Cfs Vákuová Rezačka kúpiť použité (2 075)
Zoradiť výsledky
- Najnižšia cena Najvyššia cena
- Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
- Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
- Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
- Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
- Relevantnosť
- Najnižšia cena
- Cena
- Najvyššia cena
- Cena
- Najnovšie inzeráty
- Dátum pridania
- Najstaršie inzeráty
- Dátum pridania
- Najkratšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najväčšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najnovší rok výroby
- Rok výroby
- Najstarší rok výroby
- Rok výroby
- Najnovšia aktualizácia
- Aktualizácia
- Najstaršia aktualizácia
- Aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z
- Výrobca
- Výrobca od Z po A
- Výrobca
- Označenie od A po Z
- Označenie
- Označenie od Z po A
- Označenie
- Model od A po Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižšia referencia
- referencia
- Najvyššia referencia
- referencia
- Najkratšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- Najdlhšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- relevantnosť
- relevantnosť
Malý inzerát
Neuenhagen
602 km
Vákuová cisterna
MAN26.330 BL 6x2/4 14cbm Saugwagen
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 125 663 km, výkon: 243 kW (330,39 k), prvá registrácia: 06/2021, typ paliva: nafta, celková hmotnosť: 26 000 kg, konfigurácia náprav: 3 nápravy, farba: modrá, typ prevodu: automatický, emisná trieda: Euro 6, objem nakladacieho priestoru: 14 m³, Rok výroby: 2021, Výbava: ABS, elektronický stabilizačný program (ESP), klimatizácia, * TGS sací vozidlo s objemom nádrže 14 000 l
* Nadstavba r. v. 2021, firma AMC
* Riadená vlečená náprava
* Uzávierka diferenciálu zadnej nápravy
* Kotúčové brzdy
* Stredne dlhá kabína vodiča
Fedjy N E U Sspfx Ab Sjgc
* Asistent udržiavania jazdného pruhu
* Núdzový brzdový asistent
* Rádio
* Automatická klimatizácia
* Automatická prevodovka
* Elektrické okná a zrkadlá
* Vzduchom odpružené sedadlo vodiča
* Vyhrievané sedadlo
* Vonkajšia slnečná clona
* LED pracovné svetlá
* Multifunkčný volant
* Otočné výstražné svetlá
* a mnoho ďalšieho.
* Zmena, omyl a medzipredaj vyhradený.
Malý inzerát
Nitra
126 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
FANUCC600 iB
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2018, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 1 000 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 600 mm, zdvih osi Y: 400 mm, zdvih osi Z: 310 mm, Priemer drôtu (max.): 0,3 mm, výška obrobku (max.): 310 mm, šírka obrobku (max.): 820 mm, dĺžka obrobku (max.): 1 050 mm, posuv osi X: 600 m/min, posuvová rýchlosť osi Y: 1 000 m/min, zaťaženie stola: 1 000 kg, Výbava: chladnička, kompresor, FANUC Robocut α-C600iB
Fedpfjyhb D Esx Ab Ssgc
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
IVECODaily 35S18 Kanal-Inspektion Kamera RICO
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 214 000 km, výkon: 130 kW (176,75 k), prvá registrácia: 02/2011, typ paliva: nafta, celková hmotnosť: 3 500 kg, farba: zelený, typ prevodu: mechanický, emisná trieda: Euro 4, počet sedadiel: 3, Výbava: ABS, centrálne zamykanie, elektronický stabilizačný program (ESP), klimatizácia, sadzový filter, Int. č.: 121
Dobre udržiavaný IVECO Daily s IPEK vybavením na inšpekciu kanalizácie od RICO
* IVECO
* Daily 35S18
* pohon 4x2
* prípustná hmotnosť 3500 kg
* listové odpruženie
* manuálna prevodovka
* 3-miestne prevedenie
* RICO HIGHLANDER systém na inšpekciu kanalizácie
* robot
* kamerový systém
* monitorovací systém
* rádio
* ťažné zariadenie
* dobrý stav
* možný odpočet DPH
* cena bez DPH 24 900 €
Možnosť protihodnoty
Financovanie od 4,99 %
Chyby a medzičasný predaj vyhradené!
Údaje v tomto inzeráte sú nezáväzné popisy a nepredstavujú zaručené vlastnosti. Predávajúci nepreberá žiadnu zodpovednosť za chyby v písaní alebo pri prenose údajov. Uvedené vybavenie je potrebné overiť samostatne. Všetky informácie v inzerátoch sú nezáväzné!
