Ipm Tp400 kúpiť použité (124)
Zoradiť výsledky
- Najnižšia cena Najvyššia cena
- Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
- Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
- Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
- Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
- Relevantnosť
- Najnižšia cena
- Cena
- Najvyššia cena
- Cena
- Najnovšie inzeráty
- Dátum pridania
- Najstaršie inzeráty
- Dátum pridania
- Najkratšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najväčšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najnovší rok výroby
- Rok výroby
- Najstarší rok výroby
- Rok výroby
- Najnovšia aktualizácia
- Aktualizácia
- Najstaršia aktualizácia
- Aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z
- Výrobca
- Výrobca od Z po A
- Výrobca
- Označenie od A po Z
- Označenie
- Označenie od Z po A
- Označenie
- Model od A po Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižšia referencia
- referencia
- Najvyššia referencia
- referencia
- Najkratšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- Najdlhšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- relevantnosť
- relevantnosť
Malý inzerát
Spojené štáty americké
875 km
HAAS VF-2YT
HAASVF-2YT
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2015, pojazdová vzdialenosť osi X: 762 mm, zdvih osi Y: 508 mm, zdvih osi Z: 508 mm, celková hmotnosť: 3 500 kg, maximálna rýchlosť vretena: 8 100 ot./min, počet osí: 3, Toto 3-osé vertikálne obrábacie centrum HAAS VF-2YT bolo vyrobené v roku 2015. Stroj disponuje pojazdom osi X 762 mm, pojazdom osi Y 508 mm a pojazdom osi Z 508 mm. Pracovný stôl má rozmery 914 x 457 mm a vreteno dosahuje rýchlosť 8 100 ot/min. Ak hľadáte kvalitné možnosti obrábania, zvážte vertikálne obrábacie centrum HAAS VF-2YT, ktoré ponúkame na predaj. Pre viac informácií nás kontaktujte.
• Rozmer stola: 36" × 18" (914 × 457 mm)
• Typ kužeľa vretena: CT40
• Motor vretena: 30 HP
• Menic nástrojov: 40-násobný ATC
• Rýchloposuvy (X/Y/Z): 1000 ipm
• Pripravené: Predpríprava na pohon 4. osi; pripravené na integráciu 4./5. osi
• Poznámky: Voliteľné vreteno s priamym pohonom a prevodovkou s vysokým krútiacim momentom sú uvedené ako dostupné možnosti (je potrebné potvrdiť, či sú zahrnuté v dodávke)
Doplnkové vybavenie
• Vysokotlakové chladenie cez vreteno (1000 psi)
• Vysokotlakové záplavové chladenie
Godeza Umkepfx Anqsiu
• Šnekový systém odvádzania triesok
• 95-galónová nádrž na chladiacu kvapalinu
Malý inzerát
Holandsko
875 km
DOOSAN DNM 400 II
DOOSANDNM 400 II
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2014, pojazdová vzdialenosť osi X: 762 mm, zdvih osi Y: 435 mm, zdvih osi Z: 510 mm, výrobca ovládačov: SIEMENS, model regulátora: Sinumerik 828D, zaťaženie stola: 600 kg, maximálna rýchlosť vretena: 12 000 ot./min, výkon motora vretena: 18 500 W, počet pozícií v zásobníku nástrojov: 30, hmotnosť nástroja: 8 000 g, počet osí: 3, Trojosé vertikálne obrábacie centrum DOOSAN DNM 400 II bolo vyrobené v roku 2014. Disponuje pojazdom osi X 762 mm, osi Y 435 mm a osi Z 510 mm. Stroj má pracovný stôl s rozmermi 920 mm x 435 mm a maximálnou nosnosťou stola 600 kg. Ak hľadáte vysokokvalitné možnosti obrábania, zvážte kúpu vertikálneho obrábacieho centra DOOSAN DNM 400 II, ktorý ponúkame na predaj. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
• Kapacita a pojazdy:
• Vzdialenosť vretena od stola: 150-660 mm
• Pracovný stôl:
• Veľkosť: 920 x 435 mm
• Vreteno:
• Maximálny krútiaci moment: 117 N·m
• Kužeľ: BIG-PLUS dvojitý kontakt #40 (BT40 / CAT40)
• Chladenie: Chladiaci systém cez vreteno (v cene)
• Automatický výmenník nástrojov (ATC):
• Kapacita: 30 nástrojov (krivkovo riadené dvojrameno)
• Čas výmena nástroj-nástroj: 1,3 s
• Maximálna dĺžka nástroja: 300 mm
• Rýchloposuvy a pohyb:
• Rýchloposuv (X/Y): 36 m/min
• Rýchloposuv (Z): 30 m/min
• Maximálny pracovný posuv: 10 000 mm/min
Gsdpfxsy T I Sno Anqjiu
Dodatočné vybavenie:
• Upínače obrobkov, nástroje a držiaky nástrojov sú dostupné za príplatok (nie sú zahrnuté v cene)
Technická špecifikácia:
Veľkosť kužeľa BT 40
Malý inzerát
Leinfelden-Echterdingen
774 km
FGT Graphic Machinery - DigitalPress
XeroxNUVERA 314
Zavolať
Stav: takmer ako nový (použitý), Rok výroby: 2019, 3 x XEROX NUVERA 314
➢ Typ: Digitaldrucksystem
Giedpfx Aner Hcivsqju
➢ Hersteller: XEROX
➢ Modell: NUVERA 314
➢ Baujahr: 2 x 12-2019 / 1 x 2016
➢ Zählerstand: 40 Mio. / 42 Mio. / 58 Mio.
➢ Referenznummer: FGT 25-141
➢ Nenngeschwindigkeit: 314 Seiten/Min. (ipm)
➢ Auflösung: 4800 x 600 dpi
➢ Papierformat: Min: 5,5″ x 8″, Max: 12,6″ x 19,3″
➢ Papiergewicht: 44 g/m² – 300 g/m²
Malý inzerát
Tarnów
176 km
Digitálny tlačiarenský stroj
RicohPro C5210s
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: C099J132558, počet atramentových kaziet: 4, minimálna gramáž papiera: 53 g/m², maximálna gramáž papiera: 360 g/m², celková dĺžka: 880 mm, celková šírka: 799 mm, celková výška: 1 230 mm, Ricoh Pro C5210S + Booklet Finisher SR5080 + Decurl jednotka DU5020 + Veľkokapacitný zásobník LCIT RT4020 + Farebný ovládač E-24B
Tlačte dokumenty rýchlosťou 80 strán za minútu.
