Weiler Mechanický Sústruh kúpiť použité (4 475)
Zoradiť výsledky
- Najnižšia cena Najvyššia cena
- Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
- Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
- Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
- Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
- Relevantnosť
- Najnižšia cena
- Cena
- Najvyššia cena
- Cena
- Najnovšie inzeráty
- Dátum pridania
- Najstaršie inzeráty
- Dátum pridania
- Najkratšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najväčšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najnovší rok výroby
- Rok výroby
- Najstarší rok výroby
- Rok výroby
- Najnovšia aktualizácia
- Aktualizácia
- Najstaršia aktualizácia
- Aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z
- Výrobca
- Výrobca od Z po A
- Výrobca
- Označenie od A po Z
- Označenie
- Označenie od Z po A
- Označenie
- Model od A po Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižšia referencia
- referencia
- Najvyššia referencia
- referencia
- Najkratšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- Najdlhšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- relevantnosť
- relevantnosť
Malý inzerát
Düsseldorf
967 km
Mechanický sústruh
Adolf Pfeiffer GmbHconventional center lathe
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 1978, Funkcionalita: plne funkčný, Stroj práve dorazil a čoskoro bude vyčistený.
Priemer sústruženia nad lôžkom: 400 mm
Vzdialenosť medzi hrotmi: 1000 mm
Veľkosť vretena: 50 mm
Veľkosť skľučovadla: 200 mm
Rozsah otáčok: 40 – 2000 ot./min
Dedpjyh Ndwsfx Afqskn
Hmotnosť stroja: 1700 kg
Vrátane 3-čeľusťového skľučovadla a držiaka nástrojov.
Malý inzerát
Leinfelden-Echterdingen
774 km
Mechanický sústruh
GMDC 330 MINI V4
Zavolať
Stav: takmer ako nový (použitý), Rok výroby: 2023, GM – DC330MINI V4 Konvertor etikiet
Rok výroby: 12/2022
_____
Špecifikácie a vybavenie stroja:
Max. šírka pásu: 330 mm
Rýchlosť až do 65 m/min v polo-rotácii; 72 m/min v plnej rotácii
Odvíjanie max. 700 mm
Navíjanie max. 450 mm
Dotykový displej
Flexotlačová jednotka
Korónový výboj
Kontrola okraja pásu
Polo-rotančné vysekávanie
Djdpfx Afov Aa Twjqskn
Automatická kontrola registrácie
GEW – UV systém
Laminovanie
GM SmartCrush
_____
Malý inzerát
Balaguer
1 661 km
Mechanický sústruh
PinachoL1-260
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Použitý sústruh Pinacho L1-260
Vzdialenosť medzi hrotmi: 1625 mm
Maximálny priemer otáčania nad lôžkom: 520 mm
Dĺžka zalomenia: 350 mm
Priemer otáčania nad pozdĺžnym suportom: 470 mm
Priemer otáčania nad priečnym suportom: 320 mm
Priemer otáčania v žliabe: 770 mm
Priemer priechodzieho otvoru vretena: 68 mm
Dkjdpfx Afoudw Iioqon
Výkon hlavného motora: 7,5 kW
*Dodáva sa s trojčeľusťovým skľučovadlom.
*Cenu je možné dopytovať s alebo bez CE normy.
Malý inzerát
OIching
619 km
CNC sústruh
WEILERUD 42 CNC
Zavolať
Stav: použitý, výrobca ovládačov: Siemens, model regulátora: 820T, Popis:
Vreteno:
Technológia: remeňové vreteno
Max. otáčky: 5 000 ot/min
Max. výkon: 14,5 kW
Max. krútiaci moment: 60 Nm
Priechod tyče: 42 mm
Upínanie obrobku: upínacie puzdrá, Quadro NC Marquart Gr. 5
Nosič nástrojov (X/Z):
Technológia: revolver s 12 stanicami
Upínanie nástrojov: VDI20
Pojazd v X/Z: 250/360 mm
Rýchloposuv v X/Z: 6/12 m/min
Koník:
Technológia: hydraulický pohon
Priemer pinoly: 50 mm
Zdvih: 150 mm
Kužeľ: MK3
Vybavenie/príslušenstvo:
Manipulácia so trieskami: zberná vaňa na triesky
Správa chladiva: čerpadlo chladiacej kvapaliny
Meranie nástroja: optické
Odvod hotových dielov: zberač dielov, hydraulický
Upínanie obrobku II: 3-čeľusťové skľučovadlo, Röhm KFD-HS 160/3
Držiak nástrojov: rôzne použité držiaky VDI 20
Ďalšie príslušenstvo: rôzne použité upínacie puzdrá a čeľuste
