STAR Micronics SR20 RIII
Stav
Použitý
Umiestnenie
Contamine-sur-Arve Francúzsko
CNC sústruh švajčiarskeho typu STAR Micronics SR20 RIII
more Images
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
Údaje o stroji
Označenie stroja:
CNC sústruh švajčiarskeho typu
Výrobca:
STAR Micronics
Model:
SR20 RIII
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umiestnenie:
Contamine sur Arve, France Francúzsko
Zavolať
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A20234585
Referenčné číslo:
15901
Aktualizácia:
naposledy dňa 13.05.2026
Popis
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Počet osí: 7
- Počet vřeten: 2
HLAVNÍ VŘETENO
- Max. průměr tyče: 20 mm
- Max. obráběcí délka: 205 mm
- Otáčky vřetena: 10 000 ot/min
- Výkon pohonu vřetena: 3,7 kW
- Minimální rozlišení C-osy: 0,001°
PROTIVŘETENO
- Max. průměr tyče: 20 mm
- Otáčky vřetena: 8 000 ot/min
Gijdpfexlum Hex Apyjt
- Výkon pohonu vřetena: 2,2 kW
- Minimální rozlišení C-osy: 1°
- Počet držáků pouzder: 1
DRŽÁK POUZDER 1
- Počet pozic: 10
- Počet motorických pozic: 4
ČELNÍ JEDNOTKA
- Počet pozic: 7
PROTIOBRÁBĚNÍ
- Počet pozic: 4
- Počet motorických pozic: 4
- Otáčky poháněných nástrojů: 8 000 ot/min
ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ
- Napájecí napětí: 400 V
- Celkový příkon: 7 kW
ROZMĚRY A HMOTNOST
- Zástavbové rozměry: 2200 x 1200 mm
- Výška stroje: 1700 mm
- Hmotnost stroje: 2200 kg
PROVOZNÍ HODINY
- Hodiny napájení: 27 854 h
- Provozní hodiny: 20 213 h
- Hodiny vřetena: 13 158 h
PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Řídicí systém: Fanuc 30i-model A
- HFT (High Frequency Turning)
- Poháněná vodicí pouzdra
- Odběr hotových dílů
- Odběrový pás
- Výtlačník dílců
- Nádrž chladicí kapaliny
- Tyčový podavač: FMB turbo 3-26 / 3200 A