Špecifikácia:
Tlačová/kopírovacia technológia: 4-valcový suchý elektrostatický prenosový systém s interným prenosovým pásom
Fixácia: Bezoľajový pásový fixačný systém
Systémová pamäť/RAM: 640 GB (2 x 320 GB)
Podávač dokumentov: 220-hárkový automatický podávač, jednopruchové farebné obojstranné skenovanie až 220 obr./min
Rozlíšenie tlače: 1200 x 4800 dpi
Rozlíšenie skenovania: 600 dpi
Rýchlosť skenovania (čiernobielo): 110 obr./min (simplex) / 220 obr./min (duplex)
Maximálna tlačová plocha: 323 mm x 480 mm
Čas zahrievania: Menej ako 120 sekúnd
Výstupná rýchlosť: Pro C5200s: 65 str./min (plná farba/čiernobielo) Pro C5210s: 80 str./min (plná farba/čiernobielo)
Kapacita papiera: Zásobník 1: 2 x 1 250 hárkov, Zásobníky 2 – 3: 2 x 550 hárkov, Obchádzkový zásobník: 250 hárkov, vrátane duplexnej podpory
Celková štandardná/maximálna kapacita: 3 850/8 250 hárkov
Formát papiera: A6 až SRA3, dĺžka až 1 260 mm
Gramáž papiera: Štandardné zásobníky: 52,3 – 300,0 g/m²,
Obchádzkový zásobník: 52,3 – 360,0 g/m²,
A4/LT zásobník (voliteľné): 52,3 – 216,0 g/m²,
SRA3 zásobník (voliteľné): 52,3 – 300 g/m²
Max. mesačná záťaž: 150 000 strán mesačne
Max. príkon: menej ako 2 400 W
Rozmery (ŠxHxV): 799 x 880 x 1 230 mm (vrátane ADF)
Hmotnosť: menej ako 262 kg
Gsdpoyzrmrsfx Anqeiu
Stav tonerov zodpovedá fotografiám v prílohe
Počítadlá:
Celkom farebných strán: 268 138
Celkom čiernobielych strán: 45 337
Špecifikácie Farebného ovládača Fiery E-24B
Typ ovládača: Vstavaný
Platforma Fiery: Fiery FS200
CPU: Intel G1820 2,7 GHz
Sieťové rozhranie: 1000Base-T / 100Base-TX / 10Base-T Ethernet, 2x
Pamäť: 2 GB
Interný HDD: 500 GB
Operačný systém: Linux
Sieťové protokoly: TCP/IP (IPv4/IPv6), SMB
Tlačový jazyk: Adobe PostScript 3 (štandard), PCL6/5c (štandard)
Maximálne rozlíšenie tlače: 1200 x 4800 dpi
Rozlíšenie skenovania: do 600 dpi
Písma: PS3: 138 fontov / PCL: 80 AGFA fontov
Ovládací panel: dotykový panel MFP
Nástroje: Štandard: Command WorkStation 5, Fiery Scan, Printer Delete Utility, Fiery Web Tools, Fiery VUE, Secure Print, Voliteľné: Fiery Impose, Fiery Compose, Color Profiler Suite ES-2000, Productivity Package, Spot On, Hot Folders, Auto Trap
Nástroje správy farieb: ColorWise
Kalibrácia: ES-2000 (voliteľné)
Napájanie: 100–240 V/3.0A/50-60 Hz
Max. príkon: 180 W
Rozmery (ŠxHxV): 124,3 x 362,5 x 294,6 mm
Hmotnosť: 5,5 kg
Malý inzerát
Zwevegem
1 196 km
Štandardizačná linka
InotecStandarisatielijn
Zavolať
Stav: použitý, 2 x "Inotec" twin-shaft paddle mixers 2,600L
Model: IPM 2000
All stainless steel construction
Twin-shaft paddle mixer
Intermeshing mixer design
Usable volume: 2,000 L
Dimensions (L x W x H): approx. 4,100 x 1,500 x 2,700 mm
1 front discharge flap
Equipped with load cells
18 kW
In very good condition
Function-tested
+
2 x discharge conveyors
Type IFB 1300/800
All stainless steel construction
To be positioned under the discharge valves of the mixers
Plastic belt
Discharge height approx. 1,200 mm into standard bins / Dolav
In very good condition
Function-tested
+
2 x Loader for standard bins
Type IHV 2000-300
All stainless steel construction
Suitable for 200L or 300L standard bins
Dimensions (L x W x H): approx. 900 x 1,300 x 4,020 mm
1.6 kW
In very good condition
Function-tested
+
Inclined screw conveyor with feed belt
Inclined screw conveyor
Type IFS 5600/400
All stainless steel construction
Mobile design
5.3 kW
Screw diameter 400 mm
Loading height 800 mm
Discharge height 3,200 mm
In very good condition
Function-tested
+
Feed conveyor
All stainless steel
White plastic belt
Belt width 700 mm
Belt length 2,500 mm
Discharge height 2,800 mm
In good condition
Function-tested
Gjdpfx Ansy Th Trsqsiu
+
Control cabinet
Type IPL 05-02-N
Total 58 kW
3x 400 V - 50Hz 98A
Year of manufacture 2003
Dimensions (L x W x H): approx. 1,800 x 550 x 1,800 mm
PLC control Siemens S7-300 + Simatic Panel OP270
+ Inspection ladder/platform
All machines are fully mechanically and electrically checked and tested. Parts showing visible wear are proactively replaced in our workshop.
Malý inzerát
Španielsko
875 km
MILLTRONICS RH 20
MILLTRONICSRH 20
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2014, pojazdová vzdialenosť osi X: 1 016 mm, zdvih osi Y: 559 mm, zdvih osi Z: 610 mm, celková hmotnosť: 6 125 kg, maximálna rýchlosť vretena: 10 000 ot./min, výkon motora vretena: 18 000 W, počet osí: 3, This 3-axis vertical machining center, MILLTRONICS RH 20, was manufactured in 2014. It features an impressive table size of 1,372 mm x 508 mm and an X-axis travel of 1,016 mm. The machine is equipped with an automatic 24-station tool changer and a spindle speed of 10,000 rpm. If you are seeking high-quality machining capabilities, you should consider the MILLTRONICS RH 20 machine we are offering for sale. Contact us for further details.
• Table size: 1,372 mm x 508 mm (54" x 20")
• Spindle nose to table: 102-711 mm (4"-28")
• Spindle torque: 122 N-m (90 ft-lb)
• Gearbox: 2-speed torque range
• Automatic tool changer: 24-station double arm
• Max. tool diameter: 75 mm (3")
Gjdpfjy Igkxox Anqeiu
• Max. tool length: 300 mm (11.8")
• Rapid traverse (X/Y/Z): 24/24/15 m/min (945/945/600 ipm)
• Control system: Milltronics CNC with 15" color LCD
• Power requirement: 30 kVA / 80 A
• Voltage: 208-240 V, 3-phase
Technical Specification
Taper Size ISO 40
Malý inzerát
Česká republika
875 km
STUDER S30 LEAN PRO
STUDERS30 LEAN PRO
Zavolať
Rok výroby: 1999, stav: pripravené na použitie (použité), pojazdová vzdialenosť osi X: 275 mm, zdvih osi Z: 1 050 mm, výrobca ovládačov: FANUC, model regulátora: Series 16-T, počet osí: 2, Cylindrical grinding machine from 1999. This STUDER S30 LEAN PRO offers a maximum table swivel of 8.5 degrees, an X-axis travel of 275 mm, and a Z-axis travel of 50 mm. If you are looking for high-quality grinding capabilities, you should consider the STUDER S30 LEAN PRO machine that we have for sale. Contact us for further details.
