Toyoda Gl32M-63 kúpiť použité (4 080)
Zoradiť výsledky
- Najnižšia cena Najvyššia cena
- Najnovšie inzeráty Najstaršie inzeráty
- Najkratšia vzdialenosť Najväčšia vzdialenosť
- Najnovší rok výroby Najstarší rok výroby
- Najnovšia aktualizácia Najstaršia aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z Výrobca od Z po A
- Relevantnosť
- Najnižšia cena
- Cena
- Najvyššia cena
- Cena
- Najnovšie inzeráty
- Dátum pridania
- Najstaršie inzeráty
- Dátum pridania
- Najkratšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najväčšia vzdialenosť
- Vzdialenosť
- Najnovší rok výroby
- Rok výroby
- Najstarší rok výroby
- Rok výroby
- Najnovšia aktualizácia
- Aktualizácia
- Najstaršia aktualizácia
- Aktualizácia
- Výrobcovia od A po Z
- Výrobca
- Výrobca od Z po A
- Výrobca
- Označenie od A po Z
- Označenie
- Označenie od Z po A
- Označenie
- Model od A po Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižšia referencia
- referencia
- Najvyššia referencia
- referencia
- Najkratšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- Najdlhšia doba prevádzky
- Prevádzková doba
- relevantnosť
- relevantnosť
Malý inzerát
Warren
7 396 km
Valcové brúsky
ToyodaGL32M-63
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2013, TOYODA (JTEKT) GL32M-63 CNC UNIVERZÁLNA VONKAJŠIA BRÚSKA NA VALCOVÉ PLOCHY
Vybavenie:
- Brúsny kotúč CBN
- Flagging systém
- Luneta
- Odsadzovač s rotačným tvarovačom na pracovnej hlave
Godpfx Aortrzpsnqsiu
- Systém monitorovania Marposs P3SE
- Toyoda In Process Gaging (meranie počas procesu)
- Akustický riadiaci systém Marposs E20N
- Eliminátor vzduchovej medzery
- Kontrola kolízie obrobku
- Čerpadlá chladiacej kvapaliny s magnetickým separátorom
- Prívesný (závesný) ovládač
- Pravá pracovná hlava s hrotom
- Ľavá pracovná hlava s hrotom
- Podporné opierky pre obrobky
- Pracovné osvetlenie
- Bezpečnostné svetelné závesy
- Signalizačný maják (stacklight)
- Dodatočné brúsne kotúče
Technické údaje:
- Výška hrotu nad podlahou: 1 000 mm
- Obežný priemer nad stolom: 320 mm
- Vzdialenosť medzi hrotmi: 630 mm
- Rozsah brúsených priemerov: 10 - 150 mm
- Pôdorys stroja (základný stroj s príslušenstvom): 3 400 x 5 000 mm
- Hmotnosť stroja (približne): 10 500 kg
Brúsny kotúč:
- Typ: CBN kotúč
- Priemer kotúča (vonkajší): 350 mm
- Max. šírka kotúča: 60 mm
- Obvodová rýchlosť: 120 m/s
Brúsna hlava:
- Ložisko vretena: TOYODA STAT ložisko
- Vedenie: V a ploché
- Posuvový systém: guľôčkový skrutka (ballscrew)
- Rýchlobežný posuv (v priemere): 30 m/min
- Minimálny krok posuvu (v priemere): 0,0001 mm
Pracovná hlava:
- Typ: Mŕtve vreteno
- Max. pracovná rýchlosť: 500 ot./min
- Kužeľ hrotu: MT #4
Koník:
- Typ: Hydraulický
- Kompenzácia kužeľa: manuálna
- Max. zasunutie hrotu: 60 mm
- Kužeľ hrotu: MT #4
Motory:
- Motor pohonu kotúča: 15 kW, remeňový pohon
- Servomotor posuvu brúsnej hlavy: 1,3 kW
Objemy nádrží:
- Olej pre mazanie vretena kotúča: 80 l
- Hydraulický/mazací olej: 20 l
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Horizontálne obrábacie centrum so 4 osami
TOYODA MITSUIFA630S
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2008, Ponúka sa CNC horizontálna fréza. Pracovný rozsah X/Y/Z: 1000 mm / 800 mm / 850 mm, veľkosť palety: 630x630 mm, zaťaženie stola: 1300 kg, indexácia osi B: 0,001°, otáčky vretena: 6000 ot/min, výkon vretena: 30 kW, krútiaci moment vretena: 600 Nm, typ upnutia: SK50, počet pozícií v zásobníku: 120, tlak vnútorného chladenia vretena: 70 bar, výkon čerpadla ND: 150 l/min pri 3 bar, výkon čerpadla SD: 40 l/min pri 7 bar, výkon čerpadla VD: 32 l/min pri 70 bar, chladiaci výkon agregátu: 11,8 kW, riadenie: FANUC 31iMA. Vybavené prídavnými paletami so závitovým rastrom (24xM16 v 125 mm rastri), priamymi absolútnymi odmerkami, vnútorným chladením vretena, automatickým pásovým dopravníkom na triesky s jemnou filtráciou odpadovej vody (1000 l), priebežným chladiacim agregátom, umývacou sprchou, odsávaním hmly, meracou sondou. Hmotnosť: cca 18 500 kg, celkové rozmery X/Y/Z: cca 6800 mm / 4200 mm / 3400 mm. Obhliadka možná po dohode.
