LANUSS LSP-C1350
Rok výroby
2026
Stav
Nový
Umiestnenie
Strassberg Nemecko
Stroj na zaobľovanie a odihľovanie hrán LANUSS LSP-C1350
more Images
YouTube video
LANUSS LSP-C1350
LANUSS LSP-C1350
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Stroj na zaobľovanie a odihľovanie hrán
Výrobca:
LANUSS
Model:
LSP-C1350
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Cena a lokalita
Umiestnenie predajcu:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Nemecko Nemecko
Zavolať
Podrobnosti ponuky
ID inzerátu:
A21155542
Aktualizácia:
naposledy dňa 23.02.2026
Popis
Max. priechodná šírka: 1330 mm
Obrábateľná hrúbka plechu: 0,5 – 80 mm
Plynulo nastaviteľný posuv: 0,5 – 6 m/min
Rozmery brúsneho pásu: 1910 x 1350 mm
Rozmery kefových jednotiek: 300 x 400 mm
Gjdpfx Ajygx A Ajpyeit
Rýchlosť brúsneho pásu: 18 m/s
Počet planétových hláv s kefami: 8 ks
Presnosť nastavenia hrúbky materiálu: 0,01 mm
Dĺžka: 4200 mm
Šírka: 2300 mm
Výška: 2400 mm
Hmotnosť stroja: 6500 kg
Celkový pripojovací výkon: 89 kW
Štandardná výbava
Hlavné komponenty:
SPS: Siemens
Dotyková obrazovka: Siemens
Nízkonapäťové zariadenia: Schneider
Frekvenčné meniče: Schneider
Výkonný odsávací ventilátor: Elektror, Nemecko
Stroj s mokrým vysávačom
Doplnková výbava
Voliteľný režim podávania:
1. Podávanie s výkonným permanentným magnetickým dopravníkom (vhodné pre kartónové obrobky, veľkosť obrobku ≥ 30 mm x 30 mm)
2. Podávanie s dopravníkom na báze vákuového podtlaku (vhodné pre nerezové, medené alebo hliníkové plechy, ktoré nie je možné magneticky upnúť; veľkosť obrobku ≥ 50 mm x 50 mm)
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Poskytovateľ
Registrovaný od: 2012
31 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolať
Odoslať dopyt
Pozemokus
Nemecko
Rakúsko
Švajčiarsko
Spojené štáty americké
Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Belgicko
Španielsko
Mexiko
Taliansko
Holandsko
Poľsko
Ruská federácia
Bielorusko (Bieloruská republika)
Ukrajina
Estónsko
Turecko
Nový Zéland
Írsko
Česká republika
Dánsko
Fínsko
Švédsko
Nórsko
Luxembursko
Grécko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazília
Venezuela
Argentína
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Čierna Hora
Albánsko
Chorvátsko
Bulharsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
India
Indonézia
Južná Kórea
Japonsko
Thajsko
Malajzia
Vietnam
Čína, Ľudová republika
Taiwan
Irán
Bangladéš
Požiadavku nebolo možné odoslať. Skúste to prosím neskôr znova.
Telefón & Fax
+49 7434 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
3-valcový ohýbací stroj Ostas SBM 1270 x 95
more images
Nemecko Mudersbach
877 km
3-valcový ohýbací stroj
OstasSBM 1270 x 95
Malý inzerát
Hydraulický lis MECAMAQ POV 350
Grécko Agios Athanasios
918 km
Hydraulický lis
MECAMAQPOV 350
Stroj na odstraňovanie otrepov z plechu TFON Surfacer® RRBC (Tailored Machines)
Turecko Fevziçakmak
1 580 km
Stroj na odstraňovanie otrepov z plechu
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Overený predajca
Stroj na odstraňovanie otrepov z plechu Timesavers 22-Serie-1100-WBB
Nemecko Küssaberg
856 km
Timesavers22-Serie-1100-WBB
Kefová brúska Fladder Gyro 300 VAC Ex, P Fladder Fladder Gyro 300 VAC Ex.
Nemecko Nemecko
912 km
Kefová brúska Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.