Fgsdpfxjylruvo Ab Sjc
Doručenie po celom Nemecku na požiadanie
Otváracie hodiny: pondelok až štvrtok od 9:00 do 17:00
piatok od 9:00 do 14:00 a podľa dohody!

Informujte sa teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložiť inzerát teraz
*za inzerát/mesiac
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
IVECOStralis 260S48 Sinz ADR SaugDruck Kombispül.Recy
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 169 000 km, výkon: 353 kW (479,95 k), prvá registrácia: 09/2010, typ paliva: nafta, celková hmotnosť: 32 000 kg, konfigurácia náprav: 3 nápravy, farba: sivý, typ prevodu: automatický, emisná trieda: Euro 5, Výbava: ABS, klimatizácia, sadzový filter, Int. No.: 176
Very well-maintained Iveco with SINZ suction-pressure combination jetting unit and water recycling system in original condition
* Iveco
* Stralis
* ADR specification
* 8x2
* Lift/steer axle: 1st, 2nd, and 4th axles are steered
* Leaf/air suspension
* Gross permissible weight: 32,000 kg
* Payload approx. 11,200 kg
* SINZ ECO Combi vacuum/pressure jetting unit
* STAINLESS STEEL TANK V2A
* Vacuum pump: SINZ water ring compressor, 3,000 m³/h
* High-pressure pump: URACA, 300 l/min at 180 bar
* SINZ water recovery system
* Chamber 1: 12,500 l / Chamber 2: 1,000 l / Chamber 3: 2,500 l
* Differential lock
* Central locking
* 16-speed manual transmission
* 3-seater
* Radio
* Registered as a self-propelled working machine
* Green emission sticker
* Very good condition
* Fully serviced
* One owner
Fgodoywqmijpfx Ab Sec
* Demonstrable!
Trade-in possible
Financing from 3.99%
Errors and prior sale excepted!
The details in this advertisement are non-binding descriptions and do not constitute warranted characteristics. The seller assumes no liability for typing or data transmission errors. Listed equipment must be verified separately. All information in the listings is non-binding!
Nationwide delivery available on request
Opening hours: Monday to Thursday from 9:00 a.m. to 5:00 p.m.; Friday from 9:00 a.m. to 2:00 p.m.; and by appointment!
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
MANAssmann Auflieger Saug-Druck-Kombi / Recycler
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 100 km, výkon: 353 kW (479,95 k), prvá registrácia: 09/2011, typ paliva: nafta, konfigurácia náprav: 2 nápravy, farba: oranžová, typ prevodu: automatický, emisná trieda: Euro 6, Výbava: ABS, sadzový filter, Ref.-No.: 1111
Tractor Unit MAN 33.540 6x4 - surcharge applies!!!
Assmann suction/pressure combination cleaner with water recovery/recycler, operates fully autonomously
Assmann
* Superstructure engine (separate engine) OM 501 5-cylinder Mercedes Benz with particle filter
* Tipping cylinder
* CVS vacuum pump 3100 m³/h
* Hammelmann HDP 146 high-pressure pump 370 l/min - 200 bar
Fgsdpfx Aoywql Ejb Ssc
* Combination boom NW 125 incl. 12 m hose
* 3-stage water recovery
* Reel for 200 m 1" hose
* Hydraulic reel with approx. 80 m 1/2" hose
* Cable winch
* Rotary piston pump for transferring liquids
Very good condition
Trade-in possible
Financing from 3.99%
Subject to errors and prior sale!
The information provided in this advertisement is non-binding descriptions and does not represent guaranteed features. The seller assumes no liability for typing or data transmission errors. Listed equipment must be verified separately. All details in the advertisements are non-binding!
Nationwide delivery available on request
Opening hours: Monday to Thursday from 9:00 am to 5:00 pm
Friday from 9:00 am to 2:00 pm and by appointment!