Giedpfx Anoy T N H Heqsu
Malý inzerát
Matelica (MC)
793 km
Obrábacie centrá - Horizontálne
TOYODAFH63S
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2002, - POUŽITÉ - 4-OSÉ HORIZONTÁLNE OBRÁBACIE CENTRUM S MULTIPALETNÝM SYSTÉMOM
POHYB OSI X: 1000 mm
POHYB OSI Y: 850 mm
POHYB OSI Z: 750 mm
VZDIALENOSŤ ČELO VRETENA - STÔL: 50 - 900 mm
RÝCHLOPOSUVY X-Y-Z: 30 m/min
VRETENO: 15000 ot./min; 30 kW; ISO 50 - BT
PALETA: INDEXOVATEĽNÁ; POČET 15; 630x630 mm
VYSOKOTLAKOVÉ CHLADENIE: 70 bar
ZÁSOBNÍK NÁSTROJOV: REŤAZOVÝ TYP; 225 POZÍCIÍ
Gisdpfxsyry Rre Anqsu
MAX. PRIEMER NÁSTROJA: 120 mm
MAX. DĹŽKA NÁSTROJA: 500 mm
MAX. HMOTNOSŤ NÁSTROJA: 27 kg
RIADIACA JEDNOTKA: FANUC 16i-M
PRÍSLUŠENSTVO: DOPRAVNÍK ŠPÔNKOV; NASTAVOVAČ NÁSTROJOV; MERACIA SONDY
Malý inzerát
Halberstadt
712 km
CNC - obrábacie centrum - horizontálne
TOYODAFH 630 SX
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2011, Ref. No.: 10565
Gjdpfoxvw I Iox Anqeiu
Manufacturer: TOYODA
Model: FH 630 SX
Year of manufacture: 2011
Control type: CNC control
Control system: Fanuc 31i-A
Location: Halberstadt
Country of origin: Japan
Serial number: NS3XXXX
X-axis travel: 1000 mm
Y-axis travel: 800 mm
Z-axis travel: 850 mm
B-axis: 360°
Distance spindle/table: 200 - 1050 mm
Max. workpiece weight: 800 kg
Max. tool weight: 27 kg
Max. tool length: 545 mm
Max. tool diameter: Ø120 mm
Max. workpiece size (LxWxH): Ø1000 x 1000 mm
Tool holder: BT-50
Tool magazine with: 60 pcs.
Spindle speed: 6000 rpm
Rapid traverse X/Y/Z: 60 m/min
Tool-to-tool change: 2.4 sec
Machine length: 7000 mm
Machine width: 3500 mm
Machine weight approx.: 20.1 t
Pallet height: 1200 mm
Positioning accuracy (X, Y, Z axes): ±0.003 mm
Repeatability (X, Y, Z axes): ±0.0015 mm
Pallet payload: 800 kg
Axial force: 14,700 N
Additional information:
- Cutting feed (identical for X, Y and Z axes): 0.001 - 30 m/min
- Distance between spindle center and upper edge of working area: 100 mm - 900 mm
- Table size range: 630 mm
- Sub-table positioning: 1°
- Rotary table positioning: 0.001°
- Applicable tool types: SK 50
- Machine oil capacity: 53 l
- Slideway/spindle head lubrication oil: 3.0 l
- Coolant for spindle & ball screw spindle head: 37 l
The machine can be inspected under power by prior arrangement.