TECHNICAL DATA:
- Centre height: 175 mm (6.9")
- Centre distance: 1,000 mm (39.4")
- Longitudinal slide max. travel: 1,050 mm (41.4")
- Longitudinal slide speed (VT): 10,000 mm/min (394 ipm)
Godpfxjy Hi T Hj Anqjiu
- Longitudinal slide resolution: 0.001 mm (0.00004")
- Maximum table swivel (centre distance 1,000): 8.5 degrees
- Wheelhead slide max. travel: 275 mm (10.8")
- Wheelhead slide speed (VT): 10,000 mm/min (394 ipm)
- Wheelhead slide resolution: 0.001 mm (0.00004")
- Max. workpiece weight between centers: 130 kg (286 lbs)
- Max. torque (Mmax): 160 Nm (116 ft lbs)
- Workhead: Non-swiveling, roller bearing, AC servo drive
- Workpiece spindle stock option: Camlock adapter
- Tailstock taper: Morse 3
- Tailstock quill stroke: 35 mm (1.37")
- Control unit: Fanuc Series 16 (32-bit processors, ISO and pictogram programming)
- Wheelhead variants:
- Revolver spindle head U left 400x80 mm
- Revolver spindle head U left 500x80 mm
- Grinding wheel right 400x40 mm
- Grinding wheel right 250x25 mm
- Internal grinding device: For belt-driven spindles Ø100 mm
- Maximum grinding length (Ls): SPW + b - 80 mm
- Max. diameter with steady rest (ØF): 129 mm
- Max. diameter with closed steady rest (ØL): 140 mm
- Operating hours: 47,550
- Condition: Well maintained
*The internal grinding spindle was not in use for a long time as it was deactivated due to a fault in the frequency converter.
Malý inzerát
Weiterstadt
816 km
Zváracia jednotka
FroniusTranspuls Synergic 5000 Schweißgerät
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2003, číslo stroja/vozidla: 18220203, System pre automatizované robotické zváranie
Sieťové napätie: 3 x 400 V
Tolerancia sieťového napätia: + /- 15 %
Sieťová frekvencia: 50 / 60 Hz
Poistka siete: 35 A pomalá
Primárny trvalý prúd: 18 - 29,5 A – 100 % pracovný cyklus
Primárny trvalý výkon: 13,1 kVA
Účinník: 0,99
Účinnosť: 0,9
Rozsah zváracieho prúdu:
MIG/MAG: 3–500 A
Oblúková elektróda: 10–500 A
TIG: 3–500 A
Zvárací prúd:
40 % pracovný cyklus: 500 A
60 % pracovný cyklus: 450 A
100 % pracovný cyklus: 360 A
Rozsah zváracieho napätia:
MIG/MAG: 14,2 – 39,0 V
Oblúková elektróda: 20,4 – 40,0 V
TIG: 10,1 – 30,0 V
Max. zváracie napätie: 49,2 V
Napätie naprázdno (OCV): 70 V
Rozmery (mm) V x Š x H: 626 x 287 x 477 mm
Hmotnosť: 35,6 kg
Obsah dodávky:
- Zvárací zdroj na oceľovom podstavci (rozhranie RS 422)
- Chladiace zariadenie (FK 4000-R)
- Roboticý podávač drôtu Fronius VR 1500 4R/W/E
- Napájacie napätie 55 V DC
Gjdjqpgntepfx Anqeiu
- Menovitý prúd 4 A
- Priemer drôtu 0,8 – 1,6 mm
- Rýchlosť podávania drôtu 0,5 – 22 m/min
- Krútiaci moment 4 Nm
- Krytie IP 21
- Rozmery d x š x v 405 x 208 x 205 mm
- Hmotnosť 7 kg
- Pohon so 4 kladkami
- Max. tlak ochranného plynu 7 bar
- Chladiaca kvapalina: Originál Fronius
- Max. tlak chladiacej kvapaliny 6 bar
- Zvárací horák
- Robacta Drive W/E/6,25m
- Hadicový balík 6,5 m
- Rôzne spotrebné diely (napr. oblúkové koleno, plynová hubica, kontaktné špičky)
- Odsávacia jednotka s integrovaným vedením hadice
Malý inzerát
Trittau
851 km
Skrutkový kompresor
Atlas CopcoGA5VSD+ FF
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2023, Funkcionalita: plne funkčný, Screw Compressor
Manuf. Atlas Copco, Model GA5VSD+ FF
Year: 2023
Technical Data
Manufacturer: Atlas Copco
Model: GA 5VSD+ FF (with integrated refrigerant dryer)
Year of manufacture: 2023
Version: Floor-mounted
Control System: Elektronikon
Max. operating pressure: 12.75 bar
Motor speed: 4500 rpm
Rated power: 5.5 kW
Dimensions: approx. L 1.2 x W 0.70 x H 1.40 m + additional air receiver
Weight: approx. 270 kg + additional air receiver
Special Features
Gsdpfxoyylqne Anqjiu
- Includes 250-litre compressed air receiver, up to 11 bar
- Oil-injected screw compressor with variable speed drive (VSD+),
automatically adjusts motor speed to the air demand, resulting in high energy savings.
- "FF" stands for "Full Feature", indicating an integrated refrigerant dryer
- Cooling system: Air-cooled
- Integrated refrigerant dryer provides dry compressed air immediately after the compressor
- iPM motor: Highly efficient permanent magnet motor, increasing overall efficiency.
All information without guarantee.
A powered demonstration is possible at any time in our showroom.
Malý inzerát
Oradea
245 km
SPIRAMATIC JIG MILL frézka
DEVLIEG43H-72 SPIRAMATIC
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), POUŽITÝ DEVILIEG 43H-72 SPIRAMATIC JIG MILL
Vybavenie:
Priemer vretena – 4"
Upínanie vretena – No. 50 NMTB
Pozdĺžna dráha vretena – 20"
Rozmery stola – 35" x 72"
Pozdĺžny posuv (X) – 72"
Odťah stola – 16"
Zvislý pohyb hlavy – 52"
Otáčky vretena (16 stupňov) – 21 až 1000 ot./min
Posuvy vretena (8 stupňov) – 0,002" až 0,024"
Posuvy frézovania X a Y (16 stupňov) – 0,5 až 36 IPM
Rýchloposuv vo všetkých smeroch
Pribl. pôdorys – 205" x 146" x 126"
Hmotnosť, približne – 14 515 kg
Rozmery: spredu-dozadu x zprava-doľava – 11'8" x 16' (so zasúvacími krytmi) x výška: 10'10"
Všetko príslušenstvo/microbory z obrázkov bude dodané spolu so strojom a je zahrnuté v konečnej cene.
Cena: 14 700 EUR + DPH, dohodou, FCA: Oradea/Rumunsko
Zmena, chyba a medzipredaj vyhradené.