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
RENAULTMidlum 190-7 RIONED Saug-Druck Kombispüler
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 99 800 km, výkon: 140 kW (190,35 k), prvá registrácia: 03/2008, typ paliva: nafta, celková hmotnosť: 10 000 kg, konfigurácia náprav: 2 nápravy, farba: biely, typ prevodu: mechanický, emisná trieda: Euro 4, Výbava: ABS, klimatizácia, sadzový filter, Int. č.: 269
Renault Midlum so SACOU- TLAKOVOU- KOMBI NADSTAVBOU
* Renault
* Midlum 190 -7
Fgsdpfjylru Nsx Ab Sjc
* Pohon kolies 4x2
* Manuálna prevodovka
* Celková povolená hmotnosť 10 000 kg
* RIONED KOMBI
* Vakuová pumpa Battioni Pagani WPT 480
* Vysokotlakové čerpadlo Speck P55/128 -180G, max. 160 bar
* Nádrž na čistú vodu 1 000 l
* Komora na kal 2 000 l
* 1. majiteľ
* Veľmi dobrý stav
* Predvedenie možné na mieste!
Možný protiúčet
Financovanie od 4,99%
Chyby a medzipredaj vyhradené!
Údaje v tomto inzeráte sú nezáväzné popisy a nepredstavujú zaručené vlastnosti. Predajca nepreberá zodpovednosť za tlačové a prenosové chyby. Uvedená výbava je potrebné samostatne preveriť. Všetky informácie v inzerátoch sú nezáväzné!
Doručenie v rámci celého Nemecka na požiadanie
Otváracie hodiny: pondelok až štvrtok od 9:00 do 17:00
piatok od 9:00 do 14:00 a podľa dohody!
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
NISSANNT 400 Kaiser Saug /Druck Kombispüler
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 105 000 km, výkon: 110 kW (149,56 k), prvá registrácia: 03/2018, typ paliva: nafta, celková hmotnosť: 3 500 kg, farba: oranžová, typ prevodu: mechanický, emisná trieda: Euro 6, počet sedadiel: 3, Výbava: ABS, elektronický stabilizačný program (ESP), klimatizácia, sadzový filter, Interné číslo: 231
Veľmi dobre udržiavaný NISSAN s nástavbou KAISER
* NISSAN NT 400
* Pohon 4x2
* Celková povolená hmotnosť 3500 kg
* Pružinové/lamelové odpruženie
* Manuálna prevodovka
* 3-miestna kabína
* KAISER sací-tlakový kombinovaný čistič
Fsdjyhkcdjpfx Ab Sogc
* Dietmar Kaiser Defco Combi
* Vákuová pumpa 324 m³/h
* Vysokotlakové čerpadlo 100 l/min 150 bar
* Objem nádrží 765 l + 660 l
* Diaľkové ovládanie nadstavby
* Uzávierka diferenciálu
* Rádio
* Ťažné zariadenie 3500 kg
* Veľmi dobrý stav
* Možnosť odpočtu DPH
* Cena netto 52.900 €
Možnosť protiúčtu
Financovanie od 4,99 %
Zmeny a predaj vyhradené!
Údaje v tomto inzeráte sú nezáväzné popisy a nepredstavujú garantované vlastnosti. Predávajúci nepreberá zodpovednosť za chyby v texte a prenose dát. Uvedené vybavenie je potrebné individuálne overiť. Všetky informácie v inzerátoch sú nezáväzné!
Doručenie v rámci celého Nemecka na požiadanie
Otváracie hodiny:
Pondelok až štvrtok: 9:00 – 17:00
Piatok: 9:00 – 14:00 a podľa dohody!
Malý inzerát
Weißenfels
622 km
Vákuová cisterna
MERCEDES-BENZAssmann Auflieger Saug-Druck-Kombi / Recycler
Zavolať
Stav: použitý, najazdené kilometre: 100 km, výkon: 353 kW (479,95 k), prvá registrácia: 09/2011, typ paliva: nafta, konfigurácia náprav: 2 nápravy, farba: oranžová, typ prevodu: automatický, emisná trieda: Euro 6, Výbava: ABS, sadzový filter, Ref.-No.: 1111
Tractor Unit MAN 33.540 6x4 - surcharge applies!!!
Fedpfoywqlrsx Ab Sogc
Assmann suction/pressure combination cleaner with water recovery/recycler, operates fully autonomously
Assmann
* Superstructure engine (separate engine) OM 501 5-cylinder Mercedes Benz with particle filter
* Tipping cylinder
* CVS vacuum pump 3100 m³/h
* Hammelmann HDP 146 high-pressure pump 370 l/min - 200 bar
* Combination boom NW 125 incl. 12 m hose
* 3-stage water recovery
* Reel for 200 m 1" hose
* Hydraulic reel with approx. 80 m 1/2" hose
* Cable winch
* Rotary piston pump for transferring liquids
Very good condition
Trade-in possible
Financing from 3.99%
Subject to errors and prior sale!