Malý inzerát
Halberstadt
712 km
CNC - obrábacie centrum - horizontálne
TOYODAFH 630 SX
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2008, Ref.-Nr.: 10564
Výrobca: TOYODA
Typ: FH 630 SX
Rok výroby: 2008
Riadenie: CNC
Ovládanie: Fanuc 31i - A
Miesto uskladnenia: Halberstadt
Krajina pôvodu: Japonsko
Sériové číslo: NS2XXX
Pojazd osi X: 1000 mm
Pojazd osi Y: 800 mm
Pojazd osi Z: 850 mm
Osa B: 360°
Max. hmotnosť obrobku: 800 kg
Max. hmotnosť nástroja: 27 kg
Max. dĺžka nástroja: 545 mm
Max. priemer nástroja: Ø 120 mm
Max. veľkosť obrobku d x š x v: Ø 1000 x 1000 mm
Upínanie nástroja: BT - 50
Zásobník na: 60 ks
Otáčky vretena: 6000 ot/min
Dĺžka stroja: 7000 mm
Gijdpfx Ajxvw Izonqsu
Šírka stroja: 3500 mm
Približná hmotnosť stroja: 20,1 t
Dodatočné informácie:
- Vybavené vnútorným chladením a dopravníkom triesok
- NC otočný stôl 360.000 x 0,001°
Stroj je možné po dohode vidieť pod prúdom.
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Automatizované obrábacie centrá
Toyoda/PalltecFH 630 SC/FPA 630
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2007, A complete machining line comprising four Toyoda machining centers, a Palltec transport and automation system, filtration units, chip conveyors, and coolant systems is available.
1) 4x CNC horizontal machining centers Toyoda FH 630 SX, years of manufacture 3/1: 2007/2008, control: Fanuc 31i, pallet size X/Y: 630mm/630mm, travel X/Y/Z: approx. 1050mm/900mm/1050mm, max. workpiece diameter: 1170mm, max. workpiece height: 1250mm, max. pallet load: 1500kg, spindle taper: BT50, spindle speed: 6000rpm, tool magazine: Fanuc FTS 330, tool pockets: 330, operating hours range: approx. 65,000h-76,000h. All machining centers feature the same tool management system but differ in operating hours within the range specified above.
2) Rail-Guided Vehicle System RGV Palltec FPA 630, year of manufacture: 2006.
Giedpfey Ey Tusx Anqou
3) Central control system with Windows 7 Professional, interfaces: CNC/RGV/peripherals.
The production line is equipped with all necessary peripherals such as filtration units, chip conveyors, and coolant systems from Knoll and Hyfra. Documentation available. On-site inspection is possible.
Malý inzerát
Hattingen
943 km
Obrábacie centrum - horizontálne
TOYODAFH630SX
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, Spindle speed: 6,000 rpm
Tool holder: BT50
Number of tool changer positions: 121
Control: FANUC 31iMA
Horizontal machining center | TOYODA - FH630SX
Equipped with through-spindle coolant (IKZ) and chip conveyor.
Giedpfjt I Ec Djx Anqeu
Additional features:
+ NC rotary table 360,000 x 0.001°
The machine is in well-maintained condition.
Technical specifications of the machine will follow shortly.
-----
#Tags: FH 630SX | FH630 | FH-630 | FH 630 SX
Malý inzerát
Wymysłów
391 km
AUMA SAR 07.5-F10 + ADOR 63-4/80
AUMA SAR 07.5-F10 + ADOR 63-4/80AUMA SAR 07.5-F10 + ADOR 63-4/80
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), AUMA SAR 07.5-F10 + ADOR 63-4/80
Gedpfx Anozagi Dsqoiu
Malý inzerát
Sierakowska Huta
641 km
Širokopásová brúska
SAFO 63
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Katalógové číslo: 7810
Gsdpfxozcu Iao Anqjiu
TECHNICKÉ ÚDAJE
Maximálna šírka obrábaného materiálu: 630 mm
Maximálna výška obrábaného materiálu: 110 mm
2 agregáty:
1) drážkovaný gumový valec na kalibráciu
2) drážkovaný gumový valec na kalibráciu + topánka + kovový valec
*zhora:
kovový podávací valec, klzný
agregát
kovový klzný valec
agregát
klzný kovový valec
*zospodu:
2 kovové klzné valce
ťahací pás
2 kovové klzné valce
pneumatická oscilácia pásu
2 rýchlosti posuvu
motor: 2×7,5 kW
elektrické zdvíhanie stola
pracovný tlak: 6–8 bar
priemer odsávacieho hrdla: 2×160 mm
celkové rozmery dĺžka/šírka/výška: 1650×1060×1970 mm
hmotnosť: 972 kg
– vyrobené v Poľsku
– 2 agregáty
– nelakované
– veľmi dobrý stav
– použitá brúska
Cena netto: 25 900 PLN
Cena netto: 6 160 EUR v závislosti od kurzu 4,2 EUR
(Ceny sa môžu meniť v prípade väčších výkyvov)
Malý inzerát
Wymysłów
391 km
Pohon AUMA SAR 07.5-F10 ADOR 63-4/80 0,37kW IP67
AUMA SAR 07.5-F10 ADOR 63-4/80 0,37kW IP67 napędAUMA SAR 07.5-F10 ADOR 63-4/80 0,37kW IP67 napęd
Zavolať
Stav: nový, Brand new electric actuator from the renowned German company AUMA.