Dkjdpozbzc Isfx Afqsn
Malý inzerát
OIching
619 km
Cyklicky riadený sústruh
WEILERE 35 D
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1998, výrobca ovládačov: WEILER, model regulátora: D2, Popis:
Vreteno:
Technológia: remeňové vreteno s 2 prevodovými stupňami
Otáčky: 3 000 ot./min
Výkon (max.): 9 kW
Krútiaci moment (max.): 700 Nm
Vretenová diera (cca.): 54 mm
Nosič nástrojov (X/Z):
Technológia: systém rýchlej výmeny
Upínanie nástrojov: Multifix typ B
Pohyb priečneho suportu: 230 mm
Pohyb horného suportu: 120 mm
Koník:
Technológia: manuálny koník
Priemer pinoly: 65 mm
Výsun pinoly: 120 mm
Kužeľ: MK4
Všeobecne:
Vzdialenosť medzi hrotmi: 950 mm
Výška hrotu: 200 mm
Obežný priemer nad lôžkom: 410 mm
Obežný priemer nad priečnym suportom: 200 mm
Vybavenie/príslušenstvo:
Manažment triesok: zberná vaňa na triesky
Dksdpfx Afjzbzb Deqen
Chladenie: čerpadlo chladiacej kvapaliny
Upínanie obrobku I: 4-čeľusťové skľučovadlo Röhm ZS ø250 mm
Upínanie obrobku II: 3-čeľusťové skľučovadlo
Upínanie obrobku III: upínací držiak na klieštiny
Držiak nástrojov: rôzne použité Multifix držiaky
Ďalšie príslušenstvo: rôzne upínacie čeľuste a klieštiny
Malý inzerát
OIching
619 km
Cyklicky riadený sústruh
WEILERE 40
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2021, výrobca ovládačov: WEILER, model regulátora: Zyklen SL2, Popis:
Vreteno:
Technológia: remeňové vreteno
Otáčky: 3 500 ot./min
Výkon: 20,5 kW
Krútiaci moment: 450 Nm
Priemer otvoru vretena (cca): 66 mm
Upínanie obrobku: 3-čeľusťové skľučovadlo, Schunk ROTA-S plus 250-62
Nosič nástrojov (X/Z):
Technológia: revolverová hlava, 4-polohová
Upínanie nástrojov: Parat, veľ. 2
Dksdpfx Aozbzbwofqjn
Pojazd suportu: 260 mm
Pojazd horného suportu: 120 mm
Koník:
Technológia: manuálny koník
Priemer pinoly: 65 mm
Zdvih pinoly: 120 mm
Kužeľ: MK4
Všeobecné:
Vzdialenosť medzi hrotmi: 1 000 mm
Výška hrotu: 210 mm
Obehový priemer nad lôžkom: 435 mm
Obehový priemer nad suportom: 200 mm
Výbava/Príslušenstvo:
Manažment triesok: Vanička na triesky
Manažment chladiacej kvapaliny: Čerpadlo KSS
Upínacie klieštiny: Fahrion HSPF 40-Z/130
Držiaky nástrojov: Rôzne použité držiaky Parat
Ďalšie príslušenstvo: Rôzne upínacie čeľuste a upínacie klieštiny
Malý inzerát
Aurach
681 km
Hrotový sústruh
WeilerPraktikant 800 R
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Sústruh WEILER Praktikant 800 R
Priemer točenia nad lôžkom: 300 mm
Priemer točenia nad suportom: 150 mm
Točná dĺžka: 800 mm
Vretenová diera: cca 42 mm
Rozsah otáčok: 42 - 2000 ot./min
Automatické pozdĺžne / priečne posuvy
Závitovanie: metrické / palcové atď.
Koník: Morse kužeľ 3
Rozmery (DxŠxV): 1,8 x 0,8 x 1,6 metra
Hmotnosť: 800 kg
Dkjdozb I Htopfx Afqen
Príslušenstvo/vybavenie:
- Sklučovadlo Röhm D140 mm vrátane vnútorných a vonkajších čeľustí
- 1 sada mäkkých čeľustí
- Prestaviteľné ozubené kolesá
- 4 držiaky nástrojov
- Chladiace zariadenie
- Nôžky pod stroj
Stroj je vo veľmi dobrom vizuálnom aj technickom stave. Na požiadanie je možné zaslať video.
Vôľa horného/priečneho suportu: 0,05 mm
Malý inzerát
Ebenweiler
758 km
Sústruh s vodicou/ťahovou vretenou + digitálny
WeilerCommodor
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Funkcionalita: plne funkčný, Interné číslo položky: 26049
Sústruh
Weiler Commodor
+ 2-osý digitálny odpočet Heidenhain
+ Základný držiak Multifix „B“
+ Ochrana skľučovadla
Technické údaje:
Max. priemer sústruženia nad lôžkom: 380 mm
Max. priemer sústruženia nad suportom: 190 mm
Dkedpjzb Nmujfx Afqsn
Max. dĺžka sústruženia: cca 1000 mm
Priechod tyčového materiálu: cca Ø 56 mm
Otáčkové rozpätie: cca 13 – 2000 ot./min
Upínacia plocha vretena: A2-6
Výkon pohonu: cca 4,0 kW
Posuvy a závity
Automatické pozdĺžne a priečne posuvy
Rozsah posuvov: cca 0,011 – 0,80 mm/ot.
