DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn
CNC sústružnícko-frézovacie centrum
Z-MaT ab Lager
Rok výroby
2024
Stav
Nový
Umiestnenie
Neustadt am Rübenberge
Údaje o stroji
- Označenie stroja:
- Výrobca:
- Z-MaT ab Lager
- Rok výroby:
- 2024
- Stav:
- nový
Cena a lokalita
- Umiestnenie:
- Am Weinberge 1A, 31535 Neustadt, Deutschland
Zavolať
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A13655524
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 20.03.2026
Popis
DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn (Fanuc Option)
CNC Turning/Milling Center with Tailstock,
Driven Tools and True Y-Axis +-70 mm,
35° Slant Bed and Linear Roller Guides
Machine available for inspection in showroom
Max. Swing Diameter: 600 mm
Max. Turning Diameter: 320 mm
Max. Turning Length: 650 mm
Rapid Traverse X/Z/Y: 20/20/12 m/min
Turret: 12 stations, BMT55
of which driven: 12
Max. Spindle Speed: 4000 rpm, 3 kW
Spindle
Chuck Diameter: 203 mm (optional 254 mm)
Spindle Nose: A2-6 (optional A2-8)
Max. Bar Capacity: 52 mm (Options: 65, 75, and 91 mm)
Spindle Bore Diameter: 66 mm
Drive Power Direct Drive: 22/30 kW
Gisdsqa Dtfjpfx Apyjt
Max. Spindle Speed: 4,000 rpm
Tailstock Diameter: 110 mm / MT 3
Tailstock Travel: 850 mm
Dimensions (W x D x H): 3.6 x 2.1 x 2.3 m
Weight: 5.5 t
Standard Accessories:
• Coolant unit
• 3-color signal light
• Work area lighting
• Central lubrication
• Programmable tailstock
• Set of soft jaws
• Tools and toolbox
• CE conformity
• Operation manual
Incl. Special Accessories:
• Hinged belt chip conveyor
• Tool measurement arm
• Oil skimmer
• Bar loader interface
Video shows DT500
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Max. Swing Diameter: 600 mm
Max. Turning Diameter: 320 mm
Max. Turning Length: 650 mm
Turret: 12 stations, BMT55
of which driven: 12
Spindle
Spindle Bore Diameter: 66 mm
Gisdsqa Dtfjpfx Apyjt
Max. Spindle Speed: 4,000 rpm
Tailstock Travel: 850 mm
Weight: 5.5 t
Standard Accessories:
• Coolant unit
• 3-color signal light
• Work area lighting
• Central lubrication
• Programmable tailstock
• Set of soft jaws
• Tools and toolbox
• CE conformity
• Operation manual
Incl. Special Accessories:
• Hinged belt chip conveyor
• Tool measurement arm
• Oil skimmer
• Bar loader interface
Video shows DT500
Dokumenty
Poskytovateľ
Poznámka: Zaregistrujte sa zadarmo alebo sa prihláste, aby ste získali všetky informácie.
Registrovaný od: 2015
10 Inzeráty online
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 5032 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Budel
1 048 km
Pfeiffer C590 PVD Evap.Sputtering System
PfeifferC590
PfeifferC590
Malý inzerát
Zuchwil
919 km
Nástrojová brúska
SchneebergerNORMA CFG
SchneebergerNORMA CFG
Bunschoten-Spakenburg
1 088 km
Lôžková frézka
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)
Root
861 km
CNC sústruh
DAEWOOPUMA 250 MSB
DAEWOOPUMA 250 MSB
Root
861 km
Vertikálne obrábacie centrum
MIKRON HAASVCE 750
MIKRON HAASVCE 750
Sheffield
CNC sústruh
Hankook9NC x 5000 (Year 2012)
Hankook9NC x 5000 (Year 2012)
Idstein
845 km
Vertikálne obrábacie centrum
DAHLIHMCV-860 mit RoboJob MA 25
Tiszavasvári
146 km
Brúska na nástroje a frézy
Michael DeckelFortis
Michael DeckelFortis
CNC vertikálne obrábacie centrum
KAFOCV 6A
KAFOCV 6A