Professional device designed for industrial automation, operation of gates, valves, dampers, and industrial fittings.
The actuator is in warehouse (unused) condition.
Equipped with a manual emergency handwheel and a robust industrial housing with a high ingress protection rating of IP67.
Actuator nameplate data:
• Manufacturer: AUMA
• Type: SAR 07.5-F10
• Comm. No.: 194452
• No.: 0402ND90010
• Protection class: IP67
• Output speed: 45 rpm
• Closing torque (T Zu): 30–60 Nm
• Opening torque (T Auf): 30–60 Nm
• Lubrication: F1
• Operating temperature: -25°C to +60°C
Giodpey Skm Eofx Anqsu
Motor nameplate data:
• Motor type: AD0R 63-4/80
• Art. No.: Z011.859
• No.: 0402NM31789
• Power supply: 3~ 400V
• Frequency: 50 Hz
• Power: 0.37 kW
• Current: Y 1.7 A
• Cos φ: 0.58
• Duty cycle: S4 – 25% ED 1200 c/h
• Protection class: IP67
• Motor speed: 1400 rpm
• Thermal protection: TH
• Insulation class: F
Applications:
• Industrial automation
• Industrial fittings
• Gates and dampers
• Water supply installations
• Power engineering
• Process technology systems
Condition: new / warehouse condition
Price is for 1 unit.
Malý inzerát
Sierakowska Huta
641 km
Hrúbkový hoblík hrúbkovač
JAROMA DSNA 63
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), KATALÓGOVÉ ČÍSLO 7573
Technické údaje:
- šírka valca: 640 mm
- počet nožov: 4 ks
- max. hrúbka opracovávaného prvku: 270 mm
- zhora:
- západky
- vodiaci zúbkovaný valec, ťažný
- prítlaky
- hobľovací valec
- prítlaky
- výstupný hladký ťažný valec
- zdola:
- nastaviteľné valčeky v spodnej doske, 2 ks
- motor: 7,5 kW
- elektrické zdvíhanie stola – zdvihový motor: 0,75 kW
- 2 druhy posuvných rýchlostí – posuvový motor: 1,1 kW
- priemer odsávacieho hrdla: 160 mm
- rozmery dĺžka/šírka/výška: 1150x1240x1170 mm
Gedsy T Rd Hjpfx Anqeiu
- hmotnosť: 1073 kg
PREDNOSTI
– poľská výroba
– elektrické zdvíhanie stola
– technická dokumentácia DTR
– použitý hrúbkovací stroj vo veľmi dobrom stave
Cena bez DPH: 26 900 PLN
Cena bez DPH: 6 400 EUR podľa kurzu 4,2 EUR
(Ceny sa môžu meniť pri väčších výkyvoch)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
641 km
Pásová píla
ŻEFAM DRSD-63
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), KATALÓGOVÉ ČÍSLO 7116
TECHNICKÉ ÚDAJE
- priemer kolies 630 mm
- rozmery stola 880x700 mm
- nastaviteľná pracovná doska pod uhlom
- motor 3 kW
- maximálna výška rezu 300 mm
- vyloženie pásu-korpus 580 mm
- priemer odsávacieho hrdla 90 mm
- 2 rýchlosti otáčok
- brzda
- rozmery d/š/v 1200x920x2250 mm
- hmotnosť 702 kg
PREDNOSTI
– poľská výroba
– dokumentácia DTR
– veľmi dobrý stav
– použitá píla
Cena bez DPH: 8500 PLN
Godpey Snx Sefx Anqoiu
Cena bez DPH: 2020 EUR
Cena bez DPH počítaná podľa kurzu 4,2 PLN/EUR
(pri väčších výkyvoch kurzu sa cena môže zmeniť)
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Horizontálne obrábacie centrum, 4-osové
TOYODA MITSUIFH550SX
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2005, Ponúka sa CNC horizontálne obrábacie centrum. Pracovný rozsah X/Y/Z: 750mm/750mm/850mm, veľkosť palety: 550mm/550mm (dvojitý výmenník), otáčky vretena: 15 000 ot./min., uchytenie nástroja: SK50, zásobník nástrojov: 60 miest (reťazový), B-os: 0,001°, max. zaťažiteľnosť: 800kg, rýchloposuv: 60m/min, prevádzkové hodiny: 64 148h, čas posuvu: 21 867h, riadenie: Fanuc 31i. Vybavené dvojitým výmenníkom paliet, chladiacim- a filtračným zariadením (centrálny systém pre až 3 stroje), chladiacou jednotkou, odsávaním olejovej hmly, balíkom upínačov (15x vŕtacie skľučovadlá, 8x klieštinové upínače, 13x upínače na rovné plochy), meracím systémom X/Y/Z osí, hmotnosť: cca 12 500kg, celkové rozmery X/Y/Z: cca 5500mm/3500mm/3200mm. Obhliadka možná po dohode.