The information provided in this advertisement is non-binding descriptions and does not represent guaranteed features. The seller assumes no liability for typing or data transmission errors. Listed equipment must be verified separately. All details in the advertisements are non-binding!
Nationwide delivery available on request
Opening hours: Monday to Thursday from 9:00 am to 5:00 pm
Friday from 9:00 am to 2:00 pm and by appointment!
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AGIEProgress VP2
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2011, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 350 mm, zdvih osi Y: 250 mm, zdvih osi Z: 256 mm, AGIECUT Progress VP2
Year of manufacture: 2011
Travel paths: X= 350 mm, Y= 250 mm, Z= 256 mm
U/V-axis travel: +/- 70 mm
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 750 x 550 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 200 kg (submerged) / 450 kg (non-submerged)
Achievable surface quality: Ra: 0.20 µm
Maximum cutting speed: 500 mm²/min
Glass scales on X and Y axes for increased precision
Available wire diameters: 0.15 – 0.33 mm
Submerged-type machine with automatic wire threading and automatic re-threading after wire breakage
With manual front door (accessible from one side)
Includes AGIEJOGGER handbox for convenient setup
AGIE IPG-V generator with power module
AGIEVISION control system
Dimensions (L x W x H): 1640 x 2040 x 2220 mm
Net weight: 2580 kg
Our machines are cleaned and fully overhauled upon receipt of order. Subsequently, a test cut is performed to ensure optimal surface quality for final acceptance.
Fgodpfeywkuyex Ab Soc
You will receive a 6-month warranty on the machine.
Commissioning and on-site training are available on request.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
GF AgieCharmillesCUT 2000X
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2016, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 450 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 350 mm, zdvih osi Y: 250 mm, zdvih osi Z: 256 mm, výška obrobku (max.): 250 mm, šírka obrobku (max.): 550 mm, dĺžka obrobku (max.): 750 mm, GF CUT 2000X
Year of manufacture: 2016
Travel distances: X = 350 mm, Y = 250 mm, Z = 256 mm
U/V-axis travel: +/- 70 mm
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 750 x 550 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 200/450 kg
AGIE IPG-V Generator
Achievable surface finish: Ra: 0.05 µm
Available wire diameters: 0.05 – 0.30 mm, incl. option KIT 50
Includes automatic wire changer AWC
Submerged wire-cut EDM machine with automatic wire threading
With automatically lowering tank (accessible from 2 sides)
Includes AGIEJOGGER handheld box for convenient set-up
Includes AGIESETUP 3D
Includes glass scales for X and Y axes
VISION 5 control system
15" LCD color screen, membrane keyboard, and mouse
Includes Threading Expert
Dimensions (L x W x H): 2095 x 1950 x 2232 mm
Fgodpfx Abeydk Sko Sec
Net weight: 3600 kg
The machine is completely overhauled and tested by us. A customized test cut is possible on request.
We also offer on-site commissioning and training for this machine.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
+GF+CUT 3000
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2012, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 800 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 500 mm, zdvih osi Y: 350 mm, zdvih osi Z: 256 mm, GF AGIECHARMILLES CUT 3000
Year of manufacture: 2012
Travel paths: X = 500 mm, Y = 350 mm, Z = 256 mm
U/V-axis travel: +/- 70 mm
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Fgedozbbmtspfx Ab Sjc
Maximum workpiece dimensions: 1050 x 650 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 400/800 kg
Achievable surface quality: Ra: 0.05 µm
Available wire diameters: 0.10 – 0.33 mm
Submerged wire-cut EDM machine with automatic wire threading
With automatically lowering tank (accessible from 2 sides)
Includes AGIEJOGGER hand unit for convenient setup
Includes AGIESETUP 3D
Includes automatic wire changer AWC (use of 2 wire spools)
VISION 5 control
AGIE IPG-V generator
Dimensions (L x W x H): 2800 x 2400 x 2220 mm
Net weight: 4500 kg
The machine will be thoroughly cleaned, overhauled and extensively tested prior to delivery.
A laser measurement of the axes is carried out in-house afterwards.
We are also happy to perform an individual test for you on the CUT 3000.