Gedpfx Aneimd H Nsqsiu
Malý inzerát
Metzingen
767 km
Obrábacie centrum
HellerH 8000
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2020, Funkcionalita: plne funkčný, prevádzkové hodiny: 5 800 h, pojazdová vzdialenosť osi X: 1 250 mm, zdvih osi Y: 1 200 mm, zdvih osi Z: 1 100 mm, výška obrobku (max.): 1 400 mm, hmotnosť obrobku (max.): 2 000 kg, výrobca ovládačov: Siemens, model regulátora: 840D SL, krútiaci moment: 1 146 Nm, otáčky (max.): 8 000 ot./min, Značka / typ stroja: HELLER / H 8000
Prevádzkové hodiny: 5800
Rok výroby: 2020
Ovládanie: Siemens 840D SL
Vreteno: EPC-jednotka (8 000 ot./min, 60 kW, 1 146 Nm)
Upínací systém nástrojov: SK50
Zásobník / počet pozícií: regálový zásobník s 265 miestami
Otočný stôl: 360.000° X 0,001°
Chladiaca jednotka: KNOLL, KF 600, IČZ 70 bar (preplach pracovného priestoru)
Gisdpfeu Urgbjx Anqju
Pracovný rozsah XYZ (mm): 1250 / 1200 / 1100
Veľkosť palety (mm): 800 x 800
Upínanie obrobku: mechanické
Doplnkové možnosti / špeciálne vlastnosti: držák pre nástrčné hlavy MSK; rádiový prijímač meracieho tastera (RENISHAW); rýchla kontrola zlomenia vrtáka (SBBK); rozhranie pre odsávanie; ofuk dverí obsluhy; kódovanie nástroja; kontrola chodu dopravníka triesok; integrovaný monitoring nástroja a kolízií; 3-farebná signalizačná lampa; zvýšená hmotnosť nástroja 35 kg; škrabkový dopravník pre mokré obrábanie; chladič chladiacej kvapaliny; indikátor posuvu; tangenciálne riadenie.
Malý inzerát
Maďarsko
875 km
FADAL 4020 FX
FADAL4020 FX
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2007, pojazdová vzdialenosť osi X: 1 016 mm, zdvih osi Y: 508 mm, zdvih osi Z: 508 mm, zaťaženie stola: 1 652 kg, celková hmotnosť: 4 990 kg, maximálna rýchlosť vretena: 8 000 ot./min, výkon motora vretena: 16 000 W, hmotnosť nástroja: 6 800 g, počet osí: 3, This 3-axis vertical machining center FADAL 4020 FX was manufactured in 2007. It features an impressive X-axis travel of 1,016 mm, Y-axis travel of 508 mm, and Z-axis travel of 508 mm. The machine boasts a robust table size of 1,219 x 508 mm and a maximum table load of 1,652 kg. If you are looking for high-quality machining capabilities, you should consider the FADAL 4020 FX machine we are offering for sale. Contact us for further details.
• Table
• Size: 48" x 20" (1,219 x 508 mm)
• T-slots: 5 x 18 mm x 95 mm
• Feed Rates
Gedpfx Asyn Eh Ionqjiu
• Cutting feed (X/Y/Z): 800 ipm (20.32 m/min)
• Rapid traverse: 1,000 ipm (25.4 m/min)
• Accuracy
• Positioning accuracy: ±0.0002" (±0.0050 mm)
• Repeatability: ±0.0001" (±0.0025 mm)
• Spindle
• Orientation: Electromechanical
• Drive: AC vector drive
• Power
• Spindle motor: 17.75 hp (22.1 hp peak)
• Torque: 39 ft-lbs (78 ft-lbs peak)
• Optional high torque: 15 hp / 227 ft-lbs
• Tool Changer (ATC)
• Capacity: 21 tools (30 optional)
• Selection: Random, bi-directional
• Max. tool diameter: 76 mm (114 mm without adjacent tools)
• Max. tool length: 381 mm
• Machine Data
• Power requirement: 76 A, 230 V, 3-phase
• Air requirement: 120 psi, 15 scfm
Technical Specification
Taper Size ISO 40
Malý inzerát
Nemecko
875 km
Hyundai WIA LM 1800 TTSY
HyundaiWIA LM 1800 TTSY
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2025, maximálna rýchlosť vretena: 5 000 ot./min, zdvih osi Y: 100 mm, celková výška: 2 080 mm, celková hmotnosť: 8 500 kg, maximálna dĺžka produktu: 3 650 mm, počet osí: 4, This 4-axis Hyundai WIA LM 1800 TTSY was manufactured in 2025 and features a maximum turning diameter of Ø230 mm and a turning length of 673 mm. It offers a spindle speed of up to 5,000 rpm and a bar capacity of Ø65 mm. The machine is equipped with a built-in motor spindle, two 12-station turrets, and rapid traverse rates that ensure efficient operation. Ideal for complex turning applications. Contact us for more information about this machine.
• Packaging: Original packaging
• Capacity:
• Swing over bed: Ø290 mm
• Max. turning diameter: Ø230 mm
• Max. turning length: 673 mm
• Bar capacity (main/sub): Ø65 mm
• Chuck size (main/sub): Ø210 mm
• Spindle:
• Spindle bore (main/sub): Ø76 mm
• Motor (max/cont.) (main/sub): 22/11 kW (30/15 HP)
• Torque (max/cont.) (main/sub): 358/214 Nm (264/158 lbf ft)
• Spindle type: Built-in motor
• Spindle nose: A2-6
• C-axis indexing (main/sub): 0.001°
• Feed / Axes:
• Travel (X1/X2): 165/195 mm
• Travel (Z1/Z2): 700/720 mm
• Travel (ZB): 668 mm
• Speed (X1/X2): 20/20 m/min (787/787 ipm)
• Rapid traverse (Z1/Z2): 40/40 m/min (1,575/1,575 ipm)
• Rapid traverse (Y): 7.5 m/min (295 ipm)
• Rapid traverse (ZB): 40 m/min (1,575 ipm)
• Slide type (X/Y): Box guideways
• Slide type (Z): Linear guideway
• Turret:
• Number of tools: 2 × 12 (24)
• Tool size (OD): Ø20 mm
• Tool size (ID): Ø32 mm
• Indexing time: 0.15 sec
• Y-axis type: Wedge type
• Driven tooling:
• Milling tool speed: 5,000 rpm
• Motor (max/cont.): 5.5/1.1 kW (7.4/1.5 HP)
• Torque (max/cont.): 47/14 Nm (34/10 lbf ft)
• Collet size: ER25
• Type: BMT55
• Tank capacities:
• Coolant tank: 300 L (79.3 gal)
• Lubrication tank: 4 L (1.06 gal)
• Power supply:
• Electrical capacity: 60 kVA
• Power cable thickness: Over 50 mm²
Gedpsycvzbefx Anqoiu
• Voltage: 220/60 (200/50)
• CNC / Control: FANUC 31i-B Plus / SIEMENS 840D
Malý inzerát
Metzingen
767 km
