Protismerné bezpečnostné zariadeniaSSI Schäfer
R3000
Protismerné bezpečnostné zariadenia
SSI Schäfer
R3000
Pevná cena plus DPH
2 €
Rok výroby
2007
Stav
Použitý
Umiestnenie
Frankenberg/Sa. 

Údaje o stroji
- Označenie stroja:
- Protismerné bezpečnostné zariadenia
- Výrobca:
- SSI Schäfer
- Model:
- R3000
- Rok výroby:
- 2007
- Stav:
- veľmi dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
2 €
- Umiestnenie:
- Frankenberg/Sa., Deutschland

Zavolať
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A6170776
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 24.04.2024
Popis
Approx. 11,000 anti-push-through safeguards for SSI Schäfer R 3000, for bay width 1.28m – used - :
Price per unit: €2 (net)!
Minimum purchase: 200 units!
Manufacturer: SSI Schäfer
Model: R3000
Year of manufacture: 2007
Lhsdpfx Aqsg Rmf Eeiel
For bay widths of 1.28m
Condition: good
Available: immediately
Location: Frankenberg warehouse
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Price per unit: €2 (net)!
Minimum purchase: 200 units!
Manufacturer: SSI Schäfer
Model: R3000
Year of manufacture: 2007
Lhsdpfx Aqsg Rmf Eeiel
For bay widths of 1.28m
Condition: good
Available: immediately
Location: Frankenberg warehouse
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 6122 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Modulárna polica
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Dortmund
928 km
KOMPAKTNÉ MIEŠACIE STROJE NA BETÓN Kompakt 30
SEMIXKompakt 30
SEMIXKompakt 30
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Wietmarschen
978 km
Modulárna polica
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Neukamperfehn
996 km
Pracovný stôl Pracovný stôl Regálový stojan
SSI Schäfer PR600 /2.900 x 800 x 940 mm/inkl. Fachbodenregal SSI Schäfer R 3000
SSI Schäfer PR600 /2.900 x 800 x 940 mm/inkl. Fachbodenregal SSI Schäfer R 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Contamine-sur-Arve
1 044 km
Sústružnícke/frézovacie centrum
INDEXR200
INDEXR200
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
60 m bežných policový regál Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
13 m bežných policový regál Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Nemecko
718 km
CNC fréza
MazakFH 880
MazakFH 880
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
300 bežných metrov policového regálu Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
40 bežných metrov policového regálu Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Kungiai
824 km
Lis na pelety
CPMCPM 7122
CPMCPM 7122
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
10 bežných metrov policového regálu Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
30 bm policový regál Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Beelen
900 km
Pásová sušička
Babcock BSHTyp BDl460/22
Babcock BSHTyp BDl460/22
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Aumühle
424 km
30 bm policový regál Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe















































































































































