Kellenberger 600 U
Stav
Použitý (plne funkčný)
Umiestnenie
Județul Dolj Rumunsko
Údaje o stroji
Označenie stroja:
Valcová brúska
Výrobca:
Kellenberger
Model:
600 U
Stav:
pripravené na použitie (použité)
Funkčnosť:
plne funkčný
Technické detaily
Výška stredu:
125 mm
Šírka v strede:
600 mm
Priemer brúsneho kotúča:
400 mm
Šírka brúsneho kotúča:
50 mm
Otvor brúsneho kotúča:
127 mm
poskytnutie
Umiestnenie:
Județul Dolj, Rumunsko Rumunsko – Vzdialenosť: cca 565 km
Dostupnosť:
okamžite po skončení aukcie
Dodacie podmienky:
FCA
Náklady na demontáž a nakládku:
Prevzatie na mieste:
zadarmo
Náklady na dopravu:
Popis
No reserve price – guaranteed sale to the highest bidder!
TECHNICAL DETAILS
Centre height: 125 mm (175 mm with risers)
Centre distance: 600 mm
Grinding wheel diameter: 400 mm
Grinding wheel width: 50 mm
Grinding wheel bore: 127 mm
Swivelling range: 270°
Workpiece headstock: 20 rpm to 400 rpm
Spindle taper: 5 MT
Tailstock taper: 3 MT
Table swivelling range: 10°
Table speed: up to 6.0 m/min
MACHINE DETAILS
External grinding wheel motor: 4.0 kW
Workpiece spindle motor: 2.2 kW
Dimensions & Weight
Dimensions (L x W x H): 2,580 x 1,680 x 1,670 mm
Machine weight approx.: 2,700 kg
EQUIPMENT
New control cabinet and new wiring diagram
New motor and frequency inverter for the workpiece headstock
2-axis digital display
Coolant tank
Geometry according to Kellenberger protocol
Comprehensive accessories
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Spracovanie platieb
Vedľajšie náklady na kúpu:
18 %