SeparátorAlfa Laval
Separátor
Alfa Laval
Rok výroby
1995
Stav
Použitý
Umiestnenie
Freising 

Údaje o stroji
Cena a lokalita
- Umiestnenie:
- Freising, Germany

Zavolať
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A22271197
- Referenčné číslo:
- 219838MW
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 06.07.2026
Popis
Zariadenie na čírenie piva so samo-vyprázdňovacím separátorom. Oddelený kal sa dočasne uskladňuje v 55 hl kužeľovej nádrži z nehrdzavejúcej ocele.
Stroj (doplnok): samo-vyprázdňovacia tanierová odstredivka na predčírenie piva
Filtračný výkon: 20 000 l/h
Objem kalového tanku: 5 500 l
Ovládanie / riadenie: VIPA
Lhsdpfx Acszizh Ss Nok
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Umiestnenie / pozícia: stojace na nohách
Výbava: separátor; kalový tank; čerpadlo; meranie prietoku; meranie zákalu; rozvádzač so zobrazením na dotykovom paneli; špeciálne náradie; rôzne potrubia, potrubné panely a ventily
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Stroj (doplnok): samo-vyprázdňovacia tanierová odstredivka na predčírenie piva
Filtračný výkon: 20 000 l/h
Objem kalového tanku: 5 500 l
Ovládanie / riadenie: VIPA
Lhsdpfx Acszizh Ss Nok
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Umiestnenie / pozícia: stojace na nohách
Výbava: separátor; kalový tank; čerpadlo; meranie prietoku; meranie zákalu; rozvádzač so zobrazením na dotykovom paneli; špeciálne náradie; rôzne potrubia, potrubné panely a ventily
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+49 8161 ... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Thisted
1 180 km
Čerpadlo
Alfa LavalLKM
Alfa LavalLKM
Malý inzerát
Kraków
156 km
Chladiaci systém
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
Malý inzerát
Spojené kráľovstvo
1 741 km
Dekantérová centrifúga Alfa Laval XMNX 4545 s priemerom 450 mm
Alfa LavalXMNX 4545
Alfa LavalXMNX 4545
Malý inzerát
Spojené kráľovstvo
1 741 km
Alfa Laval PX60VGD-140G nerezový separátor – centrifúga
ALFA LAVALPX60VGD-140G
ALFA LAVALPX60VGD-140G
Malý inzerát
Cambridge
1 437 km
Stroj na spracovanie mäsa
JBT FMC FoodTechA146
JBT FMC FoodTechA146
Malý inzerát
Thisted
1 180 km
Oškrabaný povrch
Alfa LavalCONTHERM SCRAPED SURFACE
Alfa LavalCONTHERM SCRAPED SURFACE
Malý inzerát
Wtelno
526 km
Stroj na výrobu nápojov
Alfa Laval300hl stainless steel tank
Alfa Laval300hl stainless steel tank
Malý inzerát
Thisted
1 180 km
SUD NA SYR ALFALAVAL-TEBEL 10.000L
Alfa Laval
Alfa Laval
Malý inzerát
Remscheid
937 km
Komponent
Alfa LavalM6-MFG Plattenwärmetauscher 30107-39733 --
Alfa LavalM6-MFG Plattenwärmetauscher 30107-39733 --
Malý inzerát
Freising
587 km
Doskový výmenník tepla (pre KZE)
Alfa Laval
Alfa Laval
Malý inzerát
Krefeld
980 km
Technológia prepravy motorových pohonov SEW Eurodrive
SEW-EURODRIVEArt Nr. SEW01
SEW-EURODRIVEArt Nr. SEW01
Malý inzerát
Remscheid
937 km
Komponent
Alfa LavalM6-MFM Plattenwärmetauscher 30103-32067 mit Inspektionsbericht
Alfa LavalM6-MFM Plattenwärmetauscher 30103-32067 mit Inspektionsbericht
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Doskový výmenník tepla
Alfa Laval/ThermofinM10/TBN
Alfa Laval/ThermofinM10/TBN
Malý inzerát
Root
861 km
Vysokotlakový homogenizátor
NIRO SOAVINS 3110 / 90 HA
NIRO SOAVINS 3110 / 90 HA
Malý inzerát
Nemecko
718 km
Pasterizačné zariadenie
Alfa LavalE 110/E 210
Alfa LavalE 110/E 210
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe
























































































