Koník: MK4
Rozmery (D × Š × V): cca 2500 × 1200 × 1800 mm
Hmotnosť: cca 1500 kg
Stroj je plne funkčný a je možné ho po dohode, na viac ako 500 m² vykurovanej skladovej plochy, prezrieť pod napätím.
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
768 km
Sada upínacích klieští s 31 kusmi ťažných upínacích klieští, ťažné upínacie kliešte s ťažnou rúrkou,
BOLEY - LEINEN - SCHAUBLIN - WEILER367E K28 DIN 6341
Zavolať
Stav: použitý, Sada upínacích klieštin, skľučovadlo pre upínacie púzdra na ťahové klieštiny
Dksdpfx Afozbhu Deqen
Upínacie klieštinové skľučovadlo, držiak klieštin, zariadenie na upínanie klieštin
Vhodné pre BOLEY - LEINEN - SCHAUBLIN - WEILER
Typ ťahovej klieštiny: 367E K28 DIN 6341
Priemer klieštiny: 28 mm
Dĺžka klieštiny: cca. 105 mm
Závit klieštiny: TR 28 x 1,5 mm
Upínací kužeľ: 40°
- Ťahová rúrka s vnútorným závitom M 28 x 1,5 mm, ručné koliesko na manuálne dotiahnutie klieštiny
- Dĺžka ťahovej rúrky po vnútorný doraz k ručnému koliesku: 457 mm
- Vonkajší priemer ťahovej rúrky Ø 31 mm na dĺžke 390 mm, Ø 32,5 mm na dĺžke 67 mm
- 31 ks ťahových klieštin: Ø 1 / 2 / 3 / 3,5 / 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 / 6,5 / 7 / 7,5 / 8 / 8,5 / 9,5 / 10
11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 20,5 / 21 / 22 / 23 / 24 mm
Celková hmotnosť: cca. 10 kg
Dobrý stav
Malý inzerát
München
603 km
Cyklicky riadený sústruh
WEILERE 30
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2005, prevádzkové hodiny: 11 800 h, Funkcionalita: plne funkčný, otvor vretena: 41 mm, dĺžka sústruženia: 750 mm, sústružnícky priemer: 330 mm, sústružnícky priemer nad lôžkom suportu: 435 mm, priemer pinoly: 50 mm, výška stredu: 165 mm, maximálna rýchlosť vretena: 4 500 ot./min, výkon motora vretena: 11 000 W, celková hmotnosť: 1 400 kg, Výbava: otáčky plynule nastaviteľné, Description
For sale is a cycle-controlled WEILER E30x750 CNC lathe equipped with Siemens 810 D control system.
Manufacturer/Model: WEILER E30x750
Year of manufacture: 2005
Control: Siemens 810 D
Condition: good, fully functional
Location: near Munich
Inspection: on-site or by video conference by arrangement
Photos/Video: Additional pictures and videos of the running machine available upon request.
Technical Data:
Working area:
Centre height: 165 mm
Dkjdpezbybvjfx Afqsn
Swing diameter over bed: 330 mm
Swing diameter over cross slide: 160 mm
Centre distance: 750 mm
Spindle:
Spindle nose DIN 55027 / DIN ISO 702-3: Size 5
Spindle bore: 40.5 mm
Spindle diameter at front bearing: 70 mm
Max. torque at the spindle: 180 Nm
Main drive:
Drive power 100% / 60% duty cycle: 9 / 11 kW
Speed range: 1–4,500 rpm
Number of speed ranges: stepless
Feed / Rapid traverse
Feed drive:
Three-phase AC feed drives
Feed range (stepless):
Longitudinal: 0.001–50 mm/rev (note: additionally specified 0–20 mm/rev)
Cross: 0.001–50 mm/rev
Feed force:
Longitudinal: 6,000 N
Cross: 3,000 N
Max. rapid traverse speed longitudinal/cross: 8 / 4 m/min (note: also specified 10 / 7.5 / 5 / 3.5 m/min)
Thread cutting range:
Metric threads: 0.1–2,000 mm
Inch threads: 112–1/64 TPI
Tailstock / Quill:
Quill diameter: 50 mm
Quill stroke: 110 mm
Internal taper DIN 228: MT 3
Dimensions / Weight:
Machine weight: approx. 1,400 kg
Dimensions (L × W × H): 1800 × 1350 × 1700 mm
Interested? Contact us for further information or to schedule a viewing appointment.
