Maka Portálová Frézka kúpiť použité (2 079)

  • Zoradiť výsledky

  • Najnižšia cena Najvyššia cena
  • Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
  • Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
  • Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
  • Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
  • Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
  • Relevantnosť
Najnižšia cena
Cena
Najvyššia cena
Cena
Najnovšie inzeráty
Dátum pridania
Najstaršie inzeráty
Dátum pridania
Najkratšia vzdialenosť
Vzdialenosť
Najväčšia vzdialenosť
Vzdialenosť
Najnovší rok výroby
Rok výroby
Najstarší rok výroby
Rok výroby
Najnovšia aktualizácia
Aktualizácia
Najstaršia aktualizácia
Aktualizácia
Výrobcovia od A po Z
Výrobca
Výrobca od Z po A
Výrobca
Označenie od A po Z
Označenie
Označenie od Z po A
Označenie
Model od A po Z
Model
Model od Z do A
Model
Najnižšia referencia
referencia
Najvyššia referencia
referencia
Najkratšia doba prevádzky
Prevádzková doba
Najdlhšia doba prevádzky
Prevádzková doba
relevantnosť
relevantnosť
Malý inzerát
Portálová frézka  SK0805
Portálová frézka  SK0805
Portálová frézka  SK0805
Portálová frézka  SK0805
more images
Nemecko Espelkamp
884 km

Portálová frézka
SK0805

Zavolať
Malý inzerát
Presná CNC portálová frézka
Presná CNC portálová frézka
Presná CNC portálová frézka
Presná CNC portálová frézka
Presná CNC portálová frézka
more images
Nemecko Espelkamp
884 km

Presná CNC portálová frézka

Zavolať
Aukcia
Aukcia ukončená
Švajčiarsko Luzern
888 km

Portálová frézka
MecanumericMecapro 4020 X2 Z400

buyer-protection
Aukcia
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Portálová frézka Fooke Endura
Aukcia ukončená
Nemecko Nordrhein-Westfalen
956 km

Portálová frézka
FookeEndura

buyer-protection
Malý inzerát
Portálová frézka KEN Compact-B
Portálová frézka KEN Compact-B
Portálová frézka KEN Compact-B
Portálová frézka KEN Compact-B
Portálová frézka KEN Compact-B
Portálová frézka KEN Compact-B
more images
Nemecko Dinslaken
977 km

Portálová frézka
KENCompact-B

Zavolať
Malý inzerát
Dvojstĺpová portálová frézka HURCO DCX 32-5 Si (Wzw 60)
Dvojstĺpová portálová frézka HURCO DCX 32-5 Si (Wzw 60)
more images
Belgicko Lontzen
1 010 km

Dvojstĺpová portálová frézka
HURCODCX 32-5 Si (Wzw 60)

Zavolať
Malý inzerát
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
Portálová frézka Soraluce FR-6000
more images
Turecko Konya
1 583 km

Portálová frézka
SoraluceFR-6000

Zavolať
Malý inzerát
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
Portálová frézka Correa FP-40/40S
more images
Španielsko Burgos
1 947 km

Portálová frézka
CorreaFP-40/40S

Zavolať
Malý inzerát
Portálová frézka Correa Euro 2000
Portálová frézka Correa Euro 2000
Portálová frézka Correa Euro 2000
more images
Španielsko Burgos
1 947 km

Portálová frézka
CorreaEuro 2000

Zavolať
Malý inzerát
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
Portálová frézka CORREA FP 30/40
more images
Španielsko Amurrio
1 859 km

Portálová frézka
CORREAFP 30/40

Zavolať
Malý inzerát
Dvojstĺpová portálová frézka Forest Line
Dvojstĺpová portálová frézka Forest Line
Dvojstĺpová portálová frézka Forest Line
Dvojstĺpová portálová frézka Forest Line
more images
India Ahmedabad
5 417 km

Dvojstĺpová portálová frézka
Forest Line

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
Stroj na vyrovnávanie povrchu MAKA AH 530
more images
Poľsko Sierakowska Huta
641 km

Stroj na vyrovnávanie povrchu
MAKA AH 530

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Kyvný sekáč dlabací stroj Maka 09-5
Kyvný sekáč dlabací stroj Maka 09-5
Kyvný sekáč dlabací stroj Maka 09-5
more images
Nemecko Nattheim
695 km

Kyvný sekáč dlabací stroj
Maka09-5

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
Zapichovací stroj MAKA DB 5 N
more images
Rakúsko Schwanberg
398 km

Zapichovací stroj
MAKADB 5 N

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
MAKA PM 270 X MAKA PM 270 X
more images
Nemecko Nemecko
875 km

MAKA PM 270 X
MAKAPM 270 X

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
more images
Rakúsko Uttendorf
489 km

CNC obrábacie centrum
MAKAD 400 d

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Podávač MAKA -použitý- MAKA
Podávač MAKA -použitý- MAKA
Podávač MAKA -použitý- MAKA
more images
Nemecko Bad Honnef
917 km

Podávač MAKA -použitý-
MAKA

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Dlabací stroj MAKA STV-71 MAKA STV-71
Dlabací stroj MAKA STV-71 MAKA STV-71
Dlabací stroj MAKA STV-71 MAKA STV-71
Dlabací stroj MAKA STV-71 MAKA STV-71
more images
Nemecko Tauberbischofsheim
738 km

Dlabací stroj MAKA STV-71
MAKASTV-71

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
Univerzálne obrábacie centrum MAKA BC 570
more images
Nemecko Bochum
942 km

Univerzálne obrábacie centrum
MAKABC 570

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Viaclistová píla Maka V 250 J MAKA V 250 J
Viaclistová píla Maka V 250 J MAKA V 250 J
Viaclistová píla Maka V 250 J MAKA V 250 J
Viaclistová píla Maka V 250 J MAKA V 250 J
Viaclistová píla Maka V 250 J MAKA V 250 J
more images
Nemecko Sindelfingen
785 km

Viaclistová píla Maka V 250 J
MAKAV 250 J

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav Maka/Griggio T 2000
more images
Nemecko Lambsborn
898 km

Brzdový motor|Podávač Haffner|Dobrý stav
Maka/GriggioT 2000

Overený predajca
Zavolať
Siegel

Pečať dôvery

Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Pečať dôvery
Malý inzerát
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
more images
Nemecko Unstruttal
720 km

Otočná frézka otočná vretenová frézka frézka
MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EUTyp SF 4510 mit Vorschub HAFFNER

Zavolať
Malý inzerát
Formátovacia píla MAKA CA400
Formátovacia píla MAKA CA400
Formátovacia píla MAKA CA400
Formátovacia píla MAKA CA400
Formátovacia píla MAKA CA400
Formátovacia píla MAKA CA400
more images
Nemecko Egenhofen
632 km

Formátovacia píla
MAKACA400

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
Obrábacie centrum MAKA BC 150t compakt
more images
Nemecko Hermaringen
694 km

Obrábacie centrum
MAKABC 150t compakt

Zavolať
Malý inzerát
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
Obrábacie centrum MAKA KPF 334R
more images
Nemecko Hermaringen
694 km

Obrábacie centrum
MAKAKPF 334R

Zavolať