrhu zmluvy! Čo sa vám nepáči? Čo by sme mali pridať alebo zmeniť?
Machineseeker.sk je oficiálnym sponzorom:
SPÄTNÁ VÄZBA
Úspešné: Vykonaná akcia
Chyba: Akciu nebolo možné vykonať