Supplier
MT EVO,
Puch near Salzburg
Malý inzerát
Weilheim an der Teck
746 km
Hrotový sústruh
WEILERCONDOR B
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1989, Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: 1324, otvor vretena: 42 mm, celková dĺžka: 2 000 mm, celková šírka: 1 000 mm, celková výška: 1 800 mm, maximálna rýchlosť vretena: 2 800 ot./min, otáčky vretena (min.): 22 ot./min, celková hmotnosť: 1 500 kg, WEILER CONDOR B vodiaca a ťahová hriadeľová sústružnícka mechanika
- Prevádzkové napätie: 380 V
- Riadiace napätie: 220 V
- Príkon: 3 kW
- Menovitý prúd: 25 A
- Frekvencia: 50 Hz
- Vzdialenosť medzi hrotmi: cca 700 mm
- Výška hrotu nad lôžkom: 170 mm
- Priemer sústruženia nad lôžkom: 340 mm
- Výška hrotu nad suportom: 100 mm
Dkjdpfx Aoyiztiofqjn
- Priemer sústruženia nad suportom: 200 mm
Stroj je vybavený koníkom, multifix držiakom sústružníckeho noža, typ B, ako aj trojčeľusťovým skľučovadlom od výrobcu RÖHM, priemer: 150 mm, ďalej digitálnym odpočtom od výrobcu ELESTA, typ: VISULESTA 4, vrátane dielenského zásuvkového skrinky so zodpovedajúcim príslušenstvom k stroju.
FCA D-73235 Weilheim Teck - naložené na kamión
Malý inzerát
Kaufungen
777 km
CNC sústruh
WeilerDZ 67 / V3
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2003, Typ stroja
CNC sústružnícke a frézovacie centrum
Djdpfxjza Aqws Afqekn
Výrobca
WEILER
Model
DZ 67 / V3
Rok výroby
2003
Stav
Používané
Typ riadenia
CNC
Ovládanie
Siemens 840 D
Miesto skladovania
D-64625 Bensheim
Priemer sústruženia
220 mm
Dĺžka sústruženia
450 mm
Ovládanie
Siemens 840 D
Nástrojová hlava
SAUTER VDI 30 - 12 pozícií
Držiaky nástrojov
Rôzne VDI 30
Podávač tyčí
LNS Quick Load Servo 3 mm
Upínacie klieštiny
Rôzne klieštiny
Hlavný pohon DC
27 kW
Celkový príkon
27 + 8,5 + 5 + X kW
Hmotnosť stroja cca
6,5 t
Rozmery cca
10 x 2 x 2 m
Doplnkové informácie
Rôzne príslušenstvo:
- Upínacie klieštiny
- Sklíčidlo s čeľusťami
- VDI držiaky nástrojov s pohonom aj bez pohonu
- Dokumentácia
Malý inzerát
Kaufungen
777 km
CNC sústruh
WeilerUD 24
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Druh stroja
CNC sústruh
Výrobca
WEILER
Dkjdpfjza Anpsx Afqen
Typ
UD 24
Rok výroby
Stav
použitý
Typ riadenia
CNC
Ovládanie
BOSCH CC 200
Priemer sústruženia
190 mm
Dĺžka sústruženia
190 mm
Ovládanie
BOSCH CC 200
Celkový príkon
12 kW
Hmotnosť stroja cca
1,6 t
Priestorová náročnosť cca
2 (9) x 1,5 x 1,8 m
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Stredový sústruh a vretenový sústruh
Weiler / L+Z DrehmaschinenPraktikant 160
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1986, Priemer sústruženia nad lôžkom: 320 mm
Priemer sústruženia nad suportom: 198 mm
Dĺžka sústruženia: 650 mm
Celkový príkon: 2,2 kW
Hmotnosť stroja cca: 650 kg
Potrebný priestor cca: 1700 x 1000 x 1700 mm
Digitálne odmeriavanie: 3-osové digitálne odmeriavanie
Dkedpfxjufud Ds Afqjn
Priemer priechodzieho otvoru tyče: Ø 40 mm
Rozsah otáčok: 96 – 2500 ot./min
Vretenová hlava: A 2 – 5
Rozsah posuvov: 0,007 – 0,63 mm/ot.
Vhodné na výrobu závitov: metrické 0,25 – 8 mm, palcové 80 – 2 záv./", diametrálny závit 200 – 5 Dp, modul 0,2 – 4
Koník: MK 3
Trojčeľusťové skľučovadlo: 160 mm
Rýchloupínací držiak nástrojov Multifix: typ B
Malý inzerát
Berlin
606 km
CNC sústruh
WEILERDZ 45 CNC / ARY
Zavolať
Stav: nový, Rok výroby: 2022, Funkcionalita: plne funkčný, dĺžka sústruženia: 500 mm, sústružnícky priemer: 240 mm, maximálna rýchlosť vretena: 6 000 ot./min, pojazdová vzdialenosť osi X: 205 mm, zdvih osi Z: 530 mm, Výbava: dokumentácia / manuál, Numerically Controlled Turning Center Weiler DZ 45 CNC / ARY
with Siemens Sinumerik 840D sl control
The CNC precision lathe from Weiler for high-productivity sectors in production, tool making, research institutes, and many more.