Horizontálne obrábacie centrum
HellerHF 3500
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2017, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 710 mm, zdvih osi Y: 750 mm, zdvih osi Z: 710 mm, krútiaci moment: 201 Nm, výrobca ovládačov: Siemens, model regulátora: 840D SL, šírka stola: 500 mm, dĺžka stola: 400 mm, otáčky (max.): 12 000 ot./min, maximálna rýchlosť vretena: 12 000 ot./min, prívod chladiacej kvapaliny: 50 lišta, výkon motora vretena: 46 000 W, počet vretien: 1, počet pozícií v zásobníku nástrojov: 50, montážny priemer: 100 mm, Výbava: dopravník triesok, otáčky plynule nastaviteľné, Rok výroby: 2019
Ovládanie: Siemens 840 D SL
Vreteno: SC100 12000 ot./min, 46 kW, 201 Nm
Systém upínania nástrojov: HSK 100
Zásobník / pozície: reťazový / 50
Otočný stôl: 3+2 (360 000° x 0,001°)
Gisdpfjyk D U Sox Anqeu
Chladiaci systém: Interlit TMF 300; Vnútorné chladenie 50 bar (oplach pracovného priestoru)
Pracovný rozsah XYZ (mm): 710 / 750 / 710
Veľkosť palety (mm): 400 x 500
Upínanie obrobku: Hydraulické 200 bar
Doplnkové možnosti, špecifiká: rádiový prijímač pre merací taster (RENISHAW); pneumatická kontrola odistenia na meracom tastre; pneumatická kontrola opierok na prípravnom stanovišti; zariadenie na ofuk skla ovládacích dverí; rýchla kontrola zlomenia vrtáka (SBBK); automatické dvere na pracovisku WSRP; stavová signalizácia; integrovaný monitoring nástrojov (IPM) s kontrolou na minimalizáciu poškodenia stroja pri kolíziách; rozhranie pre odsávanie emulzie; zariadenie na odsávanie emulzie; pásový dopravník na mokré obrábanie; rozhranie pre robota; MSK; Balluff systém identifikácie nástrojov formát HL 06;
Malý inzerát
Bristol
1 616 km
2018 HAAS Mini Mill
HAASMini Mill
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, Nádherný stroj zo skúšobného zariadenia univerzitného výskumu, ktorý bol veľmi málo používaný. Fotografie boli zhotovené po príchode stroja, ešte pred čistením!
Vyrobené v roku 2018: HAAS Mini Mill
Ovládanie stroja: HAAS CNC
Veľkosť stola: 915 x 305 mm
Posuvy stroja (X/Y/Z): 406 x 305 x 254 mm
Vzdialenosť vretena od stola: 100 – 346 mm
Nosnosť stola: 500 lb (cca 227 kg)
Otáčky vretena: max. 6 000 ot./min
Rýchloposuv (X/Y/Z): 15 m/min
Maximálny pracovný posuv: 13 m/min
Typ výmeny náradia: karuselový
Kapacita zásobníka náradia: 10 pozícií
Čas výmeny nástroja: 4,2 sekundy
Max. hmotnosť nástroja: 5,4 kg
Pohon vretena: 7,5 HP
Výbava: kužeľ vretena 40, 10-polohový automatický výmeník nástrojov, chladiaci systém, tuhé závitovanie, náradie a manuály
Ovládanie: HAAS
Gisdewzyd Eopfx Anqou
Špecifikácia: pojezd X406 Y305 Z254 mm | 8000 ot./min | BT40
Príslušenstvo: kužeľ vretena 40, 10-polohový automatický výmeník, chladiaci systém, tuhé závitovanie, náradie a manuály
Malý inzerát
Metzingen
767 km
Horizontálne obrábacie centrum
HellerMCH 280 C
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, prevádzkové hodiny: 40 933 h, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 1 000 mm, zdvih osi Y: 1 000 mm, zdvih osi Z: 1 000 mm, výrobca ovládačov: Siemens, model regulátora: 840D PL, šírka stola: 630 mm, dĺžka stola: 630 mm, maximálna rýchlosť vretena: 8 000 ot./min, počet vretien: 1, Výrobca stroja / typ: HELLER / MCH 280 C
Prevádzkové hodiny: 40 933 h
Rok výroby: 2007
Ovládanie: Siemens 840D PL
Vreteno: 8 000 ot/min (43 kW/822 Nm)
Upínací systém nástrojov: HSK 100
Giodoxwpmxspfx Anqou
Zásobník / počet miest (voliteľné): Regál / 234 miest (ovládací panel pri vkladaní nástrojov s terminálom)
Otočný stôl: 360 000° X 0,001°
Chladiace zariadenie: KNOLL, VRF 250, IKZ 70 bar (preplach pracovného priestoru)
Pracovný rozsah XYZ (mm): 1000 / 1000 / 1000
Veľkosť palety (mm): 630 x 630
Upínanie obrobku: mechanické
Prídavné možnosti: Prijímač pre bezdrôtovú meraciu sondu (RENISHAW); rozhranie pre odsávanie emulzie; zvýšené zaťaženie palety; kontrola zlomenia vrtáka; signalizačná lampa; rozhranie pre odsávanie emulzie; integrované monitorovanie nástroja IPM a kolízií; signalizačná lampa; čistenie držiaka nástroja; kódový čip nástroja; rozhranie pre ovládací ručný panel;
Malý inzerát
Nemecko
718 km
CNC obrábacie centrum
HellerMCH 250
Zavolať
Rok výroby: 2006, stav: pripravené na použitie (použité), Travel X/Y/Z: 800mm/800mm/800mm, feed force X/Y/Z: 15,000N/15,000N/17,500N, feed rate X/Y/Z: 50m/min, max. rotary table speed: 25 rpm, spindle diameter: 100mm, tool holder: HSK 100, spindle power S1-100%: 40kW, spindle speed: 6,000 rpm. Magazine positions for max. tool diameter of 280mm: 23. Max. pallet dimensions X/Y: 630mm/630mm, max. pallets in system: 6, coolant tank capacity: 1,500l, 50 bar high-pressure pump flow rate: 22l/min. Machine dimensions X/Y/Z: approx. 6,300mm/4,900mm/4,000mm, weight: approx. 19,300kg, control: Siemens 840D powerline, operating hours: 74,637h. Includes integrated IPM tool monitoring, remote diagnostics via modem, Renishaw MP10 probe, 4-position rotary storage RSP, chip conveyor, coolant system with Knoll VRF 250 vacuum rotary filter, pallet changer, 6x pallets (4x clamping towers with universal clamping rails), approx. 100x HSK 100 tool holders, and Losma filtration unit. Documentation available. On-site inspection possible. Expected to be available from the end of January 2025.
