Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav
Paoloni Fimal TX 160 L

Pevná cena plus DPH
10 800 €
Rok výroby
2020
Stav
Použitý (plne funkčný)
Umiestnenie
Lambsborn Nemecko
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav Paoloni Fimal TX 160 L
more Images
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L
Paoloni Fimal TX 160 L

Údaje o stroji

Označenie stroja:
Rok výroby 2020|Doraz Aigner|Dobrý stav
Výrobca:
Paoloni
Model:
Fimal TX 160 L
Rok výroby:
2020
Stav:
dobrý (použitý)
Funkčnosť:
plne funkčný

Cena a lokalita

Pevná cena plus DPH
10 800 €
Umiestnenie:
Auf der Grummetswiese 4, 66894 Lambsborn, Deutschland Nemecko
Zavolať

Podrobnosti ponuky

ID inzerátu:
A21234137
Referenčné číslo:
1.8
Aktualizácia:
naposledy dňa 30.03.2026

Popis

5,5 kW,
naklápateľný -45/+45°,
elektrické nastavenie výšky a náklonu
Vľavo/Vpravo, 6 rýchlostí
Doraz Aigner 2 x 500 mm,
digitálny ukazovateľ na frézovacom doraze,
stôl 2500 mm x 780 mm,
mechanicky programovateľný frézovací doraz s dvoma ukazovateľmi,
systém na rýchle odstránenie zo stola
Nová cena: 18 700 €

Fpodpsykar Hsfx Ab Ssh
Dostupné cca september 2026

Doprava možná za príplatok!

Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.

Poskytovateľ

Registrovaný od: 2010

80 Inzeráty online

Trustseal icon
Zavolať

Odoslať dopyt

Pozemokus 
Nemecko
Rakúsko
Švajčiarsko
Spojené štáty americké
Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Belgicko
Španielsko
Mexiko
Taliansko
Holandsko
Poľsko
Ruská federácia
Bielorusko (Bieloruská republika)
Ukrajina
Estónsko
Turecko
Nový Zéland
Írsko
Česká republika
Dánsko
Fínsko
Švédsko
Nórsko
Luxembursko
Grécko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazília
Venezuela
Argentína
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Čierna Hora
Albánsko
Chorvátsko
Bulharsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
India
Indonézia
Južná Kórea
Japonsko
Thajsko
Malajzia
Vietnam
Čína, Ľudová republika
Taiwan
Irán
Bangladéš
Poznámka: Vaša požiadavka bude odoslaná všetkým predajcom v kategórii strojov. Vďaka tomu môžete získať veľmi veľa ponúk.
Požiadavku nebolo možné odoslať. Skúste to prosím neskôr znova.

Telefón & Fax

+49 6372 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky Urban DB 3100
more images
Lotyšsko Rīga
969 km
Stroj na vŕtanie otvorov pre hmoždinky
UrbanDB 3100
Zavolať
Malý inzerát
Otočná fréza Panhans 245/20 Panhans 245/20
more images
Nemecko Krauchenwies
778 km
Otočná fréza Panhans 245/20
Panhans245/20
Zavolať
Malý inzerát
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
Stolová frézka Casolin F 45 EVO
more images
Nemecko Nattheim
695 km
Stolová frézka
CasolinF 45 EVO
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
Stolová frézka SCM T150
more images
Poľsko Juszczyn
116 km
Stolová frézka
SCMT150
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
Stolová fréza SCM T 130N 2001 SCM T 130N
more images
Holandsko Wijchen
1 050 km
Stolová fréza SCM T 130N 2001
SCMT 130N
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
Panelová píla s automatickým posuvom HOLZMA HPL 530/38/22 PROFILINE
more images
Taliansko Taliansko
940 km
Panelová píla s automatickým posuvom
HOLZMAHPL 530/38/22 PROFILINE
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
Štvorstranný hoblík SCM Compact 23ks
more images
Poľsko Naprawa
109 km
Štvorstranný hoblík
SCMCompact 23ks
Zavolať
Malý inzerát
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm LEUT WoodAlu 110
more images
Slovensko Kežmarok
74 km
Okenná súprava frézovacia hlava 110 mm
LEUTWoodAlu 110
Zavolať
Malý inzerát
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K Holz-Her Uni-Master 7226 K
more images
Nemecko Nemecko
602 km
CNC obrábacie centrum Holz-Her Uni-Master 7226 K
Holz-HerUni-Master 7226 K
Overený predajca
Zavolať
Malý inzerát
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
Panelová píla Panhans S45 All in one
more images
Nemecko Brandenburg an der Havel
656 km
Panelová píla
PanhansS45 All in one
Overený predajca
Zavolať