Dodoum R Ebjpfx Afqokn
High-quality, energy-efficient, precise, and highly versatile.
Turning diameter: 240 mm
Turning length: approx. 500 mm
Bar capacity: 42 mm
Main drive with 21.5 kW
High-performance axis drives
Suitable for chuck, bar, and shaft machining
Y-axis for machining complex workpieces
Sub-spindle
Up to 16 powered tools
Complete machining of parts in a single setup
High rapid traverse speeds
High accuracy due to direct path measuring system
Versatile range of applications
Integrated safety features on all axes
LED machine lamp
This offer is subject to prior sale and change without notice. Errors and intermediate sale expressly reserved.
Malý inzerát
Ubstadt-Weiher
811 km
Hrotový sústruh
WeilerPraktikant 160B
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 1992, Funkcionalita: plne funkčný, Weiler Praktikant 160 B Lead and Feed Screw Lathe with 3-axis Digital Readout K&C NEW Super condition!!
Technical Data:
>> Year of manufacture: 1992 Machine No. 92-160-2993
>> Center height: 160 mm
>> Distance between centers: 650 mm
>> Spindle speeds: from 24 to 2500 rpm
>> Spindle bore: 40 mm
>> Short taper spindle nose DIN 55027 size 5 with bayonet lock
>> Tailstock MK 3
>> Feeds: from 0.02 to 0.63 mm/rev
>> Threading capabilities: metric, imperial, module, and diametral pitch
>> Metric thread pitches from 0.25 to 8 mm
>> Weight approx. 680 kg
>> Spindle brake switchable
>> Length 1.6 m, Height 1.25 m, Depth 0.7 m
Accessories and Equipment:
>> NEW 3-axis digital readout from K&C, 12-month manufacturer's warranty with operating manual
Functions: mm/inch switching, coordinate selection ABS/INC, display value halving, reference mark, tool programming for 200 tools, taper calculation, radius/diameter display, quick zeroing, counting direction switching
>> NEW collet chuck, new collets from 3 to 26 mm in 1 mm increments
>> NEW 160 mm 3-jaw chuck with jaws
>> 4-jaw chuck with several sets of jaws
>> Multifix size A with 3 tool holders
>> Change gears
>> Electric chuck guard
Dsdjza E Hzopfx Afqokn
>> Bed stop
>> Rear splash guard
>> Machine feet
>> Coolant system
About the machine:
For sale is a Weiler Praktikant 160 B lead and feed screw lathe with toolroom accuracy in very good condition. The machine is, of course, fully functional. The Weiler was completely disassembled and repainted in light grey. All carriages run very smoothly and evenly. Even at high speeds, the Weiler runs quietly. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and can achieve surface finishes comparable to grinding. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and see the condition for yourself.
Malý inzerát
Ebenweiler
758 km
Sústruh vrátane príslušenstva
WeilerPraktikant 160B
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1993, Interné číslo položky: 26036
Sústruh
Weiler Praktikant 160B
Rok výroby: 1993
Výška hrotu: 160 mm
Vzdialenosť medzi hrotmi: 650 mm
Otáčky vretena: 48–2 500 ot/min
Priechod vretena: 40 mm
Stroj je vybavený nasledovne:
- 3-osý digitálny odpočet
(Os Z0 nefunguje, pravdepodobne je poškodený odmeriavací pravítko)
- Multifix "A" základný držiak
- Vŕtacie skľučovadlo MK3
Dkedpfx Afjy D N Daoqjn
- Trojčeľusťové skľučovadlo Garant 160 (vrátane vymeniteľných čeľustí)
- Luneta
- Rôzne výmenné ozubené kolesá
- Prevádzkový návod / doklady o opravách atď.
Stav:
Všetky prevodové stupne sa dajú hladko radiť.
Hlavné vreteno beží veľmi pokojne aj pri vysokých otáčkach.
Vodiacie lôžko má ľahké ryhy.
Rozmery (D x Š x V): 180 x 90 x 170 cm
Hmotnosť: cca
Stroj je plne funkčný a po dohode je možné ho vidieť pod napätím na vyhrievanej skladovej ploche viac ako 500 m².