Operator training at Techma on your refurbished machine included
We also optionally offer:
- Transport
- Commissioning
- Chiller unit
- Clamping devices
- Consumables
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AGIEExcellence 2F
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2002, Funkcionalita: plne funkčný, AGIECUT Excellence 2F
Rok výroby: 2002
Pojazdy osí (X/Y/Z): 350 x 250 x 256 mm
Pojazdy osí (U/V): +/- 70 mm
Maximálna konicita: 30° pri 100 mm
Maximálne rozmery obrobku (dĺžka/šírka/výška): 750 x 550 x 250 mm
Maximálna hmotnosť obrobku (s/bez vane): 200/450 kg
Najlepšia dosiahnuteľná povrchová úprava: 0,1 µm Ra
Max. rýchlosť rezania pri cylindrickom reze: 300 mm²/min
Dostupné priemery drôtu: 0,07 - 0,33 mm
Fgodpfx Ajzbbndjb Sec
Vrátane univerzálneho upínacieho rámu AGIE
Vrátane ručného ovládača AGIE JOGGER
Vrátane AGIE-Setup 3D
Stroj bude našimi technikmi po prijatí objednávky vyčistený, repasovaný a dôkladne otestovaný.
Na požiadanie zabezpečíme aj uvedenie do prevádzky a zaškolenie.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
+GF+CUT 1000
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2014, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 35 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 220 mm, zdvih osi Y: 160 mm, zdvih osi Z: 100 mm, Vysokopresná drôtová erózna rezačka GF CUT 1000
Rok výroby: 2014
Pochody (X/Y/Z): 220 x 160 x 100 mm
Pochody (U/V): +/- 40 mm
Max. konicita: 3° pri výške 80 mm
Priemer drôtu od 0,07 mm do 0,20 mm
Najlepšia dosiahnuteľná povrchová drsnosť: Ra = 0,08 µm
Max. rozmery obrobku: 300 x 200 x 80 mm
Max. hmotnosť obrobku: 35 kg
Vrátane ručného ovládania AGIEJOGGER pre pohodlné nastavovanie stroja
15" LCD farebný displej s výsuvnou klávesnicou a myšou
Ovládanie AGIEVISION
Vrátane AGIESETUP 3D
Vrátane systému AGIEDUO na automatické prepínanie medzi dvomi priemermi drôtu
Rozmery stroja: 1400 mm x 1900 mm x 1970 mm
Hmotnosť stroja: 2700 kg
Po prijatí objednávky je stroj našimi špecialistami vyčistený, kompletne generálkovaný a dôkladne otestovaný.
Radi uvedieme stroj do prevádzky priamo u vás a zaškolíme vás v oblasti ovládania a obsluhy stroja.
Fgodpfszbbpnjx Ab Soc
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
GF AgieCharmillesProgress VP4
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2012, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 3 000 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 800 mm, zdvih osi Y: 550 mm, zdvih osi Z: 525 mm, GF AgieCharmilles Progress VP4
Year of manufacture: 2012
Travels: X= 800 mm, Y= 550 mm, Z= 525 mm
Travels: U= 800 mm, V= 550 mm
Maximum taper: 30° at 500 mm height
Maximum workpiece dimensions: 1300 x 1000 x 510 mm
Fedpfsyir N Ujx Ab Sjgc
Maximum workpiece weight: 3000 kg
Achievable surface quality: Ra: 0.20 µm
Maximum cutting speed: 500 mm²/min
Available wire diameters: 0.15 – 0.33 mm
Submerged operation with automatic wire threading and re-threading after wire breakage
With automatic front door
Incl. AGIEJOGGER hand pendant for convenient setup
AGIE IPG-V generator
AGIEVISION 5 control
Machine dimensions (L x W x H): 2900 x 3050 x 2850 mm
Net weight: 6000 kg
Upon order intake, the machine will be cleaned and overhauled by us.
You will receive a 6-month warranty on all machine components.
We are also happy to offer commissioning and training services.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AGIEExcellence 3
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2001, Funkcionalita: plne funkčný, AGIECUT Excellence 3
Year of manufacture: 2001
Travel distances: X = 500 mm, Y = 350 mm, Z = 256 mm
U/V axis travel: +/- 70 mm
Fsdpfx Abeyx D I Aj Sjgc
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 1050 x 650 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 400/800 kg
Achievable surface finish: Ra: 0.10 µm
Available wire diameters: 0.10 – 0.33 mm
Submerged machine with automatic wire threading
With automatically lowering tank (accessible from 2 sides)
Incl. AGIEJOGGER hand control for convenient setup
Incl. AGIESETUP 3D
AGIEVISION control
AGIE IPG generator
Dimensions (L x W x H): 2800 x 2400 x 2220 mm
Net weight: 4500 kg
The machine will be cleaned, overhauled, and thoroughly tested by us after order confirmation.
