Dit Dobrý|2,7 Kw kúpiť použité (46 073)

  • Zoradiť výsledky

  • Najnižšia cena Najvyššia cena
  • Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
  • Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
  • Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
  • Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
  • Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
  • Relevantnosť
Najnižšia cena
Cena
Najvyššia cena
Cena
Najnovšie inzeráty
Dátum pridania
Najstaršie inzeráty
Dátum pridania
Najkratšia vzdialenosť
Vzdialenosť
Najväčšia vzdialenosť
Vzdialenosť
Najnovší rok výroby
Rok výroby
Najstarší rok výroby
Rok výroby
Najnovšia aktualizácia
Aktualizácia
Najstaršia aktualizácia
Aktualizácia
Výrobcovia od A po Z
Výrobca
Výrobca od Z po A
Výrobca
Označenie od A po Z
Označenie
Označenie od Z po A
Označenie
Model od A po Z
Model
Model od Z do A
Model
Najnižšia referencia
referencia
Najvyššia referencia
referencia
Najkratšia doba prevádzky
Prevádzková doba
Najdlhšia doba prevádzky
Prevádzková doba
relevantnosť
relevantnosť
Malý inzerát
DOBRÝ|2,7 kW DIT DIT-FNA 20/18
DOBRÝ|2,7 kW DIT DIT-FNA 20/18
DOBRÝ|2,7 kW DIT DIT-FNA 20/18
DOBRÝ|2,7 kW DIT DIT-FNA 20/18
DOBRÝ|2,7 kW DIT DIT-FNA 20/18
more images
Nemecko Lambsborn
898 km

DOBRÝ|2,7 kW
DITDIT-FNA 20/18

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Dobrý stav|1,5 kW|pripravený na okamžité použitie Velox 350
Dobrý stav|1,5 kW|pripravený na okamžité použitie Velox 350
Dobrý stav|1,5 kW|pripravený na okamžité použitie Velox 350
more images
Nemecko Lambsborn
898 km

Dobrý stav|1,5 kW|pripravený na okamžité použitie
Velox350

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Elektromotor 2,7 / 10 kW 725/1460 ot./min BEN KDY160M-8/4
Elektromotor 2,7 / 10 kW 725/1460 ot./min BEN KDY160M-8/4
Elektromotor 2,7 / 10 kW 725/1460 ot./min BEN KDY160M-8/4
Elektromotor 2,7 / 10 kW 725/1460 ot./min BEN KDY160M-8/4
more images
Wiefelstede
957 km

Elektromotor 2,7 / 10 kW 725/1460 ot./min
BENKDY160M-8/4

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Elektrický motor 2,7 kW 1450 ot./min VEB* LD 364 EW2
Elektrický motor 2,7 kW 1450 ot./min VEB* LD 364 EW2
Elektrický motor 2,7 kW 1450 ot./min VEB* LD 364 EW2
Elektrický motor 2,7 kW 1450 ot./min VEB* LD 364 EW2
more images
Wiefelstede
957 km

Elektrický motor 2,7 kW 1450 ot./min
VEB*LD 364 EW2

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min Dietz DR132M/6-4
Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min Dietz DR132M/6-4
Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min Dietz DR132M/6-4
Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min Dietz DR132M/6-4
Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min Dietz DR132M/6-4
more images
Wiefelstede
957 km

Elektromotor 2,7 / 4 kW 950/1440 ot./min
DietzDR132M/6-4

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Elektromotor 2,7/3,3 kW 1420/2850 ot./min. Emod SK33-100L-4/2
Elektromotor 2,7/3,3 kW 1420/2850 ot./min. Emod SK33-100L-4/2
Elektromotor 2,7/3,3 kW 1420/2850 ot./min. Emod SK33-100L-4/2
Elektromotor 2,7/3,3 kW 1420/2850 ot./min. Emod SK33-100L-4/2
more images
Nemecko Wiefelstede
958 km

Elektromotor 2,7/3,3 kW 1420/2850 ot./min.
EmodSK33-100L-4/2

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETA WSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom
more images
Poľsko Lublin
355 km

