Varinelli BVE-S-25-2000
Rok výroby
1971
Stav
Použitý
Umiestnenie
Hövelhof Nemecko
Vertikálny vonkajší preťahovací stroj Varinelli BVE-S-25-2000
more Images
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Varinelli BVE-S-25-2000
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Vertikálny vonkajší preťahovací stroj
Výrobca:
Varinelli
Model:
BVE-S-25-2000
Rok výroby:
1971
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umiestnenie:
Mergelweg 206, 33161 Hövelhof, Deutschland Nemecko
Zavolať
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A10044758
Referenčné číslo:
WKG 261
Aktualizácia:
naposledy dňa 01.07.2024
Popis
General / Technical Data:
Manufacturer: Varinelli
Model: BVE-S-25-2000
Year of Manufacture: 1971
Weight: 12 t
Tensile Force: 25 t
Maximum Stroke: 2000 mm
Clamping Surface: 500 x 500 mm
Table Opening: 550 mm
Power Supply: 380 V / 50 Hz