Malý inzerát
Ahaus
975 km
Sústruh-konvenčný-elektronický
WEILERMATADOR VS 1
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Dĺžka sústruženia 500 mm
Priemer sústruženia nad lôžkom 297 mm
Priemer sústruženia nad suportom 160 mm
Priechod vretienka 36,0 mm
Upínanie DIN 55022 veľ. 5
Pínola: 3 MK
Zdviž pínoly 90,0 mm
Otáčky 30 – 3550 ot/min
Otáčky motora: 1410 / 2830 ot/min
Celková potrebná príkon 3,3 kW
Napätie 380 V
Hmotnosť stroja cca 620 kg
Rozmery D-Š-V 1420 x 700 x 1200 mm
Dkedpfxsxmakys Afqen
Zo strednej odbornej školy – veľmi dobrý stav (!!)
Obzvlášť vhodné pre stredne presné sústružnícke dielce
Výbava:
- robustný sústruh s pozdĺžnym a priečnym posuvom
- HEIDENHAIN 3-osý digitálny odpočet "VRZ 773"
- RÖHM trojčeľusťové skľučovadlo Ø 160 mm
- výklopný kryt skľučovadla
- kľúč na skľučovadlo
- MULTIFIX držiak nožov A so 3x novými vložkami
- posuvná koníková pínola
- otočné pracovné svetlo
- ovládací panel vpredu vľavo
- automatické posuvy pre pozdĺžny a priečny suport
- stojan stroja so skrinkou (úložný priestor)
- ochranná zadná stena proti trieskam
- núdzové vypínač
- návod na obsluhu
Malý inzerát
Ahaus
975 km
Sústruh-konvenčný-elektronický
WEILERCONDOR VS
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Dĺžka sústruženia: 800 mm
Priemer sústruženia nad ložom: 330 mm
Priemer sústruženia nad suportom: 170 mm
Rozsah otáčok: 24 - 1900 ot./min.
Priemer vŕtania vretena: 38,0 mm
Výška hrotov: 165 mm
Celkový príkonný výkon: 3,5 kW
Hmotnosť stroja: cca 850 kg
Priestorové nároky (DxŠxV): cca 1850 x 800 x 1700 mm
Zo strednej odbornej školy – dobrý stav (!!)
Mimoriadne vhodný na stredne veľké presné sústružnícke diely
- Preverený stav – video stroja –
?v=GDoJ0Z7Dckw
Vybavenie:
- robustný sústruh s vodicím a ťahacím vretenom
- HEIDENHAIN 3-osý digitálny odpočet "VRZ 770"
- trojčeľusťové skľučovadlo RÖHM, Ø 160 mm
- výklopný ochranný kryt skľučovadla
- kľúč na skľučovadlo
- TRIPAN držiak na nože s 3x vložkami
- posuvný koník
- otočné strojové osvetlenie
Dksdexmaktspfx Afqen
- ovládací panel, vpredu vľavo
- automatické posuvy pre priečny a horný suport
- strojová podstava so skrinkou (odkladací priestor)
- zadná ochranná stena proti trieskam
- núdzový vypínač
- návod na obsluhu
Malý inzerát
Nemecko
875 km
Weiler E50x2000
WeilerE50x2000
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2008, maximálna rýchlosť vretena: 2 500 ot./min, pojazdová vzdialenosť osi X: 340 mm, zdvih osi Z: 2 000 mm, výkon motora vretena: 20 000 W, výrobca ovládačov: SIEMENS, model regulátora: Sinumerik 810D, počet osí: 2, Horizontálna sústruh z roku 2008. Tento Weiler E50x2000 má vzdialenosť medzi hrotmi 2000 mm a priečny rozsah nad lôžkom 570 mm. Má vretienkový otvor 83 mm a maximálny krútiaci moment na vretene 1600 Nm. V roku 2026 bol kompletne repasovaný a obsahuje významné vylepšenia pre vyšší výkon. Ak hľadáte vysokokvalitný sústruh, odporúčame zvážiť ponúkaný model Weiler E50x2000. Pre viac informácií nás kontaktujte.
