KBH ASPH-16-500
Rok výroby
2025
Stav
Použitý (plne funkčný)
Umiestnenie
Böhmenkirch Nemecko
Automatický rovnací lis KBH ASPH-16-500
more Images
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Automatický rovnací lis
Výrobca:
KBH
Model:
ASPH-16-500
Rok výroby:
2025
Stav:
generálne opravený (použitý)
Funkčnosť:
plne funkčný
Cena a lokalita
Umiestnenie:
Im Grund 13, 89558 Böhmenkirch, Deutschland Nemecko
Zavolať
Technické detaily
Lisovacia sila:
16 t
Celková šírka:
700 mm
Výška stredu:
1 050 mm
Pracovná výška:
1 050 mm
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A20221165
Aktualizácia:
naposledy dňa 25.03.2026
Popis
Automatické rovnacie zariadenie, mechanicky generálne opravené, dostane nový riadiaci systém SIMATIC S7-1500, Drive Controller CPU 1504D TF. Max. vzdialenosť medzi hrotmi 500 mm, rovnacia sila 16 ton, zdvih rovnania 20 mm, voľnobežný zdvih 95 mm, pracovná výška 1050 mm, príkon 10 kVA, priemerná spotreba 1,3 kW.
V súčasnosti je stroj vybavený jedným rovnacím pracoviskom, je možná rozšíriteľnosť.
Gusdpfx Apjxldiqsyeb
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Poskytovateľ
Naposledy online: minulý týždeň
Registrovaný od: 2016
5 Inzeráty online
Zavolať
Odoslať dopyt
Pozemokus
Nemecko
Rakúsko
Švajčiarsko
Spojené štáty americké
Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Belgicko
Španielsko
Mexiko
Taliansko
Holandsko
Poľsko
Ruská federácia
Bielorusko (Bieloruská republika)
Ukrajina
Estónsko
Turecko
Nový Zéland
Írsko
Česká republika
Dánsko
Fínsko
Švédsko
Nórsko
Luxembursko
Grécko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazília
Venezuela
Argentína
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Čierna Hora
Albánsko
Chorvátsko
Bulharsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
India
Indonézia
Južná Kórea
Japonsko
Thajsko
Malajzia
Vietnam
Čína, Ľudová republika
Taiwan
Irán
Bangladéš
Požiadavku nebolo možné odoslať. Skúste to prosím neskôr znova.
Telefón & Fax
+49 7332 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
CNC sústružnícko-frézovacie centrum Weisser ARTERY M-2 5X
more images
Nemecko Kaufungen
777 km
CNC sústružnícko-frézovacie centrum
WeisserARTERY M-2 5X
Overený predajca
Malý inzerát
Vertikálny vnútorný preťahovací stroj Arthur Klink RISZ 16 x 1250 x 400 / HG
Nemecko Hövelhof
857 km
Vertikálny vnútorný preťahovací stroj
Arthur KlinkRISZ 16 x 1250 x 400 / HG
Značkovací laser LAS 28 XLe 30 W Systemtechnik Hölzer GmbH LAS 28 XLe - 30W Extra großer Innenraum
Nemecko Kronberg im Taunus
826 km
Značkovací laser LAS 28 XLe 30 W
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 28 XLe - 30W Extra großer Innenraum