Stúpajúci dopravníkový pásSSI Schäfer
Stúpajúci dopravníkový pás
SSI Schäfer
VB plus DPH
2 440 €
Stav
Použitý
Umiestnenie
Borken 

Údaje o stroji
Cena a lokalita
VB plus DPH
2 440 €
- Umiestnenie:
- Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland

Zavolať
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A14353198
- Referenčné číslo:
- 35070
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 28.11.2024
Popis
SSI Schäfer Two-Piece Inclined Conveyor Belt
Manufacturer: SSI Schäfer
Total length: 5900 x 600 mm
1 x segment: 4700 x 600 mm
1 x segment: 1200 x 600 mm
Belt width: 600 mm
Overall width: 690 mm
Knjdpfx Aloq Aa Hrsyjb
Side guides left & right
Height: 800 - 1600 mm
Incline: approx. 8° 14%
Geared Motor:
Manufacturer: SEW-Eurodrive
Type: WA20DT71D4
Operating voltage at 50 Hz: 220 ... 240 V / 380 ... 415 Y
Current consumption at 50 Hz: 2.15 / 1.24 A
Speed at 50 Hz: 1,380 / 135 rpm
Power: 0.37 kW
Protection class: IP 54
More new and used items can be found in our shop!
International shipping costs on request!
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Manufacturer: SSI Schäfer
Total length: 5900 x 600 mm
1 x segment: 4700 x 600 mm
1 x segment: 1200 x 600 mm
Belt width: 600 mm
Overall width: 690 mm
Knjdpfx Aloq Aa Hrsyjb
Side guides left & right
Height: 800 - 1600 mm
Incline: approx. 8° 14%
Geared Motor:
Manufacturer: SEW-Eurodrive
Type: WA20DT71D4
Operating voltage at 50 Hz: 220 ... 240 V / 380 ... 415 Y
Current consumption at 50 Hz: 2.15 / 1.24 A
Speed at 50 Hz: 1,380 / 135 rpm
Power: 0.37 kW
Protection class: IP 54
More new and used items can be found in our shop!
International shipping costs on request!
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Poskytovateľ
Poznámka: Zaregistrujte sa zadarmo alebo sa prihláste, aby ste získali všetky informácie.
Registrovaný od: 2008
591 Inzeráty online
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 2862 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Gātciems
955 km
Priemyselný regál
SSI SchäferBeams 3800mm
SSI SchäferBeams 3800mm
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Nordhorn
981 km
Poháňaný valčekový dopravník
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Regál na ťažké bremená, priemyselný regál, vysokoregalové uskladnenie
SSI Schäfer PR600 – 14,10 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 14,10 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Regál na ťažké bremená, priemyselný regál, vysokoregalové uskladnenie
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Spanbroek
1 130 km
Krivka valčekového dopravníka
'Vanderlande' Rollenbahn | Rollenbahnkurven
'Vanderlande' Rollenbahn | Rollenbahnkurven
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Modulárna polica
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Modulárna polica
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Krefeld
980 km
Valčekový dopravník s pohonom s nulovou akumuláciou tlaku
InterrollStaudrucklos
InterrollStaudrucklos
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Regál na ťažké bremená, priemyselný regál, vysokoregalové uskladnenie
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 7,5mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 7,5mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Priemyselný regál
SSI Schäfer PR600 – 101 lfm | Höhe 9,85mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 101 lfm | Höhe 9,85mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Gemert
1 046 km
Prepravný box
Curtec 5103Distributiebak 600x400x275mm 5103-00-825
Curtec 5103Distributiebak 600x400x275mm 5103-00-825
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Vysokozásobní sklad
Tiefenauflage / Tiefensteg SSI Schäferfür Palettenregal – Regaltiefe 1.050 mm
Tiefenauflage / Tiefensteg SSI Schäferfür Palettenregal – Regaltiefe 1.050 mm
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Berlin
617 km
Skladový výťah
SSI SchäferLogimat SLL 3625x815
SSI SchäferLogimat SLL 3625x815
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Tata
155 km
Bubnový motor, motor dopravníkového pásu
Interroll 113S800 mm 0,18 kW, 24 m/min
Interroll 113S800 mm 0,18 kW, 24 m/min
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Rostock
802 km
Paternosterový sklad/obežný sklad
SSI SchäferS75T1232-320223-13
SSI SchäferS75T1232-320223-13
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe












































































































