Klimatizácia
New Rooftop Air Conditioner CLIMAVENETAWSM2-T 0354 106.2 kW 2022 yom

Zavolať
Malý inzerát
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
Klimatizácia New Rooftop Air Conditioner EMICON RTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom
more images
Poľsko Lublin
355 km

Klimatizácia
New Rooftop Air Conditioner EMICONRTTL 362 TR KC 102 kW 2019 yom

Zavolať
Malý inzerát
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
Diaľkový autobus SETRA S 411 HD  Final Edition 300 KW EZ 12/2013
more images
Haßfurt
682 km

Diaľkový autobus
SETRAS 411 HD Final Edition 300 KW EZ 12/2013

Zavolať
Malý inzerát
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ Renault Treafic L
more images
Nemecko Berlin
608 km

Dodávka, Navigácia, Klimatizácia, 89 kW, STK NOVÁ
RenaultTreafic L

Zavolať
Malý inzerát
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW Renault Trafic L
more images
Nemecko Berlin
614 km

Skriňová dodávka, KLÍMA, Navi, 89 KW
RenaultTrafic L

Zavolať
Malý inzerát
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
Skrutkový kompresor KAESER SX 8
more images
Nemecko Erlangen
644 km

Skrutkový kompresor
KAESERSX 8

Zavolať
Malý inzerát
Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min Nord GN5792543
Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min Nord GN5792543
Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min Nord GN5792543
Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min Nord GN5792543
Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min Nord GN5792543
more images
Wiefelstede
957 km

Nastaviteľný prevodový motor 0,37 kW 12,7-64 ot./min
NordGN5792543

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
more images
Nemecko Wiefelstede
958 km

Servo prevodový motor 0,8 kW 92,7 ot./min
LenzeMCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min Güntner Ø 1000 mm
Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min Güntner Ø 1000 mm
Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min Güntner Ø 1000 mm
Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min Güntner Ø 1000 mm
Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min Güntner Ø 1000 mm
more images
Nemecko Wiefelstede
958 km

Axiálny ventilátor 2,79/1,36 kW 890/700 ot/min
GüntnerØ 1000 mm

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
Mini split klimatizácia 13 kW Azelio A-SE13-1
more images
Nemecko Borken
985 km

Mini split klimatizácia 13 kW
AzelioA-SE13-1

Zavolať
Malý inzerát
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW MSF-Vathauer KAE63B-4,  0,18 kW
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW
MSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kWMSF-Vathauer KAE63B-4, 0,18 kW

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
Siemens 15 kW 2955 ot./min Siemens 15 kW 2955 obr/min Siemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Siemens 15 kW 2955 ot./min
Siemens 15 kW 2955 obr/minSiemens 1LE10011DA334AA4 15 kW 2955 obr/min

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
Ventilátor 6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan 75Kw FAN
more images
Maďarsko Tatabánya
157 km

Ventilátor
6375 - Centrifugal fan, Fan, 75 kW Fan75Kw FAN

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Protieexplózny motor ATB 11 kW 1460 ot/min Ex ATEX II 2G s frekvenčným meničom
Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownikSilnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Čerpadlo ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Talianske
Pompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – WłoskaPompa ASTRA CM 50-125A 5,5 kW – Włoska

Overený predajca
Zavolať
Siegel

Pečať dôvery

Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Pečať dôvery
Malý inzerát
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h Wentylator  ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Ventilátor ELEKTROR RD 06 2,2 kW – 3600 m³/h
Wentylator ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/hWentylator ELEKTROR RD 06 2.2 kW – 3600 m³/h

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 ot B5 s brzdou
SEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulecSEW Eurodrive RF73DT80N-4BM motoreduktor 0,75 kW 1380/31 obr B5 hamulec

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014 Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Vertikálne čerpadlo ALLWEILER NLT 50-200, 11,6 kW, 75 m³/h, 48 m, rok 2014
Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014Pompa pionowa ALLWEILER NLT 50-200 11,6 kW 75 m³/h 48 m 2014

Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
more images
Poľsko Wymysłów
391 km

Siemens 1LA5083-2AA20 motor 1,1 kW 2850 ot./min agregát čerpadlo
Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompaSiemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa

Overený predajca
Zavolať