Gjdoy T N Hyjpfx Anqsiu
Malý inzerát
Maďarsko
875 km
TOYODA FV 1165
TOYODAFV 1165
Zavolať
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2008, pojazdová vzdialenosť osi X: 1 100 mm, zdvih osi Y: 650 mm, zdvih osi Z: 600 mm, výrobca ovládačov: FANUC, model regulátora: 18 iMB, celková výška: 3 100 mm, celková šírka: 2 300 mm, zaťaženie stola: 1 500 kg, celková hmotnosť: 7 200 kg, maximálna rýchlosť vretena: 12 000 ot./min, výkon motora vretena: 18 500 W, počet pozícií v zásobníku nástrojov: 30, maximálna dĺžka produktu: 3 100 mm, počet osí: 3, Trojosý stroj TOYODA FV 1165 bol vyrobený v roku 2008. Disponuje rýchlosťou vretena 12 000 ot./min. a robustným stolom s rozmermi 1300 x 650 mm, s maximálnym zaťažením stola 1 500 kg. Stroj je vybavený riadiacim systémom FANUC 18 iMB a má zásobník na 30 nástrojov. Ak hľadáte kvalitný CNC frézovací stroj, zvážte vertikálne obrábacie centrum TOYODA FV 1165, ktoré ponúkame na predaj. Kontaktujte nás pre viac informácií.
• Použitie: CNC frézovanie / Precízne obrábanie
• Maximálny krútiaci moment: 117 Nm
• Kapacita zásobníka nástrojov: 30 nástrojov
Giodpfxoy Shb To Anqeu
• Uchytenie nástrojov: BT40 Big-Plus
• Veľkosť stola: 1300 x 650 mm
Technická špecifikácia
Kužel BT 40
Malý inzerát
Sierakowska Huta
641 km
Pásová píla
ŻEFAM typ DRNA-63
Zavolať
Stav: použitý, KATALÓGOVÉ ČÍSLO 7585
Technické údaje:
- priemer kolies: 630mm
- rozmery stola: 850x810mm
- stôl nastaviteľný pod uhlom
- motor: 3kW
Giedpfx Aox Tptgenqou
- max. výška rezu: 320mm
- výsuv pílového pásu k telu: 600mm
- priemer odsávacieho hrdla: 90mm
- brzda
- rozmery (d/š/v): 1300x830x2050mm
- hmotnosť: 420kg
Prednosti:
– poľská výroba
– dokumentácia DTR
– veľmi dobrý stav
– použitá píla
Cena bez DPH: 8 500 PLN
Cena bez DPH: 2 020 EUR
Cena bez DPH počítaná podľa kurzu 4,2 PLN/EUR
(pri väčších výkyvoch kurzu môže byť cena upravená)
Malý inzerát
Nemecko
868 km
Horizontálne obrábacie centrum
ToyodaFH 550
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2005, Funkcionalita: plne funkčný, Toyoda FH 550,
Rok výroby 2005,
Riadenie Fanuc 31 i MA,
Posuvy X/Y/Z 750/800/850 mm,
Veľkosť palety 550 x 500 mm,
Otáčky vretena do 15 000 ot./min.,
Zásobník nástrojov na 60 pozícií, BT 40,
IKZ zariadenie 70 bar,
Dopravník triesok,
Gijdpjy S Rp Tjfx Anqsu
Malý inzerát
Tönisvorst
989 km
Kotúčová píla 28418
Lochkreismitnehmerbohrung 63 mmDurchmesser 300 mm
Zavolať
Stav: nový, Kotúčová píla – pílový kotúč
Priemer: 300 mm
Upínací otvor: 40 mm
Hrúbka: 3 mm
Počet zubov: 180
Pomocný otvor (roztečná kružnica): 63 mm
Priemer pomocného upínacieho otvoru: 11 mm
Materiál: HSS (rýchlorezná oceľ)
Gijdpfxomxi T Ae Anqju
Nepoužitý kus z ukončenej zásoby