Giedpfouxdhuex Anqsu
Malý inzerát
Erith
1 426 km
Povrch brúska
NEW DCMIG 280 SD Rotary Table Surface Grinder
Zavolať
Stav: nový, IG 280 SD Technické špecifikácie
Motory
- Motor brúsneho vretena: 20 HP, 200 – 2330 ot./min
- Motor rotačného stola: 1 HP, 5 – 70 ot./min
- Servomotor osy Z: 2 kW
- Čerpadlo chladiacej kvapaliny: 3/4 HP, 45 galónov za minútu (GPM)
Stôl
- Priemer: 24"
- Vlastnosti stola:
- Priame vákuové/tlakové prívody cez vreteno
- Elektromagnetická upínacia doska jemnej pólovej štruktúry, premenlivá sila, 3/4"
- Voliteľná výbava stola:
- Priemer 18"
- T-drážky alebo predvŕtaný podľa požiadaviek zákazníka
- Kontaktujte technického špecialistu DCM pre ďalšie možnosti prispôsobenia a upínania stola
Kapacita
- Maximálny výkyvný priemer: 27"
- Maximálna výška obrobku:
- 11" so segmentovým brúsnym kotúčom
- 12" s kotúčom typu 2A2T
Možnosti brúsnych kotúčov
- Sady segmentových kotúčov: 12" alebo 15" priemer
- Kotúč typu 2A2T: 12" priemer
- Kotúč typu 6A2: 8" priemer
- Upínacia doska Cortland: 12" alebo 15" priemer
- Kontaktujte technického špecialistu DCM ohľadne širokej ponuky dostupných brúsnych materiálov
Posuvný systém
- Servo poháňaná os Z s presným guličkovým skrutkovým pohonom a enkodérom
- Nastaviteľná rýchlosť posuvu od 0,0006 do 0,1000 palca/min
- AC motorom poháňaná os Y
Elektrické požiadavky
- 230V, 50/60Hz, 3-fázové
- V prípade iných napätí kontaktujte technického špecialistu DCM
Rozmery
- Šírka: 80"
- Hĺbka: 68"
- Výška: 90"
Hmotnosť
- Stroj so systémom na zber kovového odpadu: 5 480 libier
- Elektrický rozvádzač: 960 libier
Funkcie IG 280 SD
• 24" elektromagnetická upínacia doska s premenlivou silou a automatickým demagnetizačným cyklom
• 20 HP brúsny motor s premenlivými otáčkami
• Vákuový/tlakový prívod cez vreteno
• Integrovaný systém zberu aerosólov a cirkulácie chladiacej kvapaliny pre čisté a konzistentné brúsenie
• Programovateľné dotykové HMI ovládanie
• Manuálny pulzný generátor pre presné polohovanie v osi Z
Gisdpfx Anjubbp Soqeu
• Interná pamäť na ukladanie receptov brúsnych procesov pre rýchlu prestavbu
• Ochrana heslom a funkcia zablokovania obsluhy
• Automatické pripomienky pravidelnej údržby
• Zastavaná plocha 76" x 64"
Malý inzerát
Erith
1 426 km
Povrch brúska
NEW DCMIG 482 SD Rotary Table Surface Grinder
Zavolať
Stav: nový, Funkcionalita: plne funkčný, Špecifikácie IG 482 SD
Motory
Hlavný motor brúsneho vretena: 50 HP, 200 - 1180 ot/min
Motor rotačného stola: 3 HP, 5 - 70 ot/min
Servomotor zdvihového stĺpca: 5 kW
Čerpadlo chladiacej kvapaliny: 3/4 HP, 45 gal/min (GPM)
Stôl
Priemer: 48" (1 220 mm)
Vlastnosti stola:
- Vnútorný systém pre podtlak resp. tlak cez vreteno
- Elektromagnetická upínacia doska s jemným pólovaním, 3/4" so nastaviteľnou silou
Pre individuálne riešenia upínania a stola kontaktujte technického špecialistu DCM
Kapacita
Max. priemer otáčania: 52" (1 320 mm)
Max. výška obrobku: 12" (305 mm) s odsunutými segmentmi
10-1/2" (267 mm) s brúsnym kotúčom 2A2T
Možnosti brúsnych kotúčov
Brúsny kotúč 2A2T – superabrazívny alebo konvenčné segmenty
Priemer: 26" (660 mm)
Držiak a segment Cortland Style
Priemer: 26" (660 mm)
Pre širokú ponuku brúsnych materiálov kontaktujte technického špecialistu DCM
Posuvový systém
Servomotorický pohon osi Z s presným guličkovým skrutkovým mechanizmom a enkodérom
Nastaviteľná rýchlosť posuvu: 0,0006 – 0,1000 IPM (palce/min)
Servopohon osi X pre presné polohovanie
Elektrické požiadavky
Napájanie: 460 V, 50/60 Hz, 3-fázové
Pre prevádzku na inom napätí kontaktujte technického špecialistu DCM
Gjdpfx Asubbqisnqeiu
Rozmery a hmotnosť
Šírka: 137" (3 480 mm), hĺbka: 82" (2 085 mm), výška: 88" (2 235 mm)
Hmotnosť stroja s odvodom kalu: cca 14 500 lbs (6 580 kg)
Hmotnosť elektrického rozvádzača: cca 1 500 lbs (680 kg)
VLASTNOSTI IG 482 SD
• Elektromagnetický kruhový stôl s priemerom 48" a variabilnými otáčkami, cyklus automatického demagnetizovania
• 50 HP motor brúsneho vretena
• Integrovaná filtrácia chladiacej kvapaliny a systém odparovania hmly
• Jednoduché ovládanie cez dotykovú obrazovku
• PLC Mitsubishi FX5U
• 3 brúsiace režimy – konvenčný, prírastkový a brúsenie na výšku
• Funkcia prebrus umožňuje opakovanie predošlého cyklu bez preprogramovania
• Kontinuálne brúsenie – automatické striedanie cyklov 1, 2 a 3
• Servomotorické presné riadenie osí Z a X s absolútnym referenčným bodom
• Priečny posuv osi X s ručným generátorom impulzov
• Kompenzácia spätného chodu na oboch osiach
• Ochrana heslom a blokovanie obsluhy
• SECS/GEM rozhranie pre prepojenie s SCADA softvérom tretích strán
• Automatické pripomienky rutinného servisu
• Pôdorys: 120" x 82" (3 050 x 2 085 mm)
Malý inzerát
Oak Forest
7 734 km
Vertikálne obrábacie centrum
SpinnerMicroturn LTBS
Zavolať
Stav: použitý, Spinner MICROTURN 52 LTBS
Submikronové sústružno-frézovacie centrum s Y a B-osou a dvojitými vretenami
AUTOMATIZÁCIA PRIPRAVENÁ – MC0122
Giodpsyzkdcefx Anqsu
Menej ako 300 motohodín
Bez podávača tyčí
Nástroje a sondy zahrnuté—pre všetky 3 vretená? BMT45 sonda ostáva. Nástroje nie sú súčasťou dodávky.
Skľučovadlá a príslušenstvo zahrnuté: Áno
Chladiaca kvapalina: používaná na báze vody
V akom type prevádzky je stroj? Výskum a vývoj v oblasti výkonnostných dielov pre vstrekovače a turbodúchadlá
Technické údaje
Pracovná oblasť:
Max. upínací priemer: 608 mm (23,9")
Max. sústružený priemer: 150 mm (5,9")
Max. dĺžka sústruženia: 250 mm (9,8")
Posuvy:
X: 600 mm (23,6")
Z: 350 mm (13,8")
Revolver Y1: ±50 mm (1,9")
Frézovacie vreteno Y2: ±50 mm (1,9")
B-os: 180°
Rýchloposuvy:
X: 24 m/min (944,8 ipm)
Y: 15 m/min (590,6 ipm)
Z: 24 m/min (944,8 ipm)
Vreteno č.1 (ľavé) / č.2 (pravé):
Kvapalinou chladené motorové vreteno so servopohonom C-os a enkodérom na synchronizované obrábanie.