Incl. user training at Techma on your overhauled machine
Optional: Transport, commissioning, chiller
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AGIEProgress V2
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2007, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 350 mm, zdvih osi Y: 250 mm, zdvih osi Z: 256 mm, AGIECUT Progress V2
Year of manufacture: 2007
Travel paths: X = 350 mm, Y = 250 mm, Z = 256 mm
U/V-axis travel: +/- 70 mm
Fjdpfsx Uxgljx Ab Sjgc
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 750 x 550 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 200 kg (submerged) / 450 kg (dry)
Achievable surface quality: Ra: 0.20 µm
Maximum cutting rate: 500 mm²/min
Glass scales on X and Y axes for increased precision
Available wire diameters: 0.20 – 0.33 mm
Submerged wire EDM machine with automatic wire threading and re-threading after wire breakage
With manual front door (accessible from one side)
Includes AGIEJOGGER hand pendant for convenient setup
AGIE IPG generator with power module
AGIEVISION control
Dimensions (L x W x H): 1640 x 2040 x 2220 mm
Net weight: 2580 kg
Our machines are cleaned and overhauled after incoming order. Afterwards, a test cut is performed at premium surface quality for acceptance.
You will receive a 6-month warranty on the machine.
Commissioning and onsite training can be offered upon request.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AGIEExcellence 3 eCut
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2005, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 800 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 500 mm, zdvih osi Y: 350 mm, zdvih osi Z: 256 mm, celková dĺžka: 1 050 mm, celková šírka: 650 mm, výška obrobku (max.): 250 mm, AGIECUT Excellence 3 eCut
Rok výroby 2005
Pojazdy osí: X = 500 mm, Y = 350 mm, Z = 256 mm
Pojazdy osí U/V: +/- 70 mm
Maximálny kužeľ: 30° pri výške 100 mm
Maximálne rozmery obrobku: 1050 x 650 x 250 mm
Maximálna hmotnosť obrobku: 400/800 kg
Dosažiteľná povrchová drsnosť: Ra: 0,10 µm
Dostupné priemery drôtu: 0,10 – 0,33 mm
Stroj s vodným kúpeľom a automatickým navliekaním drôtu
S automaticky spúšťanou nádržou (prístupná z 2 strán)
Vrátane ručnej ovládacej skrinky AGIEJOGGER pre pohodlné nastavovanie
Vrátane AGIESETUP 3D
Ovládacie zariadenie AGIEVISION
AGIE IPG generátor s technológiou eCut
Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 2800 x 2400 x 2220 mm
Čistá hmotnosť: 4500 kg
Stroj bude po zadaní objednávky nami vyčistený, repasovaný a dôkladne otestovaný.
Vrátane zaškolenia obsluhy u firmy Techma na vašom repasovanom stroji
Na požiadanie ponúkame:
- Dopravu
- Uvedenie do prevádzky
Fjdpfeyu Iq Ejx Ab Sjgc
- Chladiace zariadenie
- Upínacie prvky
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
+GF+CUT 3000X
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2021, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 800 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 500 mm, zdvih osi Y: 350 mm, zdvih osi Z: 256 mm, GF AGIECHARMILLES CUT 3000X
Year of manufacture: 2021
Travel paths: X= 500 mm, Y= 350 mm, Z= 256 mm
U/V-axis travel: +/- 70 mm
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 1050 x 650 x 250 mm
Maximum workpiece weight: 400/800 kg
Achievable surface quality: Ra: 0.05 µm
Available wire diameters: 0.05 – 0.33 mm (incl. KIT 50)
Immersion-type machine with automatic wire threading
With automatic lowering tank (accessible from 2 sides)
Incl. AGIEJOGGER handbox for convenient setup
Incl. AGIESETUP 3D
Incl. automatic wire changer AWC (use of 2 wire spools)
Incl. Conic-Plus option
Incl. Fast-Threading option
Incl. Smart-Threading option
Fgjdpfx Aoych Rzob Sjc
VISION 5 control system
AGIE IPG-V generator
Dimensions (L x W x H): 2800 x 2400 x 2220 mm
Net weight: 4500 kg
The machine will be completely cleaned, overhauled, and thoroughly tested upon receipt of order.
A laser measurement of the axes is carried out in-house.
We are also happy to carry out an individual test on the CUT 3000 for you.
Including user training at Techma on your overhauled machine
We are pleased to additionally offer you the following as options:
- Transport
- Commissioning
- Chiller unit
- Clamping devices
- Consumables
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
+GF+CUT 1000
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2018, Funkcionalita: plne funkčný, Vysokopresný drôtovo-erozívny stroj
GF CUT 1000
Rok výroby: 2018
Pojezdové dráhy (X/Y/Z): 220 x 160 x 100 mm
Pojezdové dráhy (U/V): +/- 40 mm
Maximálny konus: 3° pri výške 80 mm
Priemer drôtu od 0,05 mm do 0,20 mm
Najlepšia dosiahnuteľná drsnosť povrchu: Ra=0,08 µm
Maximálne rozmery obrobku: 300 x 200 x 80 mm
Maximálna hmotnosť obrobku: 35 kg
Vrátane ručného ovládača AGIEJOGGER na pohodlné nastavenie stroja
15" LCD farebný displej s klávesnicou a myšou
Riadenie AGIEVISION
Vrátane AGIESETUP 3D
Fgjdpoy E Intefx Ab Sjc
Vrátane AGIEDUO systému dva drôty na automatickú zmenu medzi dvoma priemermi drôtu
Rozmery stroja: 1400 mm x 1900 mm x 1970 mm
Hmotnosť stroja: 2700 kg
Stroj bol našimi špecialistami vyčistený, kompletne zrepasovaný a dôkladne otestovaný.
Radi sprevádzkujeme stroj u vás a zaškolíme vás v ovládaní riadiaceho systému a samotného stroja.
Malý inzerát
Nürtingen
763 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
GF AgieCharmillesProgress VP3
Zavolať
Stav: generálne opravený (použitý), Rok výroby: 2011, Funkcionalita: plne funkčný, hmotnosť obrobku (max.): 800 kg, pojazdová vzdialenosť osi X: 500 mm, zdvih osi Y: 350 mm, zdvih osi Z: 426 mm, výška obrobku (max.): 420 mm, šírka obrobku (max.): 650 mm, dĺžka obrobku (max.): 1 050 mm, GF AgieCharmilles Progress VP3
Year of manufacture: 2011
Travel distances: X = 500 mm, Y = 350 mm, Z = 426 mm
U/V axis travel: +/- 70 mm
Maximum taper: 30° at 100 mm height
Maximum workpiece dimensions: 1050 x 650 x 420 mm
Maximum workpiece weight: 400 kg (submerged) / 800 kg (dry)
Achievable surface quality: Ra: 0.20 µm
Maximum cutting rate: 500 mm²/min
Available wire diameters: 0.15 – 0.33 mm
Submerged wire EDM machine with automatic wire threading and re-threading after wire breakage
With manual front door (accessible from one side)
Including AGIEJOGGER hand terminal for convenient setup
AGIE IPG-V Generator
AGIEVISION 5 control
Dimensions (L x W x H): 1940 x 2300 x 2600 mm
Net weight: 3460 kg
The machine is cleaned and overhauled in our workshop upon receipt of order.
A 6-month warranty on all machine parts is provided.
Commissioning and training services can be offered on request.