Skladové číslo: 28418
Malý inzerát
Biebrich
868 km
Horizontálne obrábacie centrum
TOYODAFH550
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2006, Funkcionalita: plne funkčný, Výrobca: Toyota
Typ: FH 550
Ovládanie: Fanuc
Rok výroby: 2006
Pohyb v osi X: 750 mm
Pohyb v osi Y: 800 mm
Pohyb v osi Z: 850 mm
Gedpfx Ansy R Sc Seqeiu
Veľkosť palety: 550 x 500 mm
Otáčky vretena: 15 000 ot./min
Výkon vretena: 21,6 kW
Menic nástrojov: 49-pozíciový
Upínanie nástroja:
Vybavenie:
Vysokotlakový systém Knoll
Detekcia zlomenia nástroja
Nárok na priestor cca: 3800 x 5700 x 2770 mm
Hmotnosť cca: 16 000 kg
Malý inzerát
Iszkaszentgyörgy
191 km
Vertikálne obrábacie centrum
TOYODAFV1165
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2008, Funkcionalita: plne funkčný, Ovládanie FANUC radu 18i-MB
Rozmery stola: 1300 x 650 mm
Zaťaženie stola: 1500 kg
Os X: 1100 mm
Os Y: 650 mm
Os Z: 600 mm
Otáčky: 12 000 min⁻¹
Upínanie: MAS BT40
Zásobník na 32 nástrojov
Výkon pohonu:
Gedpfx Asuu Rzrenqjiu
Hmotnosť: 7 200 kg
Rozmery DxŠxV: 3100 x 2300 x 3100 mm
Príslušenstvo, výbava:
- Hoblinač (dopravník triesok)
- Chladiace zariadenie
- Chladič vretena
- Vnútorné chladenie (IKZ)
- Dokumentácia
Veľmi dobrý stav. Stroj sa predáva z dôvodu ukončenia výroby.
Malý inzerát
Częstochowa
242 km
Valcová brúska
TOYODAGUP 30x100
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 1973, K stroju jsou k dispozici další příruby a vřeteno pro vnitřní broušení. Stroj Jones byl kompletně rozebrán a zkontrolován, funguje bezchybně. Cena je uvedena za jeden stroj.
Gjdpfxow Dvwae Anqjiu
Malý inzerát
Dorsten
966 km
Obrábacie centrum - horizontálne
TOYODALineam III
Zavolať
Stav: použitý, Rok výroby: 2004, x-axis travel: 630 mm
y-axis travel: 630 mm
z-axis travel: 700 mm
Control: Meldas M650
Spindle taper: HSK-A63
Table dimensions: 450x450 mm
Table load capacity: 400 kg
Spindle speed range: 300 - 20,000 rpm
Spindle taper: HSK-A63
Through-spindle coolant
Drive motor: AC 45/30 kW
Rapid traverse Z: 60 m/min
Rapid traverse X, Z: 120 m/min
Feed rate (cutting): 0.1-60 m/min
Rapid traverse B: 120 m/min
Total power requirement: 30 kW
Machine weight: approx. 15 t
FEED RATE
Gisdsyqv Azopfx Anqou
Rapid feed speed X, Y: 120 m/min
Rapid feed speed Z: 60 m/min
Rapid feed speed B: 120 m/min
Cutting feed speed X, Y, Z: 0.1 - 60 m/min
SPINDLE RPM: 300 - 20,000 rpm
Spindle interface: HSK-A63
Coolant: through spindle
ATC Tool holder: Special HSK-A63 2 Face Contact
Tool magazine: 40 tools
Tool change time: 2.5 sec.
The technical details are manufacturer or operator specifications and are non-binding for us. Interim sale reserved; only our terms and conditions of business and sale apply.