• Riadiaci systém: Weiler D3 so Siemens Sinumerik 810D
• Vzdialenosť medzi hrotmi: 2000 mm
• Výška hrotu: 280 mm
• Točný priemer nad lôžkom: 570 mm
• Točný priemer nad suportom: 340 mm
• Pozdĺžny posuv suportu: 340 mm
• Vedenie lôžka suportu: 560 mm
• Vretenová hlava: DIN 55025, veľkosť 8
• Otvor vretena: 83 mm
• Vnútorný kužeľ hlavného vretena: Metrický 90
• Výkon hlavného pohonu: 20 kW (60% pracovný cyklus); 17 kW (100% pracovný cyklus)
• Maximálny krútiaci moment vretena: 1600 Nm
• Rozsah otáčok:
Dkedpfx Afoy H E Akeqen
• Prevodový stupeň 1: 1–625 ot./min
• Prevodový stupeň 2: 4–2500 ot./min
• Priemer pinoly koníka: 80 mm
• Zdvih pinoly koníka: 200 mm
• Kužeľ pinoly koníka: Morse kužeľ 5
• Systém držiaka nástrojov: Multifix veľkosť C alebo Parat veľkosť 3
• Dostupnosť: Stroj bude čoskoro k dispozícii
• Repasácia: kompletná repasácia v roku 2026
• Kalenie a brúsenie všetkých vodiacich plôch lôžka; brúsenie vedení koníka
• Repasácia kompletnej jednotky lôžka a suportu (brúsenie/škrabanie všetkých vodiacich plôch)
• Obnova klzných obložení lôžka suportu
• Obnova alebo podloženie klinových drážok a spodných vedení
• Montáž nástrojového systému na konzolu (Multifix C alebo Parat veľ. 3)
• Repasácia kompletnej zostavy vretenovej hlavy
• Prebrúsenie hlavného vretena (vnútorný/vonkajší kužeľ a čelná plocha)
• Výmena ložísk hlavného vretena
• Obnova guľôčkovej skrutky osi X vrátane ložísk
• Obnova guľôčkovej skrutky osi Z vrátane ložísk
• Repasácia pinoly a pažby koníka; výmena vretena a matice
• Výmena všetkých zachytávačov nečistôt vedení
• Výmena všetkých hnacích remeňov
• Čistenie a kontrola hlavného motora vretena
• Repasácia existujúcich bezpečnostných zariadení
• Výmena poškodených prepínačov, klopných a koncových spínačov
• Výmena snímačov vretena a ručného kolesa
• Čistenie a revízia centrálneho mazania
• Výmena pohyblivých káblov a chladiacich hadíc v pracovnom priestore/smerom k monitoru
• Výmena fóliovej klávesnice (monitor)
• Obnova energetických reťazí
• Náter v štandardných farbách (štandardná textúra)
• Skúška podľa DGUV a vysokonapäťová skúška s protokolom
• Záloha parametrov stroja/softvéru
• Geometrická kontrola podľa DIN 8605
Dodatočná výbava
• Voliteľné príslušenstvo: K dispozícii je dopravník triesok
Stroj bude repasovaný v júli, obrázky sú len ilustračne, ako by mohol vyzerať.
Technická špecifikácia
Kontraveľké vreteno: Nie
Poháňané nástroje: Nie
Malý inzerát
Weißenborn/Erzgebirge
516 km
Sústruh s vodiacim a ťažným vretenom
WeilerE70/2
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1996, Funkcionalita: neoverené, sústružnícky priemer nad priečnym suportom: 700 mm, dĺžka sústruženia: 2 000 mm, sústružnícky priemer: 700 mm, otvor vretena: 106 mm, maximálna rýchlosť vretena: 1 800 ot./min, Na predaj ponúkame:
1 kus použitého sústruhu s vodiacim a ťažným vretenom
Výrobca: Weiler Werkzeugmaschinen
Typ: E70
Dksdpfxsy R Dyvs Afqon
Rok výroby: 1996
Technické údaje:
- Výška hrotu: cca 355 mm
- Priemer otáčania nad lôžkom: cca 700 mm
- Priemer otáčania nad suportom: cca 420–450 mm
- Vzdialenosť medzi hrotmi: 2000 mm
- Priemer otvoru vretena: 106 mm
Vrátane zobrazených dokumentov, dopravníka triesok a držiaka nástrojov Sauter.
Stroj je možné vidieť v našom sklade v 09599 Freiberg.
Pečať dôvery
Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Malý inzerát
Ahaus
975 km
Sústruh-konvenčný-elektronický
WEILERMATADOR VS 2
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Dĺžka sústruženia: 500 mm
Priemer sústruženia nad ložom: 297 mm
Priemer sústruženia nad suportom: 160 mm
Vretenová priechodzia diera: 36,0 mm
Upínanie: DIN 55022, veľkosť 5
Pinola: kužeľ MK 3
Vysunutie pinoly: 90,0 mm
Otáčky: 30 – 3550 ot./min
Otáčky motora: 1410 / 2830 ot./min
Celkový príkon: 3,3 kW
Napätie: 380 V
Hmotnosť stroja: cca. 620 kg
Rozmery (D׊×V): 1420 × 700 × 1200 mm
Zo strednej odbornej školy – vo veľmi dobrom stave (!!)