Vnútorný priemer vretena: 52 mm (2,0")
Otáčky: 5 200 ot/min
Výkon (S6 40%): 16,5 kW (22,1 hp)
Krútiaci moment (S6 40%): 110 Nm (81,1 ft-lb)
Upínacia plocha vretena: DIN 55026-A6
Frézovacie vreteno s B-osou:
Max. otáčky: 12 000 ot/min
Výkon (S6 40%): 9 kW (12 hp)
Krútiaci moment (S6 40%): 21 Nm (15,4 ft-lb)
Rozsah natočenia: ±180°
Polohovacie meranie: rotačný enkodér
Upínanie: hydraulické
Revolver:
Staníc: 12 / BMT45
Otáčky poháňaných nástrojov: 8 000 ot/min
Výkon (S3 25%): 4,3 kW (5,8 hp)
Krútiaci moment (S3 25%): 13,6 Nm (10 ft-lb)
Zásobník nástrojov:
Počet staníc: 72
Typ držiaka: HSK40
Max. dĺžka nástroja: 105 mm (4,1")
Max. priemer nástroja: 88 mm (3,5")
Max. priemer pri voľnom vedľajšom mieste: 100 mm (3,9")
Rozmery a elektrické údaje:
Technické prevedenie podľa CE noriem.
Rozmery stroja: 3030 x 2840 x 2890 mm (119,3" x 111,8" x 113,8")
Hmotnosť stroja: 7 700 kg (16 976 lbs)
Prevádzkové napätie: 3 x 400 V (±10%)
Frekvencia: 60 Hz (±2%)
Elektrické pripojenie: TN sieť (5-žilové)
Štandardná výbava:
• 72-stanový zásobník nástrojov na hornej časti stroja
• Hydraulická brzda vretena 1
• Hydraulická brzda vretena 2
• Preplach vretena 1 (prepínateľný medzi chladiacou kvapalinou a stlačeným vzduchom)
• Preplach vretena 2 (prepínateľný medzi chladiacou kvapalinou a stlačeným vzduchom)
• CNC nastavenie upínacej sily na vretene 1 – vhodné na komfortné nastavovanie z CNC programu alebo obrazovky
• CNC nastavenie upínacej sily na vretene 2 – vhodné na komfortné nastavovanie z CNC programu alebo obrazovky
• Lineárny nástrojový suport s prívodom chladiacej kvapaliny
• Signálna lampa
• Zadný výstup dopravníka triesok – vrátane podávacieho čerpadla s tlakom 5 bar pri 20 l/min alebo 3,7 bar pri 83 l/min
• Vysokotlakový chladiaci systém s dodatočnou 230 l (61 gal) nádržou
• Max. tlak 22 bar (319 psi)
• Renishaw sonda na meranie nástrojov v osiach X/Y/Z
• Príprava na jednotku na zber emulznej hmly
• Automatické dvere obsluhy – otvorenie na konci programu, zatvorenie pri štarte, vrátane potrebných bezpečnostných technológií. Vhodné na ručné alebo automatizované nakladanie.
• UNIROB univerzálne rozhranie robota cez štandardný konektor v rozvádzači s týmito signálmi:
• Bezpečnostné signály (núdzové zastavenie, signály dverí atď.)
• Štandardné signály cez Profinet PN bus coupler cez RJ45 modul. Inak podľa špecifikácie Unirob-V2021.
CNC riadiaci systém
Malý inzerát
Oak Forest
7 734 km
Obrábacie centrum
Willemin-MacodelSA Model 308B
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2014, Willemin-Macodel SA Model 308B, 5-osové obrábacie centrum
Rok výroby: 2014
X: 160 mm
Y: 120 mm
Z: 150 mm
Počet osí: 5
Výkon: 7 hp
Otáčky: 30 000 ot./min
Zásobník náradia ATC: 28 pozícií
Gedpfjy Abcxjx Anqsiu
Upínanie: HSK E32
Willemin-Macodel SA Model 308B, 5-osové obrábacie centrum (2014)
X1: 160 mm (6,300")
Y1: 120 mm (4,720")
Z1: 150 mm (5,910")
A1: 360,000°
B1: 130,000°
Upínanie: HSKE32
Rýchloposuvy: 30 m/min (1 181 ipm)
Vybavenie:
5 osí
Zásobník náradia s 28 pozíciami
30 000 ot./min
Rozpoznávanie paliet
Požiarna ochrana
Automatický hasiaci systém
Filtrácia olejovej hmly
Pečať dôvery
Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Malý inzerát
Oak Forest
7 734 km
Viacvretenový stroj
DavenportHybrid
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2024, Vyrobené: 2024
Chip Blaster vysokotlakové čerpadlo
8-portový programovateľný vysokotlakový rozvádzač
1000 PSI
12-portový chladiaci rozvádzač s uzatváracími ventilmi
Zberač dielov
Podvreteno a prídavné zariadenie na zadné obrábanie
Hnací motor vretena: 5,00 Nm (menovitý krútiaci moment)
Max. otáčky: 5000 ot/min
Pohonné motory (X & Z): 2,1 Nm, 3000 ot/min (X má brzdu)
Posuv Z: 200 mm zdvih
Rýchlobežná rýchlosť (Z): 25,4 m/min
Posuv X: 111 mm zdvih
Rýchlobežná rýchlosť (X): 5,08 m/min
Krížové sane
Motory: 2,1 Nm, 3000 ot/min (4. X motor má brzdu)
1. posuv: 66,7 mm zdvih
2. posuv: 50,8 mm zdvih
3. posuv: 188 mm zdvih
Godpeyzkbhjfx Anqeiu
4. posuv X: 44,5 mm zdvih
4. posuv Z: 103 mm zdvih
Rýchlosť posuvu: 5,08 m/min
Špecifikácie je potrebné overiť kupujúcim.
Malý inzerát
Čína, Ľudová republika
6 743 km
CNC brúsička ozubených kolies
Gleason-PfauterP400G CNC Gear Grinder
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2001, Funkcionalita: plne funkčný, priemer kolesa: 350 mm, priemer ozubeného kolesa: 400 mm, šírka kolesa: 50 mm, maximálna rýchlosť vretena: 6 000 ot./min, otáčky vretena (min.): 600 ot./min, hmotnosť obrobku (max.): 1 020 kg, celková výška: 3 048 mm, celková dĺžka: 3 658 mm, celková šírka: 2 590 mm, dĺžka posuvu os X: 440 mm, dĺžka posuvu osi Y: 200 mm, dĺžka posuvu osi Z: 400 mm, posuv osi X: 10 m/min, posuvová rýchlosť osi Y: 5 m/min, posuvová rýchlosť osi Z: 10 m/min, otáčky (min.): 600 ot./min, rozsah otáčania: 80 °, otáčky (max.): 6 000 ot./min, otvor vretena: 80 mm, pojazdová vzdialenosť osi X: 440 mm, zdvih osi Y: 200 mm, zdvih osi Z: 400 mm, maximálna pojazdová rýchlosť: 10 000 mm/min, priemer obrobku (max.): 400 mm, Ponúkame tento použitý CNC brúska na ozubené kolesá Gleason-Pfauter P400G (400 mm/800 mm), rok výroby 2001.