About us:
- Over 400 machines in stock
- More than 15,000 m² warehouse space, crane capacity 70 t
- More than 10,000 accessory items for your workshop
If you wish to sell machines, production lines or your business, please contact us.
Further offers can be found on our website.
Viewings possible by appointment.
We look forward to your visit.
Your Markus Hirsch Team
Pečať dôvery
Predajcovia certifikovaní spoločnosťou Machineseeker

Malý inzerát
Mažeikiai
872 km
Obrábacie centrum
ToyodaPV6
Zavolať
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1990, 4-osé obrábacie centrum
Rozmery stola: 1200 x 660 mm
Pojazdy: X 1050 mm, Y 650 mm, Z 660 mm
Maximálne zaťaženie stola: 1600 kg
Posuvové rýchlosti: 15 000 mm/min.
Zásobník nástrojov s 31 pozíciami, čiastočne vybavený držiakmi nástrojov BT 50.
Giedpfx Ajfbml Nsnqeu
4. os (riadená): NIKKEN CNC 250, upínací skľučovadlo s priemerom 250 mm
Rozmery (DxŠxV): cca 3000 x 5000 x 2900 mm
Hmotnosť: cca 13 000 kg
Malý inzerát
Tuttlingen
809 km
Horizontálne obrábacie centrum
TOYODA WeleHMC500
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2022, prevádzkové hodiny: 8 500 h, Funkcionalita: plne funkčný, pojazdová vzdialenosť osi X: 640 mm, zdvih osi Y: 610 mm, zdvih osi Z: 680 mm, rýchloposuv os X: 60 m/min, rýchly posuv osi Y: 60 m/min, rýchloposuv osi Z: 60 m/min, posuvová rýchlosť osi Y: 6 m/min, menovitý (zdanlivý) výkon: 40 kVA, krútiaci moment: 200 Nm, výrobca ovládačov: Fanuc, model regulátora: OiMF, celková výška: 3 070 mm, celková dĺžka: 4 580 mm, celková šírka: 2 720 mm, zaťaženie stola: 500 kg, otáčky (max.): 15 000 ot./min, celková hmotnosť: 12 000 kg, otáčky vretena (min.): 40 ot./min, počet vretien: 1, počet pozícií v zásobníku nástrojov: 60, dĺžka nástroja: 400 mm, hmotnosť nástroja: 8 000 g, vstupné napätie: 220 V, typ vstupného prúdu: Klimatizácia, menič paliet: automatický, Výbava: dokumentácia / manuál, dopravník triesok, otáčky plynule nastaviteľné, Veľmi dobre zachovalý Wele HMC500 na predaj.
Stroj bol v 48. týždni odborne skontrolovaný a demontovaný servisným technikom JTEKT/Wele.
Stroj je zabalený pripravený na odvoz a za príplatok môže byť uvedený do prevádzky spoločnosťou JTEKT/Wele.
Ovládanie zapnuté: cca 25.000 hodín
Stroj zapnutý: cca 25.000 hodín
Programový chod: cca 8.500 hodín
Vreteno zapnuté: cca 8.500 hodín
Pohon zapnutý: cca 8.500 hodín
Osy v pohybe: cca 8.500 hodín
Vrátane meracieho dotykového snímača
Vrátane 4 ks SK40 držiakov nástrojov (1x dotykový snímač, 3x nástroje)
Na stroji sa obrábalo výhradne hliník.