Obzvlášť vhodný na stredne veľké precízne sústružene diely
Výbava:
- robustný sústruh s vodiacim a posuvovým hriadeľom
- trojčeľusťové skľučovadlo RÖHM Ø 160 mm
- výklopný ochranný kryt skľučovadla
- kľúč na skľučovadlo
- MULTIFIX držiak noža veľ. A, s 3 novými vložkami
- posuvná koníková hlava
- otočná strojová lampa
- ovládací panel vpredu vľavo
- automatické posuvy pre priečny a horný suport
- stojan stroja so skrinkou (odkladací priestor)
Dedpexq Hhysfx Afqskn
- zadná ochranná stena proti trieskam
- núdzové vypínacie tlačidlo
- návod na obsluhu
Malý inzerát
Grüsch
768 km
CNC sústruh
WEILERDZ45
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2002, Priemer sústruženia 240 mm
Dĺžka sústruženia 530 mm
Dkodpfsycxibox Afqjn
Ovládanie Siemens 810 D Powerline
Obežný priemer 560 mm
X-pojazd 207,5 mm
Z-pojazd 530 mm
Otáčky 6000 ot./min
12 ks
Celkový príkon --- kW
Hmotnosť stroja cca 6,1 t
CNC sústruh
WEILER DZ 45 CNC Varianta T3/T4 - 2008 - SIEMENS 810 D Powerline
X-pojazd 207,5 mm
Z-pojazd 530 mm
Max. priemer sústruženia 240 mm
Max. obežný priemer 530 mm
Revolver s 12 miestami na nástroje
Maximálne otáčky 6000 ot./min.
Prevádzkové hodiny cca 1 509 h.
Malý inzerát
Schemmerhofen
734 km
Hrotový sústruh
WeilerPraktikant 500 R
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Funkcionalita: plne funkčný, Sústruh Weiler Praktikant R 500
Vo veľmi dobrom stave, skúška sústruženia 100 mm vo vzduchu 0,005 paralelne,
Vedenia a pokojný chod pri všetkých otáčkach bezchybné.
Rozsah sústruženia 280 x 500
Otáčky 42 - 2000
Djdpfx Afezbhnqeqskn
Priechod vretena 36 mm
3-čeľusťové skľučovadlo Röhm 160, otočný hrot, rýchloupínacie skľučovadlo, osvetlenie, zariadenie na chladenie,
Multifix A so 4 držiakmi, ďalšie príslušenstvo na vyžiadanie.
Rozmery: dĺžka 1,42 m, šírka 0,6 m, výška 1,24 m, hmotnosť cca 600 kg
Možnosť predvedenia pod prúdom
Voľne naložené v D - 88433 Schemmerhofen.
Malý inzerát
Ubstadt-Weiher
811 km
Hrotový sústruh
WeilerPraktikant 160 AC
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 1995, Funkcionalita: plne funkčný, Weiler Praktikant 160 AC precision centre lathe, 3-axis digital readout, Weiler with stepless AC drive, CE marking!
Technical data:
> Year of manufacture: 1995, Machine No. 3820
> Centre height: 160 mm
> Centre distance: 650 mm
> Spindle speeds: up to 3,000 rpm stepless
> Spindle bore: 40 mm
> Short taper spindle nose DIN 55027 size 5 with bayonet lock
> Tailstock: Morse taper 3
> Feeds: 0.02 to 0.63 mm/rev
> Thread cutting: metric, inch, module, and diametral pitch
> Metric thread pitches: 0.25 to 8 mm
> Weight: approx. 1,000 kg
> Spindle brake, switchable
> Machine dimensions approx. 1.4 m x 1.55 m x 0.95 m, length 1.6 m
Equipment and accessories:
> 3-axis digital readout by Weiler
> Quick-action collet system with collets from 2 to 28 mm in 1 mm increments
> 160 mm 3-jaw chuck, new, with 2 sets of jaws
> Multifix size A toolpost with 3 tool holders
> Electronic chip guard
> Machine feet
> Splash guard
> Bed stop
Dkjdpfxoy Ulqwo Afqon
Safety features: Electronic work spindle chip guard, lead and feed screw cover, brake motor, 2 emergency stop switches, electrical safety switch on the gear housing
About the machine:
For sale is a Weiler Praktikant AC lead and feed screw lathe, year 1995, in very good condition. This is a beautiful precision lathe with an AC drive and stepless spindle speed control. All slides move smoothly and evenly. Even at high speeds, the Weiler runs quietly. The machine is CE marked. It comes from a training workshop. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and allows you to produce ground-quality surfaces. The digital readout makes operation even easier and more precise. Take the opportunity to view this machine under power on-site and see its condition for yourself.
Uľahčujeme vám vyhľadávanie: "weiler mechanický sústruh"
Okamžite a bezplatne dostanete nové ponuky e-mailom.
Vyhľadávaciu úlohu môžete kedykoľvek jednoducho ukončiť.

































































































































































































