Fedpfx Abjx Sxa To Ssgc
Malý inzerát
Krotoszyn
374 km
Vákuová plnička
VemagDP6
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2015, Funkcionalita: plne funkčný, vstupné napätie: 400 V, vstupný prúd: 12 A, vstupná frekvencia: 50 Hz, Vákuová plnička
Značka Vemag
Fgjdpov H Rmisfx Ab Sec
Model DP6
Rok výroby 2015
Výkon 6,5 kW
Napätie 400-460V 3~50/60Hz 12A
Robustná vákuová plnička s rotačným lamelovým čerpadlom na malú aj veľkú výrobu
K dispozícii zdvíhacie a preklápacie zariadenie
Grafický displej s dotykovou obrazovkou
Plniaca kapacita až 2700 kg/h
Hmotnosť porcie od 1 g do 99 999 g
Vákuový systém s kapacitou 16 m²
Ideálny plniaci stroj pre všetky držiaky obalov značky VEMAG aj FSL210 a FSL211
Pečať dôvery
Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Malý inzerát
Munderfing
486 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
AccutexAL600
Zavolať
Stav: ako nová (výstavný stroj), Rok výroby: 2023, prevádzkové hodiny: 8 400 h, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 600 mm, zdvih osi Y: 400 mm, zdvih osi Z: 300 mm, celková hmotnosť: 3 700 kg, Predáva sa predvádzací stroj
Pojazdy osí
X-os: 600 mm
Y-os: 400 mm
Z-os: 300 mm
U-os: ±50 mm
V-os: ±50 mm
Max. rozmery obrobku
990 x 620 x 295 mm
Max. zaťaženie stola
Fodpfxoza Eppe Ab Sogc
550 kg
Max. konicita
± 21º / 100 mm
Hmotnosť stroja
3700 kg
Výška stroja
2210 mm
Rozmery stroja
2480 x 2980 mm
Štandardný priemer drôtu
0,15 až 0,3 mm
Max. hmotnosť cievky drôtu (kg)
10 kg (P10)
Kvalita povrchu
Ra 0,35
Kapacita vodného systému (l)
1000
Vybavenie stroja
— Transformátor
— Windows CE dotykový ovládací panel
— Automatické navliekanie drôtu (AWT)
— SD Master
— Tubulárny lineárny pohon
— Ochrana proti kolízii osí X/Y/Z/U/V
— Rozlíšenie odmeriavania 0,1 μm
— Akrylový kryt filtra nádrže
— Štandardný diaľkový ovládač
— Vodný chladič
— Sprchová pištoľ
— Zámok ochranných dverí
— Nádrž na vodu s 3 filtrami
— Vyhotovenie v súlade s CE
— Nádrž na čistú vodu
Malý inzerát
Wien
253 km
Vákuová pumpa
RietschleSKK 33402 (20)
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1989, Funkcionalita: plne funkčný, objemový prietok: 20 m³/h, výkon: 1,5 kW (2,04 k), Rietschle bočný kanálový dúchadlo
Fedpfxeyq Rzlj Ab Sogc
Výkon 1,5 kW
Prietok 20 m³/h
400V/50Hz
Príležitosť za výbornú cenu!
Malý inzerát
Bischofszell
788 km
PÁKOVÁ REZAČKA
IDEAL1080
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2020, číslo stroja/vozidla: 1504369, Dĺžka rezu: 800 mm
Fedpfjvnmkysx Ab Ssgc
Formát: DIN A3
Rezací výkon: 20 listov (gramáž papiera 70 g/m²)
Veľkosť stola: 605 x 800 mm (Š x H)
Profesionálna páková rezačka IDEAL 1080 s bezpečnostnou automatikou.
Model IDEAL 1080 s dĺžkou rezu 800 mm umožňuje rezanie formátov až do veľkosti DIN A3 a aj DIN A2 na šírku. Maximálny rezací výkon je cca 20 listov s gramážou 70 g/m². Plynule nastaviteľný zadný doraz je možné zaaretovať. Pomocou nožného lisovania sú papierové hárky pred rezaním bezpečne zafixované, čo zaručuje presné rezy. Dodatočne ponúka transparentný, pevný kryt noža z nerozbitného plastu optimálnu bezpečnosť. Trvácne nože sú vyrobené z kvalitnej solingenskej ocele a je ich možné podľa potreby aj znovu nabrúsiť.
GS certifikované!
Malý inzerát
Herscheid
899 km
Drôtová elektroerozívna rezačka
MitsubishiNA 2400
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2012, Automatické navliekanie drôtu,
Pojezd:
x 600 mm
y 400 mm
z 310 mm
Fgodszcdwwopfx Ab Sjc
Vrátane chladiča
Stroj je vo veľmi zachovalom stave
Uľahčujeme vám vyhľadávanie: "cfs vákuová rezačka"
Okamžite a bezplatne dostanete nové ponuky e-mailom.
Vyhľadávaciu úlohu môžete kedykoľvek jednoducho ukončiť.

Informujte sa teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložiť inzerát teraz
*za inzerát/mesiac









































































































































































