Godpoytcq Refx Anqjiu
Stroj zahŕňa:
- 2 palety s paletovým meničom (500 x 500 mm)
- Otočný stôl: 0,001 stupňa
- 2 paletové veže s každou 4 stranami a každou 3 kusmi pozdĺžnych upínačov Lang Quick Point
- Vrátane dopravníka triesok a nádrže na triesky
- Vrátane nádrže na chladiacu kvapalinu (500 litrov) a odlučovača oleja
Posuvy: 20/60 m/min
Otáčky vretena: 40–15.000 1/min
Výkon motora: 18,5/22 kW
Vrátane frekvenčného meniča
Malý inzerát
Dieburg
799 km
Horizontálne obrábacie centrum
TOYODAFH 550 S
Zavolať
Stav: veľmi dobrý (použitý), Rok výroby: 2005, TECHNICAL DETAILS
Travel X axis: 750 mm
Travel Z axis: 800 mm
Travel Y axis: 850 mm
Magazine positions: 120
Spindle
Speed range: 50–15,000 rpm
Spindle diameter (front bearing I.D.): 80 mm
Spindle taper: ISO R297 / Taper No. 40
Tool holder: MAS I Type P40T
Table
Pallet size: 550 × 550 mm
Max. rotary table swivel range: 360°
Pallet height: 750 mm
Distances
Distance between spindle nose and table center: 150–1,000 mm
Distance between spindle nose and table surface: 50–850 mm
Feed rates
Rapid traverse X, Y, Z axes: 60,000 mm/min
Cutting feedrate (shared for X, Y, Z axes): 0.001–30 mm/min
Gedpfjxywtljx Anqsiu
Tool changer (ATC)
Number of tools: 40
Tool size (Ø × length): Ø75 × 470 mm
Tool weight: 8.0 kg
Tool change time (tool to tool): 1.3 s
Performance Data
Positioning accuracy (X, Y, Z axis): ±0.003 mm
Repeatability (X, Y, Z axis): ±0.0015 mm
Pallet load capacity: 800 kg
Thrust force: 9,800 N
MACHINE DETAILS
CNC control: FANUC Series 30i
Space requirements & weight
Machine footprint: 2,750 × 5,700 mm
Machine weight: 16,000 kg
Motors
Spindle motor (15 min rated output): 22 / 18.5 kW
Hydraulic pump motor: 3.7 (4) kW
Operating hours
Run time: 12,976 h
Control on hours: 112,997 h
Aukcia
Aukcia ukončená
Hessen
799 km
Horizontálne obrábacie centrum
ToyodaFH 550 S
Stav: pripravené na použitie (použité), Rok výroby: 2005, prevádzkové hodiny: 12 976 h, Funkcionalita: plne funkčný, číslo stroja/vozidla: NSO997, pojazdová vzdialenosť osi X: 750 mm, zdvih osi Y: 800 mm, zdvih osi Z: 850 mm, model regulátora: FANUC Series 30i, maximálna rýchlosť vretena: 15 000 ot./min, TECHNICAL DETAILS
Travel X axis: 750 mm
Travel Z axis: 800 mm
Travel Y axis: 850 mm
Magazine positions: 120
Spindle
Speed range: 50–15,000 rpm
Spindle diameter (front bearing I.D.): 80 mm
Spindle taper: ISO R297 / Taper No. 40
Tool holder: MAS I Type P40T
Table
Pallet size: 550 × 550 mm
Max. rotary table swivel range: 360°
Pallet height: 750 mm
Distances
Distance between spindle nose and table center: 150–1,000 mm
Distance between spindle nose and table surface: 50–850 mm
Feed rates
Rapid traverse X, Y, Z axes: 60,000 mm/min
Cutting feedrate (shared for X, Y, Z axes): 0.001–30 mm/min
Tool changer (ATC)
Number of tools: 40
Tool size (Ø × length): Ø75 × 470 mm
Tool weight: 8.0 kg
Tool change time (tool to tool): 1.3 s
Performance Data
Positioning accuracy (X, Y, Z axis): ±0.003 mm
Repeatability (X, Y, Z axis): ±0.0015 mm
Pallet load capacity: 800 kg
Thrust force: 9,800 N
MACHINE DETAILS
CNC control: FANUC Series 30i
Gjdpfexqmbgsx Anqoiu
Space requirements & weight
Machine footprint: 2,750 × 5,700 mm
Machine weight: 16,000 kg
Motors
Spindle motor (15 min rated output): 22 / 18.5 kW
Hydraulic pump motor: 3.7 (4) kW
Operating hours
Run time: 12,976 h
Control on hours: 112,997 h
Uľahčujeme vám vyhľadávanie: "toyoda gl32m-63"
Okamžite a bezplatne dostanete nové ponuky e-mailom.
Vyhľadávaciu úlohu môžete kedykoľvek jednoducho ukončiť.


























































































































































































































































