Typ: Brúsky na ozubenie
Model: P400G
Značka: GLEASON PFAUTER
Skladové číslo: GH1076
Výrobné číslo: 28-727
Stav: Použitý
Rok: 2001
Popis: Gleason Pfauter Model P400G 5-osová CNC brúska na ozubené kolesá
Maximálny priemer obrobku: 400 mm / 800 mm / 15,74” / 31,48”
Maximálna brúsiteľná hĺbka profilu: 35 mm / 1,37”
Maximálny priemer brúsneho kotúča: 350 mm / 13,77”
Maximálna šírka brúsneho kotúča: 50 mm / 1,96”
Priemer upínacej plochy vretena: 80 mm / 3,14”
Posuv v osi X (radiálne): 440 mm / 17,32”
Gisdsyuqrrspfx Anqsu
Posuv v osi Y (tangenciálne): 200 mm / 7,87”
Posuv v osi Z (axiálne): 400 mm / 15,74”
Maximálny uhol naklopenia brúsnej hlavy (±A-A): +/- 40°
Maximálne zaťaženie stola: 10 kN / 2 248 lbs
Priemer pracovného stola: 380 mm / 14,96”
Upínací otvor pracovného stola: 80 mm / 3,14”
Posuv koníka: 650 mm / 25,59”
Upínací otvor koníka: 90 mm / 3,54”
Pracovný a rýchloposuv v osi X: 10 000 mm/min / 393,70 IPM
Pracovný a rýchloposuv v osi Y: 5 000 mm/min / 196,85 IPM
Pracovný a rýchloposuv v osi Z: 10 000 mm/min / 393,70 IPM
Rozsah otáčok nástroja (Vreteno-S): 600 - 6 000 ot./min
Osi pracovného stola (C-os): 0 - 32 mm/min / 0 - 1,25 IPM
Posuv obrusovača (os Z2): 200 mm / 7,87”
Pracovný a rýchloposuv obrusovača (os Z2): 5 000 mm/min / 196,85 IPM
Rozsah otáčok vretena obrusovača (Vreteno-S2): 3 000 - 6 000 ot./min
Maximálny priemer kotúča obrusovača: 150 mm / 5,90”
Približné rozmery stroja: 3 658 mm (D) x 2 591 mm (Š) x 3 048 mm (V)
Približné rozmery filtračného systému: 1 829 mm (D) x 3 454 mm (Š) x 2 515 mm (V)
Približné rozmery rozvádzača: 1 067 mm (D) x 1 829 mm (Š) x 2 235 mm (V)
Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať správou alebo telefonicky.
Malý inzerát
Chicago
7 705 km
Obrábacie centrum
OkumaMU400VA
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2007, číslo stroja/vozidla: 126937, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 762 mm, zdvih osi Y: 460 mm, zdvih osi Z: 460 mm, počet pozícií v zásobníku nástrojov: 32, výrobca ovládačov: Okuma, model regulátora: P200M-H, priemer otočného stola: 400 mm, OKUMA MU-400VA 5-OSÉ CNC VERTIKÁLNE OBRÁBACIE CENTRUM, OD LETECKEJ SPOLOČNOSTI, 16" OTOČNÝ STÔL, INTEGROVANÁ 4. A 5. OS NA TRUNNIONE, 15 000 OT/MIN
Gjdju Illaopfx Anqoiu
32POZÍCIOVÝ MENIČ NÁSTROJOV, CNC RIADIACI SYSTÉM OSP P200M-H
Okuma MU-400VA CNC vertikálne obrábacie centrum (2007)
Popis:
Ovládanie: OSP P200
Pracovná plocha stola: 400 mm (15,75"), Max. zaťaženie stola: 272 kg, Pojezd osy X: 762 mm, Y: 460 mm, Z: 460 mm, A os – náklon trunnionu: +20° až -110°, B os – otoč stola: 360°, Vzdialenosť povrch stola - čelo vretena: 100 - 560 mm, Rýchloposuv X & Y: 40 m/min, Kužeľ vretena: CAT 40, Otáčky vretena: 16 000 RPM, Výkon motora vretena: 15 kW (20 HP), Kapacita zásobníka nástrojov: 32
Priemer stola: 400 mm (15,75")
Nosnosť stola: 300 kg (660 lbs)
Počet osí: 5
Os X (pozdĺžny pojezd): 762 mm (30")
Os Y (priečny pojezd): 460 mm (18,11")
Os Z (vertikálny pojezd): 460 mm (18,11")
A-os (náklon trunnionu (±25°)): +20° až -110°
C-os (polohovanie otáčania stola): 360 000°
Svetlosť medzi stolom a čelom vretena: max/min 560/100 mm (22,05" / 3,94")
Výška stola od podlahy: 1 050 mm (41,34")
Rýchloposuv (X, Y, Z): 40 m/min (1 574 IPM)
Výkon vretena: 15 kW (20 HP)
Max. otáčky vretena: 15 000 RPM
Kužeľ vretena: MAS BT40 Big Plus
Chladenie cez vreteno: áno
Kapacita automatického meniča nástrojov: 32
Elektrické pripojenie: 220V / 3 fázy / 60 Hz
Rozmery stroja približne: 2 900 x 4 064 mm (114" x 160")
Výška stroja približne: 2 950 mm (116")
Hmotnosť stroja približne: 7 700 kg (17 000 lbs)
OKUMA OSP P200M-H CNC RIADENIE
INTEGROVANÁ 4. A 5. OS – 16" TRUNNION STÔL
VRETENO 15 000 OT/MIN
LASEROVÉ NASTAVENIE NÁSTROJA
AUTOMATICKÝ MENIČ NÁSTROJOV S KAPACITOU 32 POZÍCIÍ
CHLADENIE CEZ VRETENO
DOPRAVNÍK TRIŠIEK
Uľahčujeme vám vyhľadávanie: "ipm tp400"
Okamžite a bezplatne dostanete nové ponuky e-mailom.
Vyhľadávaciu úlohu môžete kedykoľvek jednoducho ukončiť.